LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili100.36 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 21 kaleciler
- Kurtarış 3.22 %85
- Yenen gol (az iyi) 1.79 %10
- Pas isabeti %59 %20
- Pas hacmi 26.5 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2519 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA U19 Championship2016 Germany · Europe
🏆
Ligue 22014/2015 · France
🥈
Tournoi U20 4 Nations2017 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.519
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan10%77
İlk 11285 yedek
2023/24
17
1.530
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%40
Müdahale1
Faul1
İlk 1117
2022/23
38
2.430
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan10%77
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 112711 yedek
Kaptan1maçta
2021/22
34
3.090
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan19%86
Müdahale3
İlk 1134
2020/21
38
3.420
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan18%82
Müdahale1
Faul211 kazanılan
İlk 1138
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 117411 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-220%27
- 5-3-220%27
- 4-2-3-116%22
- 4-4-28%11
- 5-4-16%8
- 3-4-34%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Saint EtienneA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | RED Star FC 93H | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | MontpellierH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | RodezA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | PAUH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | Le MansH | 3-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | GuingampA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.03.2026 | BoulogneA | 4-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.03.2026 | Estac TroyesH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | ReimsA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.02.2026 | DunkerqueH | 1-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 09.02.2026 | Clermont FootH | 4-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 30.01.2026 | GrenobleA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | LavalH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.01.2026 | AnnecyA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | NancyH | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.12.2025 | PAUA | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.12.2025 | Le MansA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | GuingampH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.11.2025 | Clermont FootA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | GrenobleH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | Estac TroyesA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | RodezH | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 20.10.2025 | NancyA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 03.10.2025 | BoulogneH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | DunkerqueA | 6-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2025 | LavalA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.09.2025 | BastiaH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | MontpellierA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2025 | AnnecyH | 0-1 | 89 | – | 6.0 | ||
| 15.08.2025 | RED Star FC 93A | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2025 | ReimsH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.12.2023 | KayserisporH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.12.2023 | SamsunsporA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2023 | SivassporH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | AlanyasporA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2023 | KasimpasaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2023 | TrabzonsporA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2023 | Adana DemirsporA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2023 | PendiksporH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.10.2023 | HataysporA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2023 | BesiktasH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2023 | AnkaragucuA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | RizesporH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.09.2023 | Istanbul BasaksehirA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2023 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.08.2023 | AntalyasporA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.08.2023 | İstanbulsporH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.06.2023 | NantesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2023 | Estac TroyesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | ReimsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2023 | MarseilleA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.05.2023 | MonacoH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.04.2023 | RennesA | 4-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 21.04.2023 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.04.2023 | Clermont FootA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | LilleH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 02.04.2023 | NiceH | 1-1 | 90 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024
Kişisel sebepŞüpheli
2 maç
12.2021
HastalıkŞüpheli
2 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2519 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2Ligue 2 2025
PERFORMANS54.52519 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
79.9
Kurtarıcı kaleci
75.9
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 21 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%45
Dakika
%70
Değer / getiri
%45
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%62
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
26.51
38
70
Ortalama rating
6.69
7.2
93
Performans skoru
54.5
76
72
Kurtarış / 90
3.22
3.2
100
Yenen gol / 90
1.79
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
AlissonLiverpool · 33
%95
0gol
0asist
51scout
€65.00M
Premier League
Facundo SanguinettiBanfield · 24
%86
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Matz SelsNottingham Forest · 33
%76
0gol
0asist
62scout
€4.00M
Premier League
Jesper HansenAarhus · 40
%75
0gol
0asist
64scout
Superliga
Joshua GriffithsWest Brom · 24
%72
0gol
0asist
63scout
Championship
Bart VerbruggenBrighton · 23
%67
0gol
0asist
65scout
€40.00M
Premier League
Murat Uğur EserAdana Demirspor · 20
%62
0gol
0asist
74scout
1. Lig
Lisandru OlmetaBastia · 20
%60
0gol
0asist
64scout
€500K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






