BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.35 / 90
Başarılı dripling31.05 / 90
Kazanılan ikili175.93 / 90
Rating6.78
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
5.937.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2023 · World
🥈
Trofeo Joan Gamper2024 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2023/2024 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
31
270
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan18%62
Müdahale7
Faul14 kazanılan
İlk 11229 yedek
Kart1
2024/25
22
693
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan37%56
Müdahale15
Faul106 kazanılan
İlk 11715 yedek
Kart11
TOPLAM GOL0
İLK 111048 yedek girdi
KART3
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-221%40
- 3-4-2-115%28
- 4-4-27%13
- 3-4-34%8
- 3-1-4-23%6
- 4-3-33%6
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | UdineseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | PisaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | LazioH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | NapoliA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | TorinoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | CagliariA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | BolognaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | ParmaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | FiorentinaH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | LecceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | AC MilanH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | AS RomaA | 3-0 | 16↑ | – | 6.0 | ||
| 01.02.2026 | InterH | 0-2 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | SassuoloA | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | VeronaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2026 | JuventusA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.01.2026 | CagliariH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | FiorentinaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | LazioA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | PisaA | 1-0 | 77 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | JuventusH | 1-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | GenoaA | 0-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | AtalantaH | 1-1 | 61 | – | 7.3 | ||
| 20.10.2025 | UdineseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | InterA | 4-1 | 32↑ | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | ComoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | ParmaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | VeronaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | AngersA | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | LorientA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | ToulouseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | AngersA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | LensA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 16.02.2025 | LilleH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Saint EtienneA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | StrasbourgH | 1-0 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | MonacoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Stade Brestois 29H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | MarseilleH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | NiceA | 3-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | NantesA | 1-0 | 49 | 1 | 5.9 | ||
| 30.11.2024 | Saint EtienneH | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | LilleA | 1-0 | 72↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | ToulouseH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | AuxerreA | 4-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 25.10.2024 | Le HavreH | 1-0 | 74 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2024 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | MonacoH | 1-2 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | LensH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | MontpellierH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | ReimsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | CadizA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2024 | MallorcaH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Duran top1%50
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 56 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
NK Kustosija
→
Barça Atlètic
€1.50m
NK Kustosija
→
Barça Atlètic
€1.50m
2023-02-02
Diambars FC
→
NK Kustosija
?
Diambars FC
→
NK Kustosija
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
HastalıkKadroda yok
2 maç
02.2026
Face InjuryKadroda yok
2 maç
12.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
04.2025
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
04.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 258 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Serie A 2025
PERFORMANS78.3258 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
67.1
Agresif stoper
65.4
Ayağı iyi stoper
63.7
Ayağı iyi stoper
37.3
Klasik stoper
33.6
Defansif bek
24.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%99
Dakika
%34
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%96
Dakika
%47
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
78.3
74
100
Pas hacmi / 90
41.86
42
100
Müdahale / 90
2.44
3
81
İkili mücadele kazanma
60.71
58
100
Pas arası / 90
1.74
1.9
92
Blok / 90
0.7
1
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Wilguens PaugainZulte Waregem · 24
%95
1gol
0asist
74scout
Jupiler Pro League
Cemali SertelYeni Çorumspor · 25
%94
0gol
0asist
68scout
1. Lig
Maxwell WoledziFredrikstad · 24
%79
0gol
0asist
80scout
Eliteserien
Emanuel CoronelRosario Central · 28
%66
0gol
3asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Román GómezEstudiantes L.P. · 21
%64
1gol
0asist
77scout
Liga Profesional Argentina
Iván BalliuRayo Vallecano · 33
%63
0gol
0asist
55scout
€1.20M
La Liga
OtavioEstrela · 20
%61
0gol
1asist
80scout
Primeira Liga
Paulo VictorSanta Clara · 24
%60
1gol
0asist
71scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


