Devante Cole
Suriname · Defender

Devante Cole

YAŞ24
BOY178 cm
KULÜPHeracles
BU SEZON0G · 1A
Asist10.07 / 90
Şut20.15 / 90
Kilit pas50.38 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili533.97 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 92 defanslar
Müdahale — %87 (2.48) Pas arası — %69 (1.20) Blok — %62 (0.68) İkili mücadele — %1 (%47) Pas isabeti — %10 (%79) Faul (az iyi) — %58 (0.90) 48 ORT. % 87 69 62 1 10 58
  • Müdahale 2.48 %87
  • Pas arası 1.20 %69
  • Blok 0.68 %62
  • İkili mücadele %47 %1
  • Pas isabeti %79 %10
  • Faul (az iyi) 0.90 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1200 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
2021 0 2022 0 2023 7 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 34 1.200 0 1 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeracles 34 1.200 0 1 6.42
Şut2
Kilit pas5
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan53%47
Müdahale33
Faul127 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111321 yedek
G+A / 900.07
Kart2
2024/25 31 1.266 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 19 927 0 0 6.74
Jupiler Pro LeagueBeerschot Wilrijk 12 339 0 0 7.03
Şut4%25 isabet
Kilit pas7
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan45%49
Müdahale26
Faul116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111516 yedek
Kart31
2023/24 38 2.593 1 6 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerHouston Dynamo 3 0 0 0
EredivisieSparta Rotterdam 35 2.593 1 6 7.02
Şut12%75 isabet
Kilit pas26
Drible18%45 başarı
İkili kazanılan113%45
Müdahale59
Faul2717 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112810 yedek
G+A / 900.24
Kart4
2022/23 19 582 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 19 582 0 0 6.58
Şut2
Kilit pas8
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan25%52
Müdahale15
Faul45 kazanılan
İlk 11712 yedek
Kart1
2021/22 17 1.159 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 17 1.159 0 0 6.90
Şut4%75 isabet
Kilit pas8
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan57%56
Müdahale35
Faul59 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11134 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112837 yedek girdi
KART6
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 4-4-2 — 12 4-3-3 — 5 3-4-2-1 — 3 3-4-1-2 — 1 4-1-4-1 — 1 65 maç
  • 4-2-3-143%66
  • 4-4-212%18
  • 4-3-35%8
  • 3-4-2-13%5
  • 3-4-1-21%2
  • 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. HrusticA. Hrustic 1 T. van GilstT. van Gilst Cole 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 GroningenH 1-2 88 5.6
10.05.2026 TelstarA 3-0 88 6.0
03.05.2026 PEC ZwolleA 1-0 45 6.9
26.04.2026 FC VolendamH 0-2 15 6.3
11.04.2026 AjaxH 0-3 32 6.6
05.04.2026 HeerenveenA 4-1 32 1 7.2
20.03.2026 ExcelsiorH 1-1
15.03.2026 AZ AlkmaarA 4-0
06.03.2026 UtrechtH 0-0
28.02.2026 PSV EindhovenH 1-3
22.02.2026 GO Ahead EaglesA 4-0 60 6.3
14.02.2026 NAC BredaH 0-1 90 6.7
07.02.2026 NEC NijmegenA 4-1 89 5.9
01.02.2026 Fortuna SittardH 2-1 88 1 7.2
25.01.2026 FeyenoordA 4-2 0
18.01.2026 TwenteH 0-2
11.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0
20.12.2025 HeerenveenH 0-3 96 6.2
13.12.2025 PSV EindhovenA 4-3 11 6.3
06.12.2025 TelstarH 1-1
29.11.2025 Fortuna SittardA 1-1
22.11.2025 GO Ahead EaglesH 4-2 9 6.3
08.11.2025 ExcelsiorA 1-2 9 6.6
02.11.2025 PEC ZwolleH 8-2
25.10.2025 FC VolendamA 3-0
19.10.2025 FeyenoordH 0-7 30 6.9
05.10.2025 TwenteA 2-1
27.09.2025 Sparta RotterdamH 3-0
20.09.2025 NAC BredaA 2-1
14.09.2025 AZ AlkmaarH 1-2 84 1 6.3
29.08.2025 GroningenA 4-0 90 6.2
24.08.2025 AjaxA 2-0 90 6.2
16.08.2025 NEC NijmegenH 1-4 90 6.3
10.08.2025 UtrechtA 4-0 64 6.3
10.05.2025 Cercle BruggeH 4-2
04.05.2025 St. TruidenA 2-1 45 1 7.0
25.04.2025 KortrijkH 2-0 29 7.3
12.04.2025 KortrijkA 3-2 65 6.3
05.04.2025 Cercle BruggeA 2-1
29.03.2025 St. TruidenH 0-1
16.03.2025 KVC WesterloH 1-2
07.03.2025 St. TruidenA 2-0 63 6.7
02.03.2025 KV MechelenH 1-0 62 7.3
22.02.2025 DenderA 0-0 75 1 7.6
16.02.2025 GentA 3-2
09.02.2025 CharleroiH 1-1
02.02.2025 GroningenH 1-0
26.01.2025 AZ AlkmaarA 1-2
19.01.2025 WaalwijkH 1-1
11.01.2025 HeraclesA 1-1 8 1 6.7
22.12.2024 AjaxH 0-2
15.12.2024 NEC NijmegenA 1-1
07.12.2024 NAC BredaH 0-2
30.11.2024 PEC ZwolleA 1-0 15 6.7
03.11.2024 UtrechtH 1-4 68 6.3
26.10.2024 HeerenveenA 2-0 90 6.3
19.10.2024 Almere City FCH 2-2 57 7.3
05.10.2024 PSV EindhovenA 2-1 82 6.2
28.09.2024 Fortuna SittardH 1-1 90 6.9
21.09.2024 WaalwijkA 1-2 90 7.7
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
17' · xG 0.017 90' · xG 0.029 63' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%33) Asist sonrası — 1 (%33) Duran top — 1 (%33) 3 şut
  • Korner1%33
  • Asist sonrası1%33
  • Duran top1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 139 maç
Heracles 34maç 2025
Sparta Rotterdam 54maç 2023–2024
Beerschot Wilrijk 12maç 2024
Houston Dynamo 3maç 2023
Utrecht 36maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-18 Sparta Rotterdam Heracles
2025-07-17 Sparta Rotterdam Heracles
2025-07-16 Sparta Rotterdam Heracles
2025-07-01 Beerschot VA Sparta Rotterdam
2025-06-29 Beerschot VA Sparta Rotterdam
2025-02-03 Sparta R. Beerschot VA loan transfer
2023-08-10 Utrecht Sparta R. ?
2023-08-10 Houston Dynamo Sparta Rotterdam
2023-06-30 Houston Utrecht End of loan
2023-02-09 Utrecht Houston loan transfer
2022-07-01 Utrecht U21 Utrecht -
2020-07-01 Utrecht U19 Utrecht U21 -
2018-07-01 Utrecht U17 Utrecht U19 -
2017-07-01 Utrecht Youth Utrecht U17 -
2012-07-01 Zeeburgia Yth. Utrecht Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eredivisie2024 · Sparta Rotterdam 1kırmızı · 13 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1200 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Eredivisie 2025
PERFORMANS64.01200 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 78.3
Agresif stoper 78.0
Klasik stoper 73.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %71
Dakika %63
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %73
Dakika %75
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 64 74 86
Müdahale / 90 2.48 3 83
İkili mücadele kazanma 46.9 58 81
Pas hacmi / 90 27.22 42 65
Pas arası / 90 1.2 1.9 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam