Frédéric Guilbert
France · Defender

Frédéric Guilbert

YAŞ31
BOY178
KİLO70
KULÜPNantes
DOĞUM YERİValognes
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Şut50.76 / 90
Kilit pas71.06 / 90
Başarılı dripling50.76 / 90
Kazanılan ikili416.20 / 90
Rating6.96
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.760.37
Kilit pas 1.060.70
Başarılı dripling 0.760.66
Kazanılan ikili 6.205.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Queensland Champions Cup2022 · World
🥈 League Cup2019/2020 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
2020 5 2021 4 2022 1 2023 2 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 11 595 0 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 11 595 0 0 6.96
Şut5%20 isabet
Kilit pas7
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan41%61
Müdahale15
Faul613 kazanılan
İlk 1174 yedek
Kart1
2024/25 33 2.451 0 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 33 2.451 0 1 6.87
Şut10
Kilit pas19
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan147%60
Müdahale65
Faul3324 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.04
Kart32
2023/24 33 2.493 2 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 33 2.493 2 0 7.05
Şut14%36 isabet
Kilit pas23
Drible19%58 başarı
İkili kazanılan144%53
Müdahale87
Faul3515 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11294 yedek
G+A / 900.07
Kart3
Kaptan14maçta
2022/23 18 1.465 0 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 18 1.465 0 1 6.96
Şut9%11 isabet
Kilit pas16
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan109%55
Müdahale47
Faul2819 kazanılan
İlk 11171 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2021/22 34 2.517 0 4 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 1 0 0 0
Ligue 1Strasbourg 33 2.517 0 4 7.15
Şut17%29 isabet
Kilit pas47
Drible32%52 başarı
İkili kazanılan151%51
Müdahale70
Faul2622 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11286 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2020/21 21 1.116 1 4 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 8 0 0 0
Ligue 1Strasbourg 13 1.116 1 4 7.18
Şut11%36 isabet
Kilit pas13
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan82%54
Müdahale37
Faul1813 kazanılan
İlk 11138 yedek
G+A / 900.4
Kart21
TOPLAM GOL3
İLK 1112517 yedek girdi
KART19
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 5-3-2 — 27 3-5-2 — 21 4-3-3 — 14 3-4-2-1 — 12 3-4-3 — 9 114 maç
  • 4-2-3-131%27
  • 5-3-227%24
  • 3-5-221%18
  • 4-3-314%12
  • 3-4-2-112%11
  • 3-4-39%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 LensA 1-0 87 7.5
02.05.2026 MarseilleH 3-0 79 1 7.3
26.04.2026 RennesA 2-1 77 2 6.7
22.04.2026 Paris Saint GermainA 3-0 88 6.3
19.04.2026 Stade Brestois 29H 1-1 84 1 6.9
11.04.2026 AuxerreA 0-0 82 1 7.2
05.04.2026 MetzA 0-0 90 7.5
22.03.2026 StrasbourgH 2-3
07.03.2026 AngersH 0-1 8 6.3
01.03.2026 LilleA 1-0
22.02.2026 Le HavreH 2-0
25.05.2025 LazioA 0-1 90 1 7.3
18.05.2025 TorinoH 1-0 86 7.2
11.05.2025 VeronaA 1-1 45 6.9
03.05.2025 NapoliH 0-1 62 6.5
27.04.2025 AtalantaA 1-1 90 7.2
19.04.2025 ComoH 0-3
12.04.2025 JuventusA 2-1
06.04.2025 VeneziaH 1-1 68 1 7.2
29.03.2025 AS RomaH 0-1 90 1 7.0
14.03.2025 GenoaA 2-1 57 6.6
08.03.2025 AC MilanH 2-3 90 1 1 6.7
28.02.2025 FiorentinaA 1-0 86 6.6
21.02.2025 UdineseH 0-1 89 1 7.3
16.02.2025 MonzaA 0-0 76 6.9
09.02.2025 BolognaH 0-0 90 1 7.5
31.01.2025 ParmaA 1-3 90 7.0
26.01.2025 InterH 0-4 90 5.6
19.01.2025 CagliariA 4-1 90 6.2
11.01.2025 EmpoliA 1-3 90 7.6
05.01.2025 GenoaH 0-0 90 1 7.9
21.12.2024 LazioH 1-2 46 5.9
15.12.2024 MonzaH 2-1 90 6.7
07.12.2024 AS RomaA 4-1 90 7.0
01.12.2024 JuventusH 1-1 90 6.6
25.11.2024 VeneziaA 0-1 90 7.2
08.11.2024 EmpoliH 1-1 78 7.2
02.11.2024 BolognaA 1-0 57 6.9
29.10.2024 VeronaH 1-0 63 6.9
20.10.2024 FiorentinaH 0-6 87 5.9
05.10.2024 UdineseA 1-0 79 7.0
21.09.2024 ParmaH 2-2 47 1 5.9
15.09.2024 TorinoA 0-0 90 1 7.2
31.08.2024 CagliariH 1-0 75 1 7.3
19.05.2024 LyonAC 2-1 90 6.9
12.05.2024 MetzHC 2-1 90 1 7.3
