Tyrique Mercera
Curaçao · Defender

Tyrique Mercera

YAŞ22
BOY187
KİLO74
KULÜPGroningen
LİGWorld Cup - Qualification CONCACAF
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili15.00 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 5.006.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 18 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGroningen 1 18 0 0 6.20
İkili kazanılan1%33
Faul1
2025/26 34 872 0 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGroningen 34 872 0 1 6.57
Şut2
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan59%49
Müdahale26
Faul176 kazanılan
İlk 11727 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2024/25 2 203 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieCambuur 2 203 0 0 6.60
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan8%40
Müdahale1
Faul51 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11928 yedek girdi
KART3
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 28 4-4-2 — 9 37 maç
  • 4-2-3-128%76
  • 4-4-29%24
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.08.2026 UtrechtH 2-1 18 6.2
21.05.2026 AjaxA 2-0
17.05.2026 HeraclesA 1-2
10.05.2026 NEC NijmegenH 2-1
02.05.2026 ExcelsiorH 2-3 7
25.04.2026 FeyenoordA 3-1
11.04.2026 GO Ahead EaglesH 0-0
04.04.2026 TelstarA 0-2
22.03.2026 AZ AlkmaarH 3-0
13.03.2026 PEC ZwolleA 1-1 12 6.3
07.03.2026 AjaxH 3-1 45 6.3
01.03.2026 FC VolendamA 3-2 86 6.9
22.02.2026 TwenteA 2-1 83 6.7
14.02.2026 UtrechtH 1-2 46 1 6.3
08.02.2026 PSV EindhovenH 1-2 89 5.9
31.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0 25 6.2
25.01.2026 Fortuna SittardH 1-2
18.01.2026 HeerenveenA 0-2 17 7.0
21.12.2025 GO Ahead EaglesA 1-1 24 6.6
13.12.2025 FC VolendamH 3-0 90 2 7.0
05.12.2025 ExcelsiorA 0-2 1
02.12.2025 AjaxA 2-0 20 6.7
23.11.2025 PEC ZwolleH 2-2
09.11.2025 NEC NijmegenA 2-0
02.11.2025 TwenteH 1-1
25.10.2025 Fortuna SittardA 1-2 11 6.6
19.10.2025 Sparta RotterdamH 0-2 90 6.7
03.10.2025 NAC BredaA 1-2 73 6.5
28.09.2025 FeyenoordH 0-1 80 6.7
20.09.2025 TelstarH 2-0
14.09.2025 UtrechtA 0-1 10 6.9
29.08.2025 HeraclesH 4-0
23.08.2025 PSV EindhovenA 4-2 24 6.7
16.08.2025 HeerenveenH 2-1 14 6.6
10.08.2025 AZ AlkmaarA 4-1 25 6.2
16.05.2025 Den BoschH 1-1 113 6.3
12.05.2025 Den BoschA 1-0 90 6.9
ŞUT3
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.058 16' · xG 0.026 22' · xG 0.08
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%67) Asist sonrası — 1 (%33) 3 şut
  • Açık oyun2%67
  • Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 2 (%67) Sol ayak — 1 (%33) 3 şut
  • Sağ ayak2%67
  • Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %67
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 37 maç
Groningen 35maç 2025–2026
Cambuur 2maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01 SC Cambuur U21 SC Cambuur -
2022-07-01 Alphense B. U21 SC Cambuur U21 free transfer
2021-07-01 Alphense B. U18 Alphense B. U21 -
2020-07-01 DHC Yth. Alphense B. U18 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 872 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Eredivisie 2025
PERFORMANS61.3872 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 69.9
Defansif bek 69.3
Klasik stoper 64.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %61
Dakika %58
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %67
Dakika %69
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.57 7.1 92
Müdahale / 90 2.68 3 89
Performans skoru 61.3 74 83
Dakika güvenliği 56.3 78 72
İkili mücadele kazanma 49.17 62 79
Pas arası / 90 0.83 2.2 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam