LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.94 / 90
Kazanılan ikili54.69 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
0.940.37
Kazanılan ikili
4.696.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2021/2022 · France
🏆
Catarinense 12017 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2015 · Brazil
🥈
Trophée des Champions2022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2017 · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2017 · South-America · 2nd Place
🥈
Paulista A12015 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
1
96
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan5%56
Müdahale1
Faul1
İlk 111
Kaptan1maçta
2022/23
45
3.695
1
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%22 isabet
Kilit pas14
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan267%59
Müdahale136
Faul5838 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11423 yedek
G+A / 900.05
Kart9
2021/22
36
3.150
6
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%27 isabet
Kilit pas9
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan225%57
Müdahale85
Faul5228 kazanılan
İlk 1136
G+A / 900.2
Kart8
2020/21
38
2.695
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%29 isabet
Kilit pas10
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan179%60
Müdahale65
Faul3225 kazanılan
İlk 11299 yedek
G+A / 900.07
Kart31
Kaptan9maçta
TOPLAM GOL12
İLK 1113312 yedek girdi
KART33
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 4 %33
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%29
- 4-3-331%26
- 4-1-4-116%13
- 4-4-215%13
- 5-3-215%13
- 5-4-18%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Al-Hilal Saudi FCAC | 4-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 03.06.2023 | AngersH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.05.2023 | LilleA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | MontpellierH | 0-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 14.05.2023 | ToulouseA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.05.2023 | StrasbourgH | 0-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 03.05.2023 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 56 | – | 6.2 | ||
| 16.04.2023 | AuxerreA | 2-1 | 84 | 2 | 6.6 | ||
| 09.04.2023 | MonacoH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.04.2023 | ReimsH | 0-3 | 60 | – | 6.0 | ||
| 17.03.2023 | LyonA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.03.2023 | NiceH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.03.2023 | Paris Saint GermainA | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2023 | RennesH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 23.02.2023 | JuventusH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | LensA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.02.2023 | JuventusA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2023 | LorientH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.02.2023 | AjaccioA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2023 | MarseilleH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2023 | Clermont FootA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.01.2023 | MontpellierA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 11.01.2023 | LyonH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.01.2023 | AuxerreH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.12.2022 | Estac TroyesA | 0-0 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 13.11.2022 | AjaccioH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2022 | ReimsA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.11.2022 | Olympiakos PiraeusA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2022 | Clermont FootH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.10.2022 | QarabagH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.10.2022 | NiceA | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 16.10.2022 | Stade Brestois 29H | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.10.2022 | SC FreiburgH | 0-4 | 88 | – | 7.2 | ||
| 09.10.2022 | RennesA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | SC FreiburgA | 2-0 | 78 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2022 | MonacoA | 4-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.09.2022 | LensH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.09.2022 | QarabagA | 3-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.09.2022 | LorientA | 3-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 08.09.2022 | Olympiakos PiraeusH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.09.2022 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2022 | StrasbourgA | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 28.08.2022 | ToulouseH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.08.2022 | MarseilleA | 2-1 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 12.08.2022 | LilleH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 07.08.2022 | AngersA | 0-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 21.05.2022 | Saint EtienneH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2022 | LyonA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.04.2022 | BordeauxH | 5-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2022 | MarseilleA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.04.2022 | AngersH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.04.2022 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 03.04.2022 | Clermont FootA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.03.2022 | LilleH | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 12.03.2022 | Estac TroyesA | 1-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2022 | MontpellierH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.02.2022 | MetzA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.02.2022 | Paris Saint GermainH | 3-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.02.2022 | ReimsH | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.02.2022 | StrasbourgA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 120 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Pro League2024 · Al Taawon
1kırmızı · 29 maç
🟨
Coupe de France2022 · Nantes
2sarı · 4 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



