LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 28 kaleciler
- Kurtarış 2.21 %22
- Yenen gol (az iyi) 1.40 %11
- Pas isabeti %58 %52
- Pas hacmi 30.9 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2114 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League TwoNone · England
🏆
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe
🏆
UEFA U21 Championship2023 · Europe
🏆
League Two2020/2021 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
44
2.114
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%78
Müdahale1
İlk 112321 yedek
2024/25
16
540
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
İlk 11610 yedek
2022/23
18
908
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%100
İlk 11108 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 112934 yedek girdi
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%58
- 4-4-218%29
- 5-4-13%5
- 3-4-2-12%3
- 3-4-32%3
- 3-4-1-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CharltonH | 4-0 | 0 | 0 | – | ||
| 01.09.2026 | NorwichH | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | WolvesA | 4-1 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | SouthamptonA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | SwanseaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Sheffield WednesdayA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | IpswichH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | WatfordH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | PrestonA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | MillwallH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | BlackburnA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | WrexhamH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Bristol CityA | 0-1 | 91 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Hull CityH | 3-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | SouthamptonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Sheffield UtdA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | BirminghamA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Stoke CityH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | PortsmouthA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | DerbyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | NorwichH | 0-5 | 87 | – | 6.2 | ||
| 16.01.2026 | MiddlesbroughH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 05.01.2026 | LeicesterA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.01.2026 | SwanseaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | QPRH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Bristol CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | Hull CityA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | Sheffield UtdH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | SouthamptonA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | QPRA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | SwanseaH | 3-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 26.11.2025 | BirminghamH | 1-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | CoventryA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | CharltonA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | IpswichA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | WatfordA | 2-1 | 96 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | PrestonH | 2-1 | 100 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | MillwallA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | NorwichA | 0-1 | 90 | – | 8.5 | ||
| 26.09.2025 | LeicesterH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | DerbyH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | Stoke CityA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | PortsmouthH | 1-1 | 97 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | WrexhamA | 2-3 | 96 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | DerbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | BlackburnH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | LutonH | 5-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | CardiffA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.04.2025 | DerbyH | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.04.2025 | CoventryA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | WatfordH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | SunderlandH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | NorwichA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Hull CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2025 | BurnleyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | QPRH | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 131 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-03
Bristol Rovers
→
West Brom
End of loan
Bristol Rovers
→
West Brom
End of loan
2024-07-10
West Brom
→
Bristol Rovers
loan transfer
West Brom
→
Bristol Rovers
loan transfer
2022-05-31
Lincoln City
→
West Brom
End of loan
Lincoln City
→
West Brom
End of loan
2021-07-24
West Brom
→
Lincoln City
loan transfer
West Brom
→
Lincoln City
loan transfer
2021-05-31
Cheltenham
→
West Brom
End of loan
Cheltenham
→
West Brom
End of loan
2020-08-13
West Brom
→
Cheltenham
loan transfer
West Brom
→
Cheltenham
loan transfer
2020-07-01
West Brom U18
→
West Brom
-
West Brom U18
→
West Brom
-
2018-07-01
West Brom Yth.
→
West Brom U18
-
West Brom Yth.
→
West Brom U18
-
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2114 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2Championship 2025
PERFORMANS50.62114 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
78.1
Kurtarıcı kaleci
70.4
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 91 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%50
Dakika
%79
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%57
Dakika
%89
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
30.91
38
81
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Performans skoru
50.6
76
67
Kurtarış / 90
2.21
3.2
69
Yenen gol / 90
1.4
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jesper HansenAarhus · 40
%95
0gol
0asist
64scout
Superliga
Lisandru OlmetaBastia · 20
%80
0gol
0asist
64scout
€500K
Ligue 2
Facundo SanguinettiBanfield · 24
%73
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Samuel Sahin-RadlingerAustria Vienna · 33
%68
0gol
0asist
54scout
Bundesliga
AlissonLiverpool · 33
%66
0gol
0asist
51scout
€65.00M
Premier League
Paul BernardoniAmiens · 28
%66
0gol
0asist
59scout
Ligue 2
Ricardo GutierrezMazatlán · 28
%66
0gol
0asist
62scout
Liga MX
CássioCruzeiro · 38
%60
0gol
0asist
66scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
