Jefferson Lerma
Colombia · Midfielder

Jefferson Lerma

YAŞ31
BOY179
KİLO70
DOĞUM YERİCerrito
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %39 (0.71) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %59 (%88) Top kapma — %17 (1.19) İkili mücadele — %88 (%64) 34 ORT. % 39 0 0 59 17 88
  • Kilit pas 0.71 %39
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %88 %59
  • Top kapma 1.19 %17
  • İkili mücadele %64 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 379 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 League Cup2025 · Crystal Palace · 3 maç 2asist3.
🥉 Copa America2024 · Colombia · 5 maç 2gol3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FA Cup2024/2025 · England
🏆 Segunda División2016/2017 · Spain
🥈 CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈 Championship2021/2022 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
2020 5 2021 4 2022 5 2023 2 2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 6 379 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 1 0 0 0
World CupColombia 5 379 0 0 6.82
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan18%64
Müdahale2
Faul35 kazanılan
İlk 1151 yedek
2025/26 51 2.393 0 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 35 1.724 0 2 6.68
UEFA Europa Conference LeagueCrystal Palace 15 658 0 0 6.95
Community ShieldCrystal Palace 1 11 0 0 6.70
Şut20%40 isabet
Kilit pas22
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan148%55
Müdahale40
Faul3026 kazanılan
İlk 112427 yedek
G+A / 900.08
Kart7
Kaptan1maçta
2024/25 39 2.721 2 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 34 2.290 0 1 6.85
Copa AmericaColombia 5 431 2 0 7.24
Şut27%41 isabet
Kilit pas11
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan139%51
Müdahale44
Faul4043 kazanılan
İlk 11318 yedek
G+A / 900.1
Kart11
2023/24 28 2.403 1 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 28 2.403 1 1 7.05
Şut29%31 isabet
Kilit pas24
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan147%56
Müdahale42
Faul4325 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11271 yedek
G+A / 900.07
Kart8
2022/23 37 3.255 5 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBournemouth 37 3.255 5 0 6.91
Şut32%38 isabet
Kilit pas18
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan158%56
Müdahale50
Faul3733 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137
G+A / 900.14
Kart7
2021/22 34 2.861 1 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBournemouth 34 2.861 1 3 6.94
Şut26%31 isabet
Kilit pas29
Drible14%74 başarı
İkili kazanılan146%55
Müdahale36
Faul3226 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11331 yedek
G+A / 900.13
Kart82
2020/21 45 3.536 3 2 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBournemouth 45 3.536 3 2 6.86
Şut31%45 isabet
Kilit pas34
Drible29%76 başarı
İkili kazanılan253%56
Müdahale38
Faul5868 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11423 yedek
G+A / 900.13
Kart121
TOPLAM GOL11
İLK 1112437 yedek girdi
KART33
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 2 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 4 %36
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 78 4-2-3-1 — 25 3-4-3 — 21 4-3-3 — 14 4-4-1-1 — 7 4-4-2 — 7 152 maç
  • 3-4-2-178%51
  • 4-2-3-125%16
  • 3-4-321%14
  • 4-3-314%9
  • 4-4-1-17%5
  • 4-4-27%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 Manchester CityH 1-4
07.07.2026 SwitzerlandA 0-0 49 6.9
04.07.2026 GhanaH 1-0 87 6.7
27.06.2026 PortugalH 0-0 60 1 6.6
24.06.2026 Congo DRH 1-0 91 7.0
18.06.2026 UzbekistanA 1-3 92 2 6.9
27.05.2026 Rayo VallecanoH 1-0
24.05.2026 ArsenalH 1-2 95 6.5
17.05.2026 BrentfordA 2-2 21 6.3
13.05.2026 Manchester CityA 3-0 86 6.7
10.05.2026 EvertonH 2-2 8 6.6
07.05.2026 Shakhtar DonetskH 2-1
03.05.2026 BournemouthA 3-0 92 6.2
30.04.2026 Shakhtar DonetskA 1-3 3
25.04.2026 LiverpoolA 3-1
20.04.2026 West HamH 0-0 82 2 7.2
16.04.2026 FiorentinaA 2-1 62 1 7.0
12.04.2026 NewcastleH 2-1 91 1 6.7
09.04.2026 FiorentinaH 3-0 2
19.03.2026 AEK LarnacaA 1-2 15 6.7
15.03.2026 LeedsH 0-0 78 1 7.0
12.03.2026 AEK LarnacaH 0-0
05.03.2026 TottenhamA 1-3
11.02.2026 BurnleyH 2-3 45 1 5.6
08.02.2026 BrightonA 0-1 89 6.7
01.02.2026 Nottingham ForestA 1-1 83 2 6.7
25.01.2026 ChelseaH 1-3 92 2 5.9
17.01.2026 SunderlandA 2-1 95 7.3
04.01.2026 NewcastleA 2-0 38 7.0
01.01.2026 FulhamH 1-1 90 6.2
28.12.2025 TottenhamH 0-1 90 7.2
20.12.2025 LeedsA 4-1 45 7.0
18.12.2025 KuPSHC 2-2 64 6.5
14.12.2025 Manchester CityH 0-3
