Cape Verde · Defender
Matheus Fellipe Costa Pereira
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Coupe de France2022 · Toulouse · 6 maç
1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2022/2023 · France
🏆
Ligue 22021/2022 · France
🏆
Ligue 22017/2018 · France
🥈
Trophée des Champions2023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
7
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
2025/26
6
23
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
Faul1
2024/25
36
2.675
2
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan93%58
Müdahale40
Faul193 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11297 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2023/24
43
3.759
1
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas10
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan164%58
Müdahale63
Faul4712 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11412 yedek
G+A / 900.05
Kart81
2022/23
36
414
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan19%68
Müdahale9
Faul24 kazanılan
İlk 11432 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 116454 yedek girdi
KART9
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-245%41
- 4-2-3-127%24
- 4-3-320%18
- 3-4-2-111%10
- 3-4-34%4
- 4-1-4-14%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | AlavesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Atletico MadridA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Racing SantanderA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2026 | ArgentinaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | Saudi ArabiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2026 | UruguayA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | SpainA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Atletico MadridH | 5-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Rayo VallecanoA | 2-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 13.05.2026 | SevillaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | MallorcaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | LevanteH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Celta VigoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | SevillaH | 4-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 18.05.2025 | BarcelonaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | LeganesH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | GironaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | OsasunaH | 4-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | EspanyolH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | Celta VigoA | 3-0 | 51↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Real SociedadH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | Real BetisA | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.04.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | GetafeA | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | Real MadridH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | AlavesA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | ValenciaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | Las PalmasA | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | ValladolidH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Atletico MadridA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.01.2025 | MallorcaH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 13.01.2025 | Real SociedadA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | LeganesA | 2-5 | 45 | – | 6.2 | ||
| 18.12.2024 | Rayo VallecanoH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | Athletic ClubA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | GironaH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2024 | OsasunaA | 2-2 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 09.11.2024 | AlavesH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | ValladolidA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2024 | Las PalmasH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2024 | EspanyolA | 1-2 | 74 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | BarcelonaH | 1-5 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | MallorcaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 31.08.2024 | ValenciaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.08.2024 | Celta VigoH | 4-3 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2024 | SevillaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | NantesH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.05.2024 | Stade Brestois 29H | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2024 | MontpellierH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | LorientA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | MarseilleH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | RennesA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | StrasbourgH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.03.2024 | Clermont FootA | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2024 | LyonH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | Le HavreA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | NiceH | 2-1 | 90 | – | 7.0 |
AKSİYON HARİTASI66 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %28
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %23
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR66
- Pas52%79
- Top kazanma4%6
- Faul2%3
- Offsideprovoked2%3
- Müdahale2%3
- Uzaklaştırma2%3
- Korner kazandırma2%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 128 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-01-01
Stade Reims U19
→
Stade Reims B
-
Stade Reims U19
→
Stade Reims B
-
2018-07-01
Stade Reims U17
→
Stade Reims U19
-
Stade Reims U17
→
Stade Reims U19
-
2016-07-01
Argenteuil Jgd
→
Stade Reims U17
free transfer
Argenteuil Jgd
→
Stade Reims U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
35 maç
09.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
2 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
2 maç
12.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2024
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2024
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
10.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Africa Cup of Nations2025 · Cape Verde Islands
2sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU18.9La Liga 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
46.0
Defansif bek
43.4
Agresif stoper
41.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 161 oyuncu
Scout skoru
%1
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 1411 oyuncu
Scout skoru
%4
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
66.52
62
100
Performans skoru
54.9
76
72
Müdahale / 90
3.91
2.2
100
İkili mücadele kazanma
50
64
78
Ortalama rating
6.5
7.2
90
Pas arası / 90
0
1.8
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas VillalbaCruzeiro · 31
%95
0gol
0asist
40scout
Serie A
Alan Javier FrancoSao Paulo · 29
%65
0gol
0asist
55scout
Serie A
Tiago CóserCoritiba · 21
%65
1gol
0asist
65scout
Serie A
Rami KaibHalmstad · 28
%63
0gol
1asist
40scout
Allsvenskan
Wagner LeonardoGremio · 26
%61
0gol
0asist
58scout
€1.00M
Serie A
Robin JanssonOrlando City SC · 34
%60
0gol
0asist
48scout
Major League Soccer
CacáVitoria · 26
%60
1gol
0asist
55scout
Serie A
Juan RandazzoDeportivo Riestra · 31
%60
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Le Mans FC
Stade Reims B