S. Čestić
Serbia · Defender

S. Čestić

YAŞ24
BOY192
KİLO87
KULÜPHeracles
DOĞUM YERİOffenbach
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.77 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Kazanılan ikili112.84 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.770.80
Kazanılan ikili 2.844.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Eerste Divisie2022/2023 · Holland
🥈 Cup2021/2022 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2023 0 2025 0
GolAsist
2025/26 17 349 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeracles 17 349 0 0 6.40
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan11%48
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 11314 yedek
2023/24 19 225 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeracles 19 225 0 0 6.50
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan11%61
Müdahale3
Faul2
İlk 11217 yedek
Kart1
2020/21 17 901 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 17 901 0 0 6.57
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan45%54
Müdahale20
Faul154 kazanılan
İlk 11116 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11517 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 3-4-2-1 — 3 4-3-3 — 2 4-4-2 — 2 3-5-2 — 1 4-4-1-1 — 1 21 maç
  • 4-2-3-112%57
  • 3-4-2-13%14
  • 4-3-32%10
  • 4-4-22%10
  • 3-5-21%5
  • 4-4-1-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 GroningenH 1-2
10.05.2026 TelstarA 3-0 21 5.9
03.05.2026 PEC ZwolleA 1-0 11 6.3
26.04.2026 FC VolendamH 0-2 58 6.5
11.04.2026 AjaxH 0-3 42 2 6.2
05.04.2026 HeerenveenA 4-1 32 6.9
20.03.2026 ExcelsiorH 1-1
15.03.2026 AZ AlkmaarA 4-0
06.03.2026 UtrechtH 0-0
28.02.2026 PSV EindhovenH 1-3
14.02.2026 NAC BredaH 0-1 96 1 6.5
07.02.2026 NEC NijmegenA 4-1 89 6.5
01.02.2026 Fortuna SittardH 2-1
25.01.2026 FeyenoordA 4-2
11.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0
20.12.2025 HeerenveenH 0-3
13.12.2025 PSV EindhovenA 4-3
27.01.2024 AjaxH 2-4 89 6.3
20.01.2024 FC VolendamH 1-1
12.01.2024 WaalwijkA 1-2 1
17.12.2023 FeyenoordH 0-4
10.12.2023 VitesseA 2-0
02.12.2023 Sparta RotterdamH 0-1
26.11.2023 Almere City FCA 0-5
10.11.2023 Fortuna SittardA 4-1 45 1 6.3
04.11.2023 PSV EindhovenH 0-6 67 1 6.3
28.10.2023 HeerenveenA 3-0
22.10.2023 TwenteH 2-2
07.10.2023 GO Ahead EaglesA 4-0
01.10.2023 PEC ZwolleH 2-1
28.09.2023 AZ AlkmaarA 1-1 13 6.7
23.09.2023 FC VolendamA 2-2 10 6.9
16.09.2023 UtrechtH 1-3
02.09.2023 ExcelsiorH 3-1
18.08.2023 NEC NijmegenH 2-1
12.08.2023 AjaxA 4-1
20.03.2021 Borussia DortmundH 2-2
13.03.2021 Union BerlinA 2-1
07.03.2021 Werder BremenH 1-1
27.02.2021 Bayern MunichA 5-1 90 6.3
20.02.2021 VfB StuttgartH 0-1 61 6.7
14.02.2021 Eintracht FrankfurtA 2-0 90 6.9
06.02.2021 Borussia MonchengladbachA 1-2 90 6.7
24.01.2021 1899 HoffenheimA 3-0 30 6.2
20.01.2021 FC Schalke 04A 1-2 90 1 6.0
16.01.2021 Hertha BerlinH 0-0 90 7.0
02.01.2021 FC AugsburgH 0-1
16.12.2020 Bayer LeverkusenH 0-4 90 5.9
12.12.2020 FSV Mainz 05A 0-1 90 7.2
05.12.2020 VfL WolfsburgH 2-2 90 6.7
28.11.2020 Borussia DortmundA 1-2 90 6.7
03.10.2020 Borussia MonchengladbachH 1-3
26.09.2020 Arminia BielefeldA 1-0
ŞUT5
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.015 90' · xG 0.024 83' · xG 0.165 54' · xG 0.01 21' · xG 0.261
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%40) Korner — 2 (%40) Taç sonrası — 1 (%20) 5 şut
  • Açık oyun2%40
  • Korner2%40
  • Taç sonrası1%20
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%60) Sol ayak — 1 (%20) Kafa — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak3%60
  • Sol ayak1%20
  • Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %60
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 53 maç
Heracles 36maç 2023–2025
Serbia U21 2023
HNK Rijeka 2021
Serbia 2020–2021
FC Koln 17maç 2020
Köln U19 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01 Without Club Heracles Almelo -
2022-07-01 HNK Rijeka Without Club -
2022-01-18 1.FC Köln HNK Rijeka free transfer
2020-11-16 1.FC Köln II 1.FC Köln -
2020-07-01 1.FC Köln U19 1.FC Köln II -
2019-07-01 Schalke 04 U19 1.FC Köln U19 free transfer
2018-07-01 Schalke 04 U17 Schalke 04 U19 -
2016-07-01 FSV Frankf. Jgd Schalke 04 U17 free transfer
2015-07-01 Offenbach Yth. FSV Frankf. Jgd free transfer
2011-07-01 Rosenhöhe Yth. Offenbach Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
12.2025 Ayak bileği kırığıKadroda yok 20 maç
11.2025 Ayak bileği kırığıŞüpheli 12 maç
08.2025 Ankle fractureKadroda yok 3 maç
11.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 10 maç
08.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 16 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 349 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.3Eredivisie 2025
PERFORMANS52.8349 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 48.9
Ayağı iyi stoper 48.1
Defansif bek 46.4
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %43
Dakika %46
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %45
Dakika %52
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.4 7.2 89
Pas hacmi / 90 37.13 45 82
İkili mücadele kazanma 47.83 68 70
Blok / 90 1.29 1.8 72
Müdahale / 90 1.03 2.4 43
Pas arası / 90 0.52 1.8 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam