Arnaud Bodart
Belgium · Goalkeeper

Arnaud Bodart

YAŞ27
BOY186
KİLO80
KULÜPLille
DOĞUM YERİSeraing
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2018 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 1 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 2 0 0 0
2025/26 46 211 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLille 12 0 0 0
Ligue 1Lille 34 211 0 0 6.67
Faul1
İlk 11244 yedek
2024/25 2 180 0 0 7.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 2 180 0 0 7.70
İkili kazanılan2%100
İlk 112
2023/24 34 3.060 0 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 34 3.060 0 0 7.12
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan17%85
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1134
Kaptan14maçta
2022/23 25 2.250 0 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 25 2.250 0 1 6.94
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%89
İlk 1125
G+A / 900.04
2021/22 30 2.254 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 30 2.254 0 0 6.79
Kilit pas1
İkili kazanılan13%87
Müdahale4
İlk 11255 yedek
Kart1
Kaptan20maçta
2020/21 16 1.370 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 10 830 0 0 6.78
UEFA Europa LeagueStandard Liege 6 540 0 0 6.58
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%67
Faul2
İlk 1116
Kart1
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11645 yedek girdi
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 4-4-2 — 4 3-5-2 — 2 4-3-3 — 2 3-4-3 — 1 3-5-1-1 — 1 47 maç
  • 4-2-3-137%79
  • 4-4-24%9
  • 3-5-22%4
  • 4-3-32%4
  • 3-4-31%2
  • 3-5-1-11%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 Paris Saint GermainH 2-2
23.08.2026 AngersA 0-2
17.05.2026 AuxerreH 0-2
10.05.2026 MonacoA 0-1
03.05.2026 Le HavreH 1-1
26.04.2026 Paris FCA 0-1
18.04.2026 NiceH 0-0
12.04.2026 ToulouseA 0-4
04.04.2026 LensH 3-0
22.03.2026 MarseilleA 1-2 31 6.3
19.03.2026 Aston VillaA 2-0
15.03.2026 RennesA 1-2
12.03.2026 Aston VillaH 0-1
08.03.2026 LorientH 1-1
01.03.2026 NantesH 1-0
26.02.2026 FK Crvena ZvezdaA 0-1
22.02.2026 AngersA 0-1
19.02.2026 FK Crvena ZvezdaH 0-1
14.02.2026 Stade Brestois 29H 1-1
06.02.2026 MetzA 0-0
01.02.2026 LyonA 1-0
29.01.2026 SC FreiburgH 1-0
25.01.2026 StrasbourgH 1-4
22.01.2026 Celta VigoA 2-1
16.01.2026 Paris Saint GermainA 3-0
03.01.2026 RennesH 0-2
14.12.2025 AuxerreA 3-4
11.12.2025 BSC Young BoysA 1-0
05.12.2025 MarseilleH 1-0
30.11.2025 Le HavreA 0-1
27.11.2025 Dinamo ZagrebH 4-0
23.11.2025 Paris FCH 4-2
09.11.2025 StrasbourgA 2-0
06.11.2025 FK Crvena ZvezdaA 1-0
02.11.2025 AngersH 1-0
29.10.2025 NiceA 2-0 90 6.5
26.10.2025 MetzH 6-1
23.10.2025 PAOKH 3-4
19.10.2025 NantesA 0-2
05.10.2025 Paris Saint GermainH 1-1
02.10.2025 AS RomaA 0-1
28.09.2025 LyonH 0-1 90 7.2
25.09.2025 BrannH 2-1
20.09.2025 LensA 3-0
14.09.2025 ToulouseH 2-1
30.08.2025 LorientA 1-7
24.08.2025 MonacoH 1-0
17.08.2025 Stade Brestois 29A 3-3
30.11.2024 CharleroiA 1-1 90 7.2
23.11.2024 Cercle BruggeH 1-0 90 8.2
23.04.2024 KV MechelenHC 0-0 90 7.5
20.04.2024 KVC WesterloAC 3-3 90 6.6
12.04.2024 St. TruidenAC 3-3 90 7.3
06.04.2024 OH LeuvenHC 0-0 90 7.5
29.03.2024 GentAC 5-1 90 6.0
16.03.2024 AS EupenHC 4-0 90 7.9
10.03.2024 GenkAC 1-0 90 6.9
02.03.2024 GentHC 4-2 90 6.9
25.02.2024 Union St. GilloiseA 2-1 90 7.9
16.02.2024 KVC WesterloAC 2-1 90 6.7
AKSİYON HARİTASI99 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 5 5 5 5 6 8 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %15 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 5 5 5 5 7 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %16 Rakip kale →
1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %19 Rakip kale →
1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %13 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR99
Pas 77 Pas — 77 (%78) Kaleci to… 9 Kaleci topu aldı — 9 (%9) Top kazanma — 3 (%3) Kurtarış — 3 (%3) Keepersweeper — 2 (%2) Claim — 1 (%1) Faul — 1 (%1) Penaltyfaced — 1 (%1) Hata — 1 (%1) Yumruklama — 1 (%1)
  • Pas77%78
  • Kaleci topu aldı9%9
  • Top kazanma3%3
  • Kurtarış3%3
  • Keepersweeper2%2
  • Claim1%1
  • Faul1%1
  • Penaltyfaced1%1
  • Hata1%1
  • Yumruklama1%1
PİYASA DEĞERİ€50K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 155 maç
Lille 48maç 2025–2026
Standard Liege 107maç 2020–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-30 Acireale ACR Messina free transfer
2025-08-06 Puteolana Acireale free transfer
2025-07-01 Metz Lille
2025-06-30 Metz Lille
2025-01-09 Standard Liege Metz
2025-01-04 Without Club Puteolana -
2024-12-19 Angri Without Club -
2024-07-05 Siracusa Angri free transfer
2023-07-25 Gladiator Siracusa free transfer
2022-12-09 Notaresco Gladiator free transfer
2022-08-08 Cavese Notaresco free transfer
2021-08-25 Castrovillari Cavese free transfer
2020-09-03 Benevento U19 Castrovillari free transfer
2020-06-30 Biancavilla Benevento U19 End of loan
2020-01-31 Benevento U19 Biancavilla loan transfer
2020-01-27 Taranto Benevento U19 End of loan
2019-07-25 Benevento U19 Taranto loan transfer
2017-07-01 Benevento U17 Benevento U19 -
2016-07-01 Casertana Youth Benevento U17 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
05.2021 SarsıntıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Oud-Heverlee Leuven %50 2026-09-01
RAAL La Louvière %14 2026-09-01
VV St. Truiden %50 2026-08-25
RAAL La Louvière %50 2026-08-24
RAAL La Louvière %50 2026-08-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.8Ligue 1 2026
PERFORMANS35.00 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 50.6
Kurtarıcı kaleci 38.2
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 41 oyuncu
Scout skoru %25
Performans %5
Dakika %0
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 566 oyuncu
Scout skoru %20
Performans %2
Dakika %0
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 34.98 38 92
Ortalama rating 6.67 7.2 93
Performans skoru 47.3 76 62
Kurtarış / 90 1.71 3.2 53
Yenen gol / 90 1.28 1.3 2
Dakika güvenliği 0 80 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam