LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.57 / 90
Kilit pas20.57 / 90
Başarılı dripling20.57 / 90
Kazanılan ikili102.87 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİCONMEBOL Libertadores 2025 · 147 orta sahalar
- Kilit pas 0.57 %23
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.57 %36
- Pas isabeti %86 %73
- Top kapma 2.58 %51
- İkili mücadele %45 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 314 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Superliga2025 · Colombia
🏆
Stars League2023/2024 · Qatar
🏆
Emir Cup2023/2024 · Qatar
🏆
Super Cup2022/2023 · Portugal
🏆
Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆
Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆
Super Cup2020/2021 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2019/2020 · Portugal
🏆
Primeira Liga2019/2020 · Portugal
🏆
Copa MX2018/2019 Clausura · Mexico
🏆
Liga MX2018/2019 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2018/2019 · Mexico
🏆
CONMEBOL Recopa2017 · South-America
🏆
Copa Colombia2016 · Colombia
🏆
CONMEBOL Libertadores2016 · South-America
🥈
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2016 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
5
314
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale3
Faul71 kazanılan
İlk 1132 yedek
Kart1
2024/25
6
226
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan12%60
Müdahale5
Faul31 kazanılan
İlk 1115 yedek
Kart1
2022/23
27
2.250
3
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas25
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan130%50
Müdahale61
Faul4618 kazanılan
Penaltı2
İlk 1127
G+A / 900.12
Kart6
Kaptan2maçta
2021/22
34
2.590
2
2
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%30 isabet
Kilit pas21
Drible20%69 başarı
İkili kazanılan181%52
Müdahale88
Faul4820 kazanılan
İlk 11304 yedek
G+A / 900.14
Kart91
Kaptan1maçta
2020/21
41
3.302
5
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%31 isabet
Kilit pas20
Drible30%77 başarı
İkili kazanılan214%50
Müdahale90
Faul7135 kazanılan
İlk 11383 yedek
G+A / 900.19
Kart81
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1147 yedek girdi
KART2
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-15%45
- 4-3-35%45
- 4-1-4-11%9
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2025 | Sao PauloA | 1-1 | 43↑ | – | 6.5 | ||
| 13.08.2025 | Sao PauloH | 0-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | BahiaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | InternacionalH | 3-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2025 | BahiaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.07.2024 | ArgentinaA | 1-0 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.07.2024 | UruguayA | 0-1 | 29↑ | 2 | 6.2 | ||
| 06.07.2024 | PanamaH | 5-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 03.07.2024 | BrazilA | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 29.06.2024 | Costa RicaH | 3-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 24.06.2024 | ParaguayH | 2-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 14.03.2023 | InterH | 0-0 | 85 | 2 | 6.9 | ||
| 22.02.2023 | InterA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.02.2023 | Sporting CPA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.02.2023 | VizelaH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2023 | MaritimoA | 0-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 21.01.2023 | GuimaraesA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.01.2023 | FamalicaoH | 4-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.01.2023 | Casa PiaA | 0-0 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 28.12.2022 | AroucaH | 5-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2022 | BoavistaA | 1-4 | 90 | 1 | 8.9 | ||
| 05.11.2022 | Pacos FerreiraH | 4-0 | 61 | – | 7.5 | ||
| 29.10.2022 | Santa ClaraA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2022 | Club Brugge KVA | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.10.2022 | BenficaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2022 | Bayer LeverkusenA | 0-3 | 85 | – | 6.2 | ||
| 08.10.2022 | PortimonenseA | 0-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 04.10.2022 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 30.09.2022 | SC BragaH | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.09.2022 | EstorilAC | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.09.2022 | Club Brugge KVH | 0-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.09.2022 | ChavesHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.09.2022 | Atletico MadridA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 03.09.2022 | GIL VicenteA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.08.2022 | Rio AveA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.08.2022 | Sporting CPH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.08.2022 | VizelaA | 0-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 06.08.2022 | MaritimoH | 5-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 30.04.2022 | VizelaH | 4-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 04.04.2022 | Santa ClaraH | 3-0 | 55 | – | 6.6 | ||
| 20.03.2022 | BoavistaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.03.2022 | LyonA | 1-1 | 33↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.03.2022 | TondelaH | 4-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2022 | LyonH | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 06.03.2022 | Pacos FerreiraA | 2-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.02.2022 | LazioA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.02.2022 | MoreirenseA | 0-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2022 | LazioH | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 11.02.2022 | Sporting CPH | 2-2 | 74 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2022 | AroucaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | FamalicaoH | 3-1 | 85 | – | 7.9 | ||
| 16.01.2022 | BelenensesAC | 1-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.01.2022 | EstorilA | 2-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.12.2021 | BenficaH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.12.2021 | VizelaA | 0-4 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 12.12.2021 | SC BragaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 03.12.2021 | PortimonenseA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.11.2021 | GuimaraesH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 24.11.2021 | LiverpoolA | 2-0 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 30.10.2021 | BoavistaH | 4-1 | 54 | 2 | 7.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 113 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 314 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU28.5CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS28.8314 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 373 oyuncu
Scout skoru
%18
Performans
%34
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%20
Performans
%39
Dakika
%57
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexis TrouilletRodez · 25
%95
0gol
1asist
59scout
€800K
Ligue 2
Ibrahima SissokoNantes · 28
%78
0gol
0asist
41scout
€1.80M
Ligue 1
Daniel AskOsters IF · 27
%71
0gol
0asist
53scout
Allsvenskan
Aisar AhmedAD Ceuta FC
%68
0gol
0asist
52scout
€600K
Segunda División
Alexander FranssonIFK Norrkoping · 31
%66
1gol
0asist
41scout
Allsvenskan
Marcel BengerPreußen Münster
%62
0gol
0asist
50scout
€600K
2. Bundesliga
Jan Schöppner1. FC Heidenheim · 26
%60
3gol
3asist
54scout
€3.00M
Bundesliga
Brandon BaiyeErzurumspor FK · 25
%60
4gol
4asist
59scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



