LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.75 / 90
Rating6.26
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 15 kaleciler
- Kurtarış 1.12 %7
- Yenen gol (az iyi) 0.00 %93
- Pas isabeti %49 %7
- Pas hacmi 28.5 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 240 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coupe de la Ligue2018/2019 · France
🏆
Super Cup2017/2018 · Belgium
🏆
Championship2016/2017 · England
🏆
Super Cup2015/2016 · Belgium
🏆
First Division A2014/2015 · Belgium
🏆
Challenger Pro League2009/2010 · Belgium
🥈
First Division A2015/2016 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
3
240
0
0
6.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
İlk 113
2025/26
47
3.222
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan12%80
Müdahale1
İlk 113611 yedek
Kart1
2024/25
46
3.697
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan26%84
Müdahale1
Faul210 kazanılan
İlk 11415 yedek
Kart4
2023/24
35
3.150
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan13%100
İlk 1135
Kart3
Kaptan19maçta
2022/23
38
3.420
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan16%100
Müdahale4
İlk 1138
Kart2
Kaptan4maçta
2021/22
37
3.330
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan14%100
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1137
Kart1
2020/21
8
540
0
0
6.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 1162 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1119727 yedek girdi
KART12
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-194%50
- 3-5-233%18
- 5-3-230%16
- 3-4-2-112%6
- 4-3-1-210%5
- 3-4-39%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TottenhamH | 0-0 | 90 | 0 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | LiverpoolA | 2-2 | 87 | 0 | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | LeedsH | 0-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | BournemouthH | 1-1 | 92 | – | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 92 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | NewcastleH | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 07.05.2026 | Aston VillaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | ChelseaA | 1-3 | 91 | – | 8.2 | ||
| 30.04.2026 | Aston VillaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | SunderlandA | 0-5 | 88 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | BurnleyH | 4-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 16.04.2026 | FC PortoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Aston VillaH | 1-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2026 | FC PortoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | TottenhamA | 0-3 | 91 | – | 7.7 | ||
| 19.03.2026 | FC MidtjyllandA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | FulhamH | 0-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2026 | FC MidtjyllandH | 0-1 | 91 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2026 | Manchester CityA | 2-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | BrightonA | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Crystal PalaceH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | Ferencvarosi TCH | 4-0 | 81 | – | 7.5 | ||
| 25.01.2026 | BrentfordA | 0-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 22.01.2026 | SC BragaA | 1-0 | 91 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | ArsenalH | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 06.01.2026 | West HamA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.01.2026 | Aston VillaA | 3-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 30.12.2025 | EvertonH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | Manchester CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | FulhamA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | EvertonA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.12.2025 | WolvesA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | BrightonH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Malmo FFH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | LiverpoolA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.11.2025 | LiechtensteinH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | KazakhstanA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | LeedsH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.11.2025 | Sturm GrazA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | BournemouthA | 2-0 | 94 | – | 5.7 | ||
| 23.10.2025 | FC PortoH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | ChelseaH | 0-3 | 96 | – | 5.7 | ||
| 13.10.2025 | WalesA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | FYR MacedoniaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | NewcastleA | 2-0 | 90 | – | 8.6 | ||
| 02.10.2025 | FC MidtjyllandH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | SunderlandH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | Real BetisA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | BurnleyA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | ArsenalA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.09.2025 | KazakhstanH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2025 | LiechtensteinA | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | West HamH | 0-3 | 100 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Crystal PalaceA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | BrentfordH | 3-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 09.06.2025 | WalesH | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.06.2025 | FYR MacedoniaA | 1-1 | 97 | – | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | ChelseaH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | West HamA | 1-2 | 90 | – | 7.5 |
AKSİYON HARİTASI2420 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %6
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2420
- Pas1657%70
- Kaleci topu aldı293%12
- Kurtarış219%9
- Korner kazandırma59%2
- Top kazanma48%2
- Keepersweeper33%1
- Uzaklaştırma32%1
- Yumruklama18%1
- Claim13%1
- Penaltyfaced12%1
PİYASA DEĞERİ€4.00M-42.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 214 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-01-03
Lierse SK
→
KAA Gent
€810k
Lierse SK
→
KAA Gent
€810k
2010-07-01
Lierse SK U19
→
Lierse SK
-
Lierse SK U19
→
Lierse SK
-
2009-07-01
Lierse SK U17
→
Lierse SK U19
-
Lierse SK U17
→
Lierse SK U19
-
2007-07-01
Lierse SK Yth.
→
Lierse SK U17
-
Lierse SK Yth.
→
Lierse SK U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2026
Kasık sakatlığıŞüpheli
3 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2689 dk
Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3Premier League 2025
PERFORMANS63.32689 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
83.3
Kurtarıcı kaleci
80.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%93
Dakika
%81
Değer / getiri
%88
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%79
Dakika
%92
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
25.4
38
67
Performans skoru
63.3
76
83
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Kurtarış / 90
3.08
3.2
96
Yenen gol / 90
1.27
1.3
2
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Facundo SanguinettiBanfield · 24
%95
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Paul BernardoniAmiens · 28
%88
0gol
0asist
59scout
Ligue 2
AlissonLiverpool · 33
%88
0gol
0asist
51scout
€65.00M
Premier League
Bart VerbruggenBrighton · 23
%85
0gol
0asist
65scout
€40.00M
Premier League
Álvaro FernándezDeportivo La Coruna · 27
%71
0gol
0asist
70scout
€2.00M
Segunda División
Joshua GriffithsWest Brom · 24
%64
0gol
0asist
63scout
Championship
Jesper HansenAarhus · 40
%60
0gol
0asist
64scout
Superliga
AnthoniInternacional · 23
%60
0gol
0asist
62scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





RSC Anderlecht