04.05.2024 Le HavreAC 3-1 90 1 1 8.2
28.04.2024 NiceHC 1-3 90 1 6.9
21.04.2024 LilleAC 1-0 71 6.9
13.04.2024 ReimsHC 3-1 90 7.2
07.04.2024 ToulouseAC 0-0 90 7.2
31.03.2024 RennesHC 2-0 90 7.6
16.03.2024 NantesAC 1-3 90 1 7.0
10.03.2024 MonacoHC 0-1 90 6.7
03.03.2024 MontpellierA 2-2 14 6.9
24.02.2024 Stade Brestois 29HC 0-3 90 6.9
18.02.2024 LorientHC 1-3 90 1 1 7.6
10.02.2024 LensAC 3-1 90 6.9
02.02.2024 Paris Saint GermainHC 1-2 90 2 7.0
28.01.2024 Clermont FootA 1-1 78 1 6.9
ŞUT7
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.035 51' · xG 0.077 90' · xG 0.048 65' · xG 0.096 31' · xG 0.115 30' · xG 0.021 37' · xG 0.004
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%57) Duran top — 2 (%29) Asist sonrası — 1 (%14) 7 şut
  • Korner4%57
  • Duran top2%29
  • Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%43) Kafa — 3 (%43) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak3%43
  • Kafa3%43
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 2 %29
  • 76-90+' 1 %14
AKSİYON HARİTASI1134 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 14 14 15 16 16 16 16 17 20 20 20 20 20 21 21 22 24 24 25 33 33 38 41 42 67
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 8 8 8 8 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 12 12 14 14 15 16 16 16 16 16 21 22 23 32 33 35 41 56
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 3 3 4 4 4 4 4 4 6 10 10 10 10 10 10 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 8 8 8 10 10 10 10 11 11 11 12 20 20 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1134
Pas 671 Pas — 671 (%62) Top kazan… 93 Top kazanma — 93 (%9) Pas a… 68 Pas arası — 68 (%6) Müdaha… 59 Müdahale — 59 (%5) Faul 51 Faul — 51 (%5) Uzaklaştırma — 48 (%4) Hava topu — 33 (%3) Çalım — 26 (%2) Top teması — 19 (%2) Korner kazandırma — 18 (%2)
  • Pas671%62
  • Top kazanma93%9
  • Pas arası68%6
  • Müdahale59%5
  • Faul51%5
  • Uzaklaştırma48%4
  • Hava topu33%3
  • Çalım26%2
  • Top teması19%2
  • Korner kazandırma18%2
PİYASA DEĞERİ€800K-68.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 150 maç
Nantes 11maç 2025
Lecce 33maç 2024
Strasbourg 97maç 2020–2023
Aston Villa 9maç 2020–2021
Caen 2016–2018
France U21 2017
Bordeaux 2014–2015
Cherbourg 2013
Caen II 2011–2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-27 Strasbourg Lecce
2023-01-17 Aston Villa Strasbourg
2022-07-01 Strasbourg Aston Villa
2022-06-30 R. Strasbourg Aston Villa End of loan
2021-08-31 Aston Villa Strasbourg
2021-07-01 Strasbourg Aston Villa
2021-06-30 R. Strasbourg Aston Villa End of loan
2021-01-31 Aston Villa Strasbourg
2019-07-01 Caen Aston Villa
2019-06-30 SM Caen Aston Villa End of loan
2019-02-01 Aston Villa SM Caen loan transfer
2019-01-31 SM Caen Aston Villa €5.00m
2019-01-31 Aston Villa Caen
2019-01-30 Caen Aston Villa
2017-07-28 G. Bordeaux SM Caen €1.50m
2017-06-30 SM Caen G. Bordeaux End of loan
2016-10-24 Bordeaux Caen
2016-10-24 G. Bordeaux SM Caen loan transfer
2015-07-01 G. Bordeaux B G. Bordeaux -
2014-07-01 AS Cherbourg G. Bordeaux B free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Maç eksiğiKadroda yok 3 maç
12.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
03.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
04.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Serie A2024 · Lecce 2kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 595 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.4Ligue 1 2025
PERFORMANS77.4595 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 71.5
Defansif bek 67.5
Ayağı iyi stoper 63.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %96
Dakika %46
Değer / getiri %90
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %95
Dakika %62
Değer / getiri %96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 77.4 74 100
Ortalama rating 6.96 7.1 98
Pas arası / 90 2.87 2.2 100
Müdahale / 90 2.27 3 76
İkili mücadele kazanma 61.19 62 99
Blok / 90 0.76 1.2 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam