Glen Kamara
Senegal · Goalkeeper

Glen Kamara

YAŞ29
BOY196
KİLO92
KULÜPLorient
DOĞUM YERİLongjumeau
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 0.000.32
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Coupe de la Ligue2018/2019 · France
🥈 Tournoi Maurice Revello2016 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 2 0 0 0
İlk 1111 yedek
2025/26 33 284 0 0 6.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 33 284 0 0 6.17
İkili kazanılan1%100
İlk 11330 yedek
2022/23 29 407 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 29 407 0 0 6.72
İkili kazanılan2%67
Faul11 kazanılan
İlk 11425 yedek
Kart1
2021/22 19 787 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 19 787 0 0 6.93
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 11811 yedek
2020/21 20 720 0 0 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 20 720 0 0 6.49
İkili kazanılan2%50
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 11812 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 111160 yedek girdi
KART2
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 30 4-2-3-1 — 22 3-4-3 — 6 5-3-2 — 5 3-4-1-2 — 1 3-5-2 — 1 65 maç
  • 3-4-2-130%46
  • 4-2-3-122%34
  • 3-4-36%9
  • 5-3-25%8
  • 3-4-1-21%2
  • 3-5-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 LensA 0-1 0 0
22.08.2026 NiceA 0-0
10.05.2026 MetzA 0-4
02.05.2026 Paris Saint GermainA 2-2
26.04.2026 StrasbourgH 2-3
18.04.2026 MarseilleH 2-0
12.04.2026 LyonA 2-0
05.04.2026 Paris FCH 1-1
21.03.2026 ToulouseA 1-0
14.03.2026 LensH 2-1
08.03.2026 LilleA 1-1
01.03.2026 AuxerreH 2-2
22.02.2026 NiceA 3-3
15.02.2026 AngersH 2-0
07.02.2026 Stade Brestois 29A 2-0
31.01.2026 NantesH 2-1
24.01.2026 RennesA 0-2
16.01.2026 MonacoA 1-3
04.01.2026 MetzH 1-1
14.12.2025 StrasbourgA 0-0
07.12.2025 LyonH 1-0
30.11.2025 NiceH 3-1
23.11.2025 NantesA 1-1
09.11.2025 ToulouseH 1-1
02.11.2025 LensA 3-0
29.10.2025 Paris Saint GermainH 1-1
26.10.2025 AngersA 2-0
19.10.2025 Stade Brestois 29H 3-3
03.10.2025 Paris FCA 2-0
27.09.2025 MonacoH 3-1
21.09.2025 Le HavreA 1-1
12.09.2025 MarseilleA 4-0
30.08.2025 LilleH 1-7 90 5.0
24.08.2025 RennesH 4-0 94 6.9
17.08.2025 AuxerreA 1-0 100 6.6
03.06.2023 ReimsA 1-3
27.05.2023 NiceH 2-3
07.05.2023 LyonA 5-4
30.04.2023 MonacoA 0-4
09.04.2023 ToulouseH 1-2
31.03.2023 MarseilleA 1-1
19.03.2023 Clermont FootH 2-1
12.03.2023 AjaccioA 0-1
05.03.2023 AngersH 5-0
25.02.2023 LensH 1-1
19.02.2023 Estac TroyesA 0-1
12.02.2023 Stade Brestois 29H 3-0
05.02.2023 StrasbourgA 2-0
01.02.2023 Paris Saint GermainH 1-3
29.01.2023 AuxerreA 0-2
15.01.2023 NantesH 0-3
11.01.2023 NiceA 6-1
02.01.2023 MarseilleH 1-2
29.12.2022 LorientA 0-2
13.11.2022 ReimsH 1-1
06.11.2022 Clermont FootA 1-1 90 8.2
30.10.2022 RennesA 3-0 90 5.9
22.10.2022 LyonH 1-2 47 7.5
15.10.2022 LensA 1-0
09.10.2022 MonacoH 0-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 103 maç
Lorient 35maç 2025–2026
PAU 2023–2024
Senegal 2020–2023
Montpellier 29maç 2022
Charleroi 19maç 2021
Strasbourg 20maç 2020
France U21 2017–2019
Tours 2014–2016
France U23 2016
France U19 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-25 PAU Lorient
2025-07-24 PAU Lorient
2025-07-23 PAU Lorient
2023-07-03 Montpellier Pau FC free transfer
2022-09-01 Strasbourg Montpellier
2022-07-01 Charleroi Strasbourg
2022-06-30 R Charleroi SC R. Strasbourg End of loan
2022-01-01 Strasbourg Charleroi
2022-01-01 R. Strasbourg R Charleroi SC loan transfer
2017-07-13 Tours Strasbourg
2017-07-13 Tours FC R. Strasbourg €700k
2014-07-01 Tours FC U19 Tours FC -
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.4Ligue 1 2026
PERFORMANS35.00 dk
KARARVeri yetersiz43/100
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 43.8
Kurtarıcı kaleci 39.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 42/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 41 oyuncu
Scout skoru %8
Performans %5
Dakika %0
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 566 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %2
Dakika %0
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.17 7.2 86
Pas hacmi / 90 20.92 38 55
Performans skoru 45.2 76 60
Kurtarış / 90 2.54 3.2 79
Dakika güvenliği 0 80 0
Yenen gol / 90 2.54 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam