LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.29 / 90
Kilit pas50.72 / 90
Başarılı dripling40.57 / 90
Kazanılan ikili324.59 / 90
Rating6.58
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.11
Şut
0.290.49
Kilit pas
0.720.55
Başarılı dripling
0.570.11
Kazanılan ikili
4.593.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Mobile Mini Sun CupNone · USA · 2nd Place
🥈
Mobile Mini Sun Cup2023 · USA · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
22
627
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale18
Faul78 kazanılan
İlk 11715 yedek
2025/26
35
1.645
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas10
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan69%49
Müdahale41
Faul2317 kazanılan
İlk 111817 yedek
G+A / 900.11
Kart7
2024/25
31
1.182
1
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan37%51
Müdahale17
Faul135 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111120 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2023/24
27
1.572
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas4
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan79%51
Müdahale36
Faul1316 kazanılan
İlk 111611 yedek
G+A / 900.06
Kart7
2022/23
29
2.030
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas10
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan79%46
Müdahale35
Faul2714 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11236 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2021/22
34
2.428
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas13
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan112%50
Müdahale44
Faul3321 kazanılan
İlk 11286 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2020/21
22
1.943
3
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible9%90 başarı
İkili kazanılan55%49
Müdahale27
Faul245 kazanılan
İlk 1122
G+A / 900.23
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 112944 yedek girdi
KART12
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-329%43
- 4-2-3-118%27
- 3-4-36%9
- 3-5-26%9
- 4-4-25%7
- 5-3-23%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Toronto FCA | 4-4 | 12 | 0 | 5.7 | ||
| 29.08.2026 | Seattle SoundersA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2026 | Orlando City SCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Portland TimbersH | 2-1 | 7↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | CharlotteH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | New York City FCA | 3-1 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.07.2026 | Inter MiamiA | 3-2 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Toronto FCH | 2-1 | 61 | – | 6.0 | ||
| 16.05.2026 | CF MontrealA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2026 | DC UnitedA | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | New York Red BullsH | 1-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | FC CincinnatiH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 5-0 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | FC CincinnatiA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Atlanta United FCH | 1-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Nashville SCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | DC UnitedH | 1-2 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Columbus CrewA | 0-0 | 55 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | CF MontrealH | 3-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | Houston DynamoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Philadelphia UnionH | 0-3 | 64↑ | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.10.2025 | Orlando City SCH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | New England RevolutionA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Toronto FCH | 2-2 | 61 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | Inter MiamiA | 3-5 | 29↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 28.09.2025 | Columbus CrewH | 2-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | New York City FCH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2025 | New England RevolutionH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Philadelphia UnionA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 27.07.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 13.07.2025 | San DiegoH | 1-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 05.07.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 29.06.2025 | CharlotteH | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 26.06.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.06.2025 | Nashville SCH | 0-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 31.05.2025 | Orlando City SCA | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 25.05.2025 | New York City FCA | 3-1 | 41 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | CharlotteA | 1-4 | 73 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Atlanta United FCH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | Orlando City SCH | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 27.04.2025 | Nashville SCA | 7-2 | 37 | – | 6.2 | ||
| 20.04.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 65 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Inter MiamiH | 0-0 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | FC DallasA | 1-3 | 59↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | DC UnitedH | 2-2 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | Columbus CrewA | 4-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | Nashville SCH | 0-3 | 61 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2024 | CharlotteA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Toronto FCH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%67
- Korner1%17
- Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%50
- Sol ayak2%33
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 3 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 200 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-01-17
North Carolina
→
Chicago
free transfer
North Carolina
→
Chicago
free transfer
2019-08-01
NCFC U23
→
North Carolina
End of loan
NCFC U23
→
North Carolina
End of loan
2019-05-01
North Carolina
→
NCFC U23
loan transfer
North Carolina
→
NCFC U23
loan transfer
2018-08-01
Tobacco Road
→
North Carolina
End of loan
Tobacco Road
→
North Carolina
End of loan
2018-05-01
North Carolina
→
Tobacco Road
loan transfer
North Carolina
→
Tobacco Road
loan transfer
2016-08-01
Fire Academy
→
North Carolina
free transfer
Fire Academy
→
North Carolina
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2025 · Chicago Fire
7sarı · 23 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1645 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Major League Soccer 2025
PERFORMANS62.31645 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil+0.2
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
57.7
Defansif bek
56.5
Agresif stoper
54.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%62
Dakika
%69
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%69
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
51.99
62
84
Performans skoru
63.3
76
83
Müdahale / 90
2.36
2.2
100
İkili mücadele kazanma
48.15
64
75
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Pas arası / 90
0.98
1.8
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.23. Dakika delta -1.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Álex ValleComo · 21
%95
1gol
4asist
73scout
Serie A
Jonathan GoitiaDeportivo Riestra · 31
%86
2gol
2asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Manuel SánchezLevante · 25
%86
1gol
2asist
71scout
€1.50M
La Liga
Henrik CastegrenSirius · 29
%80
1gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Maxence CarlierNancy · 29
%80
0gol
2asist
68scout
€500K
Ligue 2
Fernando RománAldosivi · 27
%69
0gol
0asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Tyrique MerceraGroningen · 22
%67
0gol
1asist
65scout
Eredivisie
Djevencio van der KustHeracles · 24
%60
0gol
1asist
70scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum