LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.26 / 90
Başarılı dripling70.93 / 90
Kazanılan ikili374.89 / 90
Rating6.72
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
0.260.75
Başarılı dripling
0.930.75
Kazanılan ikili
4.899.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Süper Lig2019/2020 · Turkey
🥈
Super Cup2020/2021 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
39
801
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan49%65
Müdahale22
Faul87 kazanılan
İlk 111029 yedek
2024/25
31
2.391
2
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas11
Drible35%52 başarı
İkili kazanılan161%52
Müdahale74
Faul3834 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11283 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2023/24
31
1.348
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas10
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan80%55
Müdahale36
Faul2317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111318 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2022/23
32
763
0
1
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan51%53
Müdahale32
Faul138 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11725 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2021/22
33
2.256
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas10
Drible30%56 başarı
İkili kazanılan153%59
Müdahale79
Faul1715 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11267 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2020/21
32
426
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan31%60
Müdahale12
Faul67 kazanılan
İlk 11527 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 113932 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 4 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-145%64
- 4-2-3-115%21
- 4-3-35%7
- 4-4-22%3
- 5-3-22%3
- 4-5-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Esenler EroksporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2026 | Bodrum FKH | 1-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2026 | Bodrum FKA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Erzurum BBH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SakaryasporA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | SivassporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | PendiksporA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | BB BodrumsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | EroksporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | BolusporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | HataysporH | 3-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | Manisa BBSKA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 18.02.2026 | Serik BelediyesporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | İstanbulsporH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Van BBA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | SarıyerA | 1-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | Adana DemirsporH | 4-1 | 60 | – | 7.6 | ||
| 09.01.2026 | AmedA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | Erzurum BBA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | SakaryasporH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | SivassporA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | PendiksporH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | BB BodrumsporA | 4-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-1 | 60 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2025 | EroksporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BolusporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | HataysporA | 1-4 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 03.10.2025 | Manisa BBSKH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 23.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | İstanbulsporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Van BBH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | SarıyerH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2025 | FenerbahceH | 4-2 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | Adana DemirsporA | 0-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | GoztepeA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-4 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2025 | BesiktasA | 5-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 83 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | EyüpsporH | 0-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 28.03.2025 | KayserisporA | 5-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | SivassporH | 3-2 | 31 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | TrabzonsporA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | BB BodrumsporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | AlanyasporH | 1-0 | 89 | 1 | 7.9 | ||
| 07.02.2025 | SamsunsporA | 2-0 | 89 | – | 6.0 | ||
| 01.02.2025 | AntalyasporH | 2-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 27.01.2025 | KasimpasaA | 5-4 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 17.01.2025 | GalatasarayH | 1-1 | 73 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 11.01.2025 | RizesporH | 1-2 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 23.12.2024 | Adana DemirsporH | 1-3 | 35 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 02.12.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | KonyasporA | 1-1 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%50
- Asist sonrası1%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sol ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 2 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 198 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-03-16
Eskisehir U21
→
Eskisehirspor
-
Eskisehir U21
→
Eskisehirspor
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 801 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.01. Lig 2025
PERFORMANS76.2801 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
76.8
Defansif bek
75.5
Agresif stoper
73.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%98
Dakika
%46
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%94
Dakika
%67
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
56.07
62
90
Performans skoru
76.2
76
100
İkili mücadele kazanma
65.33
64
100
Müdahale / 90
2.47
2.2
100
Pas arası / 90
1.69
1.8
94
Dakika güvenliği
46.8
82
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maxwell WoledziFredrikstad · 24
%95
0gol
0asist
80scout
Eliteserien
Wilguens PaugainZulte Waregem · 24
%74
1gol
0asist
74scout
Jupiler Pro League
Lucas RosaAjax · 25
%67
0gol
0asist
79scout
€4.00M
Eredivisie
Kevin MedinaQarabag · 32
%65
1gol
0asist
69scout
UEFA Champions League
RodriguesSan Jose Earthquakes · 28
%64
1gol
1asist
77scout
Major League Soccer
Alidu SeiduRennes · 25
%63
0gol
1asist
74scout
Ligue 1
Iván BalliuRayo Vallecano · 33
%62
0gol
0asist
55scout
€1.20M
La Liga
Moussa N'DiayeAnderlecht · 23
%60
0gol
0asist
78scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Hatayspor