11.12.2025 ShelbourneA 0-3 45 1 6.5
07.12.2025 FulhamA 1-2 25 6.6
03.12.2025 BurnleyA 0-1 90 6.3
30.11.2025 Manchester UnitedH 1-2 11 6.3
27.11.2025 StrasbourgA 2-1 82 1 6.9
22.11.2025 WolvesA 0-2 9 6.7
09.11.2025 BrightonH 0-0 90 7.5
06.11.2025 AZ AlkmaarH 3-1 90 7.5
01.11.2025 BrentfordH 2-0 90 1 7.5
26.10.2025 ArsenalA 1-0 1
23.10.2025 AEK LarnacaH 0-1 71 1 6.9
18.10.2025 BournemouthH 3-3
05.10.2025 EvertonA 2-1 8 6.3
02.10.2025 Dynamo KyivA 0-2 44 6.6
27.09.2025 LiverpoolH 2-1 16 1 6.6
20.09.2025 West HamA 1-2 25 2 6.9
13.09.2025 SunderlandH 0-0 69 1 6.9
31.08.2025 Aston VillaA 0-3 34 1 6.6
28.08.2025 FredrikstadA 0-0 90 1 7.0
24.08.2025 Nottingham ForestH 1-1 9 6.7
21.08.2025 FredrikstadH 1-0 90 2 7.9
17.08.2025 ChelseaA 0-0 27 6.6
10.08.2025 LiverpoolH 2-2 11 6.7
25.05.2025 LiverpoolA 1-1 90 7.3
20.05.2025 WolvesH 4-2 90 6.9
11.05.2025 TottenhamA 0-2 61 1 7.3
ŞUT24
GOL2
xG2.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.026 90' · xG 0.074 78' · xG 0.032 60' · xG 0.022 10' · xG 0.0 · GOL 22' · xG 0.039 69' · xG 0.632 45' · xG 0.089 3' · xG 0.079 45' · xG 0.0 · GOL 88' · xG 0.129 81' · xG 0.005 19' · xG 0.085 66' · xG 0.049 56' · xG 0.049 86' · xG 0.028 80' · xG 0.02 90' · xG 0.359 9' · xG 0.026 85' · xG 0.016 76' · xG 0.064 86' · xG 0.086 64' · xG 0.031 45' · xG 0.066
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%38) Duran top — 6 (%25) Asist sonrası — 5 (%21) Kontra atak — 3 (%12) Açık oyun — 1 (%4) 24 şut
  • Korner9%38
  • Duran top6%25
  • Asist sonrası5%21
  • Kontra atak3%12
  • Açık oyun1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%46) Kafa — 8 (%33) Sol ayak — 3 (%12) Diğer — 2 (%8) 24 şut
  • Sağ ayak11%46
  • Kafa8%33
  • Sol ayak3%12
  • Diğer2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 3 %12
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 3 %12
  • 46-60' 2 %8
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 11 %46
AKSİYON HARİTASI1740 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 16 17 17 18 18 18 19 19 19 19 20 20 20 20 21 21 27 27 27 28 33 37
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 14 15 15 15 15 15 16 16 17 18 18 19 19 19 20 27 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 10 13 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 10 10 11 14 14 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1740
Pas 1082 Pas — 1082 (%65) Top kaz… 123 Top kazanma — 123 (%7) Hava t… 109 Hava topu — 109 (%7) Faul 75 Faul — 75 (%4) Top… 69 Top teması — 69 (%4) Uzaklaştırma — 68 (%4) Müdahale — 59 (%4) Pas arası — 37 (%2) Korner kazandırma — 30 (%2) İkili mücadele — 24 (%1)
  • Pas1082%65
  • Top kazanma123%7
  • Hava topu109%7
  • Faul75%4
  • Top teması69%4
  • Uzaklaştırma68%4
  • Müdahale59%4
  • Pas arası37%2
  • Korner kazandırma30%2
  • İkili mücadele24%1
PİYASA DEĞERİ€8.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
DİSİPLİN19kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 240 maç
Crystal Palace 114maç 2023–2026
Colombia 10maç 2024–2026
Bournemouth 116maç 2020–2022
Levante 2015–2017
Huila 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Bournemouth Crystal Palace
2018-08-07 Levante Bournemouth €30.50m
2016-07-01 Ind. Yumbo Levante €600k
2016-06-30 Levante Ind. Yumbo End of loan
2015-08-13 Ind. Yumbo Levante Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
2015-08-13 Huila Levante
2013-01-01 Yumbo U20 Ind. Yumbo -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
01.2025 HastalıkKadroda yok 1 maç
11.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 9 maç
05.2024 Uyluk sakatlığıŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Copa America2024 · Colombia 2sarı · 5 maç
🟥 Championship2021 · Bournemouth 2kırmızı · 34 maç
🟨 Championship2020 · Bournemouth 12sarı · 44 maç
🟨 FA Cup2020 · Bournemouth 2sarı · 3 maç
🟥 Championship2020 · Bournemouth 1kırmızı · 44 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1724 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.3Premier League 2025
PERFORMANS38.51724 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 76.7
Derinden oyun kurucu 74.0
Box-to-box orta saha 65.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %46
Dakika %70
Değer / getiri %87
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %55
Dakika %87
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.68 7.1 94
İkili mücadele kazanma 54.72 58 94
Performans skoru 38.5 75 51
Müdahale / 90 1.51 3.2 47
Pas arası / 90 1.25 2.3 54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam