LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut33.03 / 90
Kilit pas11.01 / 90
Kazanılan ikili55.06 / 90
Rating6.55
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Allsvenskan2021 · Malmo FF · 22 maç
8asist2.
5.
Allsvenskan2020 · Malmo FF · 23 maç
13gol5.
6.
Allsvenskan2022 · Malmo FF · 20 maç
6asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Allsvenskan2024 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden
🏆
Allsvenskan2023 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2021/2022 · Sweden
🏆
Allsvenskan2021 · Sweden
🏆
Allsvenskan2020 · Sweden
🏆
Allsvenskan2017 · Sweden
🏆
Allsvenskan2016 · Sweden
🥈
Svenska Cupen2019/2020 · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2019 · Sweden · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2015/2016 · Sweden · 2nd Place
🥈
Superliga2012/2013 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
3
89
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan5%42
Müdahale5
Faul5
İlk 1112 yedek
Kaptan1maçta
2025/26
24
742
4
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas6
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan36%49
Müdahale12
Faul1419 kazanılan
İlk 11915 yedek
G+A / 900.49
Kart2
Kaptan9maçta
2024/25
28
1.287
6
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%50 isabet
Kilit pas28
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan58%50
Müdahale15
Faul2129 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111513 yedek
G+A / 900.56
Kart81
Kaptan15maçta
2023/24
9
645
1
1
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas16
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan38%54
Müdahale8
Faul1622 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1181 yedek
G+A / 900.28
Kart2
Kaptan8maçta
2022/23
26
1.828
2
6
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%44 isabet
Kilit pas44
Drible2%12 başarı
İkili kazanılan97%51
Müdahale29
Faul2960 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11215 yedek
G+A / 900.39
Kart5
Kaptan20maçta
2021/22
28
1.992
6
8
7.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%44 isabet
Kilit pas62
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan109%54
Müdahale31
Faul2050 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı2
İlk 11244 yedek
G+A / 900.63
Kart5
Kaptan24maçta
2020/21
23
1.849
13
2
7.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%44 isabet
Kilit pas60
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan96%53
Müdahale29
Faul3260 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı2
İlk 11221 yedek
G+A / 900.73
Kart101
Kaptan22maçta
TOPLAM GOL142 penaltı
İLK 112533 yedek girdi
KART14
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 4 %29
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 4 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-227%54
- 4-2-3-113%26
- 3-4-33%6
- 4-3-33%6
- 3-4-1-22%4
- 4-3-2-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | GaisA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | AIK StockholmA | 0-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Orgryte ISAC | 1-1 | 72 | 3 | 6.2 | ||
| 29.01.2026 | GenkAC | 2-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 11.12.2025 | FC PortoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 06.11.2025 | PanathinaikosH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | PlzenAC | 3-0 | 27 | – | 5.9 | ||
| 28.09.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 30↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 24.09.2025 | LudogoretsHC | 1-2 | 60 | 3 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Degerfors IFH | 1-1 | 21↑ | 2 | 7.5 | ||
| 24.08.2025 | IFK GoteborgHC | 0-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | HalmstadA | 0-4 | 19↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.08.2025 | FC CopenhagenA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | IFK GoteborgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2025 | AIK StockholmHC | 0-0 | 75 | 3 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | HalmstadHC | 3-0 | 65 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 15.05.2025 | IFK VarnamoA | 2-2 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | Degerfors IFA | 1-4 | 19↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | SiriusH | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.04.2025 | AIK StockholmAC | 0-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 07.04.2025 | IF ElfsborgHC | 2-1 | 80 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 29.03.2025 | Djurgardens IFAC | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 23.01.2025 | TwenteH | 2-3 | 35↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.12.2024 | GalatasarayHC | 2-2 | 74 | 3 | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | Ferencvarosi TCAC | 4-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | BesiktasAC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.10.2024 | IFK GoteborgHC | 2-1 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 30↑ | 2 | 7.3 | ||
| 19.10.2024 | Vasteras SK FKAC | 1-1 | 57 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | IFK VarnamoHC | 1-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 03.10.2024 | QarabagAC | 1-2 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | Mjallby AIFH | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2024 | RangersHC | 0-2 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | BK HackenHC | 4-0 | 56 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 01.09.2024 | Djurgardens IFHC | 4-0 | 45 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 27.08.2024 | Sparta PrahaAC | 2-0 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | Kalmar FFA | 2-2 | 22↑ | 1 | 7.2 | ||
| 21.08.2024 | Sparta PrahaH | 0-2 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | IFK NorrkopingHC | 2-1 | 62 | 1 | 6 | 7.9 | |
| 10.08.2024 | HalmstadA | 0-1 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 13.07.2024 | Mjallby AIFAC | 2-1 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 07.07.2024 | HalmstadHC | 5-1 | 72 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.05.2024 | IF ElfsborgHC | 2-1 | 61 | 2 | 7.6 | ||
| 24.05.2024 | Kalmar FFH | 5-0 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | BK HackenA | 2-2 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | GaisH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 13.05.2024 | IFK GoteborgA | 0-3 | 19↑ | 2 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | IF ElfsborgA | 3-1 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | AIK StockholmH | 5-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.05.2023 | BK HackenHC | 2-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 14.05.2023 | HalmstadAC | 0-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 07.05.2023 | AIK StockholmHC | 3-1 | 75 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 04.05.2023 | Varbergs BoIS FCA | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | Hammarby FFHC | 4-2 | 66 | 3 | 7.2 |
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%50
- Açık oyun1%25
- Taç sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%75
- Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 3 %75
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€2.00M-50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Prato
→
Cittadella
€130k
Prato
→
Cittadella
€130k
2017-06-30
Cittadella
→
Prato
End of loan
Cittadella
→
Prato
End of loan
2016-07-27
Prato
→
Cittadella
loan transfer
Prato
→
Cittadella
loan transfer
2016-06-30
Inter U19
→
Prato
End of loan
Inter U19
→
Prato
End of loan
2016-02-01
Prato
→
Inter U19
loan transfer
Prato
→
Inter U19
loan transfer
2015-07-01
Prato Youth
→
Prato
-
Prato Youth
→
Prato
-
2015-06-30
Sassuolo U20
→
Prato Youth
End of loan
Sassuolo U20
→
Prato Youth
End of loan
2014-07-21
Prato Youth
→
Sassuolo U20
loan transfer
Prato Youth
→
Sassuolo U20
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Allsvenskan2020 · Malmo FF
9sarı · 23 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 88 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.7Allsvenskan 2026
PERFORMANS37.588 dk
KARARVeri yetersiz32/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
52.1
Derinden oyun kurucu
40.3
Box-to-box orta saha
30.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 185 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%46
Dakika
%33
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%52
Dakika
%35
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
5.11
3.2
100
Ortalama rating
6.55
7.1
92
Pas arası / 90
2.05
2.3
89
Performans skoru
37.5
75
50
İkili mücadele kazanma
41.67
58
72
Pas hacmi / 90
26.59
50
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ignacio PaisBanfield · 25
%95
0gol
0asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Benjamin LaturnusOrgryte IS
%86
0gol
0asist
43scout
Allsvenskan
Matías GalarzaAtlanta United FC · 23
%83
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Leonel PiccoRemo · 27
%82
1gol
1asist
46scout
Serie A
Rodrigo AliendroVelez Sarsfield · 34
%75
0gol
0asist
43scout
Liga Profesional Argentina
Andrés CubasVancouver Whitecaps · 29
%72
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Facundo WallerHuracan · 28
%61
1gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Santiago AscacíbarBoca Juniors · 28
%60
2gol
0asist
45scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




RSC Anderlecht