LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili95.91 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
5.915.96
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2021/2022 · France
🥈
Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2018/2019 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
2
137
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%53
Müdahale5
Faul44 kazanılan
İlk 112
Kart1
2024/25
26
966
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas11
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan64%48
Müdahale27
Faul3017 kazanılan
İlk 111016 yedek
G+A / 900.09
Kart32
2023/24
32
1.503
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas12
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan105%52
Müdahale43
Faul2327 kazanılan
İlk 111814 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2022/23
44
789
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas10
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan66%42
Müdahale27
Faul2013 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11737 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2021/22
33
934
1
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas7
Drible14%54 başarı
İkili kazanılan110%53
Müdahale34
Faul2131 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11924 yedek
G+A / 900.19
Kart31
2020/21
38
1.534
0
2
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas16
Drible24%57 başarı
İkili kazanılan138%45
Müdahale38
Faul5037 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111721 yedek
G+A / 900.12
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 115397 yedek girdi
KART20
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%42
- 5-3-218%16
- 4-3-315%13
- 4-4-215%13
- 4-1-4-110%9
- 3-4-2-19%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | AtalantaH | 0-1 | 85 | – | 7.0 | ||
| 20.08.2026 | AtalantaA | 0-0 | 52 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | MontpellierH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | AuxerreA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | RennesA | 2-1 | 23↑ | – | 5.2 | ||
| 04.04.2025 | NiceA | 1-2 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | LilleH | 1-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 09.03.2025 | StrasbourgH | 0-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | MarseilleA | 2-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | LensH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | MonacoA | 7-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2025 | Stade Brestois 29H | 0-2 | 69 | – | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | ReimsA | 1-2 | 88 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | LyonH | 1-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | Saint EtienneA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | MonacoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | LilleA | 1-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | Stade Brestois 29A | 4-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | RennesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Paris Saint GermainA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | LensA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | MarseilleH | 1-2 | 68 | 1 | – | 6.7 | |
| 27.10.2024 | StrasbourgA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | Saint EtienneH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | ReimsH | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | MontpellierA | 1-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | AuxerreH | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | ToulouseA | 0-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | MonacoA | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 12.05.2024 | LilleH | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2024 | MontpellierA | 1-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | RennesH | 0-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | Le HavreA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | LyonH | 1-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 31.03.2024 | NiceA | 1-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 16.03.2024 | StrasbourgH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | MarseilleA | 2-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | MetzH | 0-2 | 65 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2024 | LorientA | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 17.02.2024 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 11.02.2024 | ToulouseA | 1-2 | 71 | – | 7.0 | ||
| 03.02.2024 | LensH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | ReimsA | 0-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 14.01.2024 | Clermont FootH | 1-2 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2023 | LyonA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 09.12.2023 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 02.12.2023 | NiceH | 1-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 12.11.2023 | MetzA | 3-1 | 54 | 1 | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | ReimsH | 0-1 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 28.10.2023 | LensA | 4-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2023 | MontpellierH | 2-0 | 79 | – | 7.5 | ||
| 06.10.2023 | StrasbourgA | 1-2 | 76 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 01.10.2023 | RennesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2023 | LorientH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | Clermont FootA | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2023 | MarseilleH | 1-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 25.08.2023 | MonacoH | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.08.2023 | LilleA | 2-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 13.08.2023 | ToulouseH | 1-2 | 60 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 175 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
6 maç
03.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2024
HastalıkŞüpheli
1 maç
03.2023
SakatlıkKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12024 · Nantes
2kırmızı · 20 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

