LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.00 / 90
Kazanılan ikili103.33 / 90
Rating7.07
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.330.12
Asist
0.000.00
Şut
1.001.32
Kazanılan ikili
3.337.16
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Allsvenskan2024 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden
🏆
Allsvenskan2023 · Sweden
🏆
Allsvenskan2013 · Sweden
🏆
Super Cup2013 · Sweden
🏆
Allsvenskan2010 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
3
270
1
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
İkili kazanılan10%62
Müdahale4
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 900.33
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26
26
2.226
2
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas9
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan157%68
Müdahale29
Faul187 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1126
G+A / 900.08
Kart5
Kaptan16maçta
2024/25
33
2.882
1
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas10
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan176%69
Müdahale22
Faul2323 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11321 yedek
G+A / 900.03
Kart4
Kaptan10maçta
2023/24
15
1.259
1
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan69%65
Müdahale19
Faul138 kazanılan
İlk 11141 yedek
G+A / 900.07
Kart3
Kaptan14maçta
2022/23
15
724
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan33%66
Müdahale5
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1196 yedek
G+A / 900.12
Kaptan9maçta
2021/22
37
3.322
3
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas5
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan152%58
Müdahale40
Faul158 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1137
G+A / 900.11
Kart7
Kaptan37maçta
2020/21
28
2.308
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas8
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan109%59
Müdahale11
Faul1713 kazanılan
İlk 11262 yedek
Kart41
Kaptan26maçta
TOPLAM GOL10
İLK 111147 yedek girdi
KART18
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-233%31
- 3-5-229%27
- 4-2-3-116%15
- 4-3-315%14
- 5-3-29%8
- 4-5-14%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2026 | Djurgardens IFAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | GaisHC | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 05.04.2026 | Orgryte ISA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.01.2026 | FK Crvena ZvezdaHC | 0-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | FC PortoAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Nottingham ForestAC | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | GaisHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.11.2025 | PanathinaikosHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 27.10.2025 | Hammarby FFHC | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | Dinamo ZagrebHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | IFK NorrkopingAC | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.10.2025 | PlzenA | 3-0 | 16 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | IFK VarnamoHC | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.09.2025 | LudogoretsH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | Djurgardens IFHC | 0-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | IF ElfsborgAC | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | IFK GoteborgH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 12.08.2025 | FC CopenhagenAC | 5-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 09.08.2025 | Mjallby AIFHC | 1-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 05.08.2025 | FC CopenhagenHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.07.2025 | Osters IFAC | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.07.2025 | IFK NorrkopingHC | 3-1 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 22.05.2025 | AIK StockholmH | 0-0 | 64 | 1 | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | HalmstadH | 3-0 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 15.05.2025 | IFK VarnamoA | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 18.04.2025 | SiriusH | 1-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 14.04.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 07.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | Djurgardens IFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.11.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2024 | BesiktasA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | IFK GoteborgH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.10.2024 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | IFK VarnamoH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | QarabagA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | Mjallby AIFH | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 26.09.2024 | RangersH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | BK HackenH | 4-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.09.2024 | GaisA | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 15.09.2024 | AIK StockholmA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | Djurgardens IFH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.08.2024 | Sparta PrahaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | Kalmar FFA | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.08.2024 | Sparta PrahaH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | IFK NorrkopingH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | HalmstadA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.07.2024 | SiriusH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.07.2024 | SiriusA | 3-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | Mjallby AIFA | 2-1 | 99 | – | 7.5 | ||
| 07.07.2024 | HalmstadH | 5-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.05.2024 | IF ElfsborgH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.05.2024 | Kalmar FFHC | 5-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | BK HackenAC | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2024 | GaisHC | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 13.05.2024 | IFK GoteborgAC | 0-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.05.2024 | IF ElfsborgAC | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.04.2024 | Djurgardens IFAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.04.2024 | Vasteras SK FKHC | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 15.04.2024 | IFK VarnamoAC | 0-4 | 90 | 1 | 7.0 |
ŞUT3
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Taç sonrası1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %67
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 157 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-06-30
IFK Malmö
→
Malmö
End of loan
IFK Malmö
→
Malmö
End of loan
2009-01-31
Malmö
→
IFK Malmö
loan transfer
Malmö
→
IFK Malmö
loan transfer
2009-01-01
Malmö FF U19
→
Malmö
-
Malmö FF U19
→
Malmö
-
2008-07-01
Malmö FF U17
→
Malmö FF U19
-
Malmö FF U17
→
Malmö FF U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
08.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
17 maç
02.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
3 maç
08.2022
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2025 · Malmo FF
1sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1495 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Allsvenskan 2025
PERFORMANS64.31495 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
55.0
Defansif bek
54.7
Ayağı iyi stoper
53.9
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%57
Dakika
%69
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%74
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.07
7.1
100
Performans skoru
70.7
74
96
Pas arası / 90
1.67
2.2
76
İkili mücadele kazanma
62.5
62
100
Müdahale / 90
1.33
3
44
Blok / 90
1
1.2
83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Walker ZimmermanNashville SC · 32
%95
0gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Paulo DíazRiver Plate · 31
%76
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Juan Pablo VargasPuebla · 30
%70
1gol
0asist
62scout
Liga MX
Juhani PikkarainenDegerfors IF · 27
%70
1gol
0asist
72scout
Allsvenskan
Patric PfeifferSV Darmstadt 98 · 26
%68
1gol
1asist
76scout
€1.80M
2. Bundesliga
Jake CooperMillwall · 30
%68
4gol
1asist
62scout
Championship
Haitam AleesamiBodo/Glimt · 34
%66
2gol
1asist
64scout
Eliteserien
Martin Owe RosethViking · 27
%60
4gol
0asist
69scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Leeds