David Correa da Fonseca
Argentina · Midfielder

David Correa da Fonseca

YAŞ31
BOY189
KİLO75
DOĞUM YERİJuan B. Alberdi
LİGCarioca - 1
BU SEZON0G · 2A
Asist10.50 / 90
Şut10.50 / 90
Kilit pas52.49 / 90
Başarılı dripling10.50 / 90
Kazanılan ikili83.98 / 90
Rating6.93
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.500.51
Şut 0.502.02
Kilit pas 2.491.01
Başarılı dripling 0.500.51
Kazanılan ikili 3.985.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12. UEFA Champions League2020 · Lazio · 8 maç 2asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Coppa Italia2022/2023 · Italy
🏆 Super Cup2022/2023 · Italy
🏆 CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America
🏆 Coppa Italia2021/2022 · Italy
🏆 Super Cup2021/2022 · Italy
🏆 Super Cup2019/2020 · Italy
🏆 Coppa Italia2018/2019 · Italy
🏆 Supercopa Euroamericana2016 · World
🥈 UEFA Champions League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 Super Cup2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Serie A2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈 Emirates Cup2017 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 16 G+A
2020 16 2021 7 2022 7 2023 0 2024 4 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 11 359 0 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaEstudiantes L.P. 3 181 0 1 6.93
Serie ABotafogo 8 178 0 1 6.63
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan18%56
Müdahale3
Faul310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1138 yedek
G+A / 900.5
Kart3
Kaptan1maçta
2025/26 26 1.066 2 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABotafogo 20 917 2 0 6.96
FIFA Club World CupBotafogo 4 94 0 0 7.05
CONMEBOL LibertadoresBotafogo 2 55 0 0 6.75
Şut20%60 isabet
Kilit pas23
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan55%49
Müdahale14
Faul1523 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111016 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2024/25 33 735 2 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 33 735 2 2 6.93
Şut10%60 isabet
Kilit pas10
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan37%46
Müdahale11
Faul814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11627 yedek
G+A / 900.49
Kart3
2023/24 36 700 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 1 0 0 0
Ligue 1Marseille 23 445 0 0 6.58
UEFA Europa LeagueMarseille 12 255 0 0 6.85
Şut7%43 isabet
Kilit pas9
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan36%40
Müdahale11
Faul127 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11927 yedek
Kart2
2022/23 40 1.261 4 3 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 29 956 3 1 6.68
UEFA Champions LeagueInter 11 305 1 2 6.72
Şut19%58 isabet
Kilit pas20
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan62%41
Müdahale15
Faul1522 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111525 yedek
G+A / 900.5
Kart1
2021/22 34 1.161 6 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 26 1.024 6 1 6.85
UEFA Champions LeagueInter 6 106 0 0 6.46
Copa AmericaArgentina 2 31 0 0 6.50
Şut24%71 isabet
Kilit pas19
Drible17%39 başarı
İkili kazanılan57%41
Müdahale12
Faul1619 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111222 yedek
G+A / 900.54
Kart2
2020/21 40 2.613 11 5 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 32 1.945 8 3 6.96
UEFA Champions LeagueLazio 8 668 3 2 7.10
Şut52%63 isabet
Kilit pas38
Drible53%46 başarı
İkili kazanılan157%45
Müdahale25
Faul3363 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11337 yedek
G+A / 900.55
Kart51
TOPLAM GOL232 penaltı
İLK 1160102 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 8 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 4 %17
  • 16-30' 2 %9
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 8 %35
  • 61-75' 2 %9
  • 76-90+' 4 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 102 4-2-3-1 — 27 4-3-3 — 15 3-1-4-2 — 6 4-4-2 — 5 3-4-2-1 — 3 158 maç
  • 3-5-2102%65
  • 4-2-3-127%17
  • 4-3-315%9
  • 3-1-4-26%4
  • 4-4-25%3
  • 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Newells Old BoysH 0-0 74 1 7.2
23.08.2026 Sarmiento JuninAC 2-0 82 6.7
15.08.2026 Gimnasia L.P.H 4-0 25 1 6.9
23.05.2026 Sao PauloA 1-1 14 6.6
10.05.2026 Atletico-MGA 1-1
02.05.2026 RemoH 1-2 10 6.3
25.04.2026 InternacionalH 2-2 23 1 6.3
18.04.2026 Chapecoense-scA 1-4 31 1 6.6
21.03.2026 RB BragantinoA 1-2 90 3 7.3
18.03.2026 PalmeirasA 2-1 10 6.7
14.03.2026 FlamengoH 0-3
30.11.2025 CorinthiansA 2-2 45 1 6.2
22.11.2025 GremioH 3-2 55 6.2
09.11.2025 VitoriaA 0-0 90 1 7.3
05.11.2025 Vasco DA GamaH 3-0 64 3 8.3
26.10.2025 SantosH 2-2 90 2 3 8.5
19.10.2025 CearaA 0-2 66 7.0
15.10.2025 FlamengoH 0-3 27 1 6.9
04.10.2025 InternacionalA 2-0
20.09.2025 Atletico-MGH 1-0 25 6.6
17.09.2025 MirassolH 3-3
14.09.2025 Sao PauloA 1-0 45 3 7.3
30.08.2025 RB BragantinoH 4-1 11 6.9
24.08.2025 JuventudeA 1-3 67 6.5
21.08.2025 LDU de QuitoA 2-0 23 6.6
17.08.2025 PalmeirasH 0-1 90 2 6.9
14.08.2025 LDU de QuitoH 1-0 32 2 6.9
09.08.2025 Fortaleza ECA 0-5 33 6.7
03.08.2025 CruzeiroH 0-2 32 6.7
26.07.2025 CorinthiansH 1-1 64 7.2
20.07.2025 Sport RecifeA 0-1 62 1 6.9
17.07.2025 VitoriaH 0-0 19 6.7
12.07.2025 Vasco DA GamaA 0-2 32 2 6.5
28.06.2025 PalmeirasA 1-0 49 7.5
23.06.2025 Atletico MadridA 1-0
20.06.2025 Paris Saint GermainA 0-1
16.06.2025 Seattle SoundersH 2-1 45 1 6.6
23.05.2025 ComoA 0-2 90 1 1 7.6
18.05.2025 LazioH 2-2 34 6.9
11.05.2025 TorinoA 0-2 90 4 7.2
03.05.2025 VeronaH 1-0 90 7.0
27.04.2025 AS RomaH 0-1 10 6.9
20.04.2025 BolognaA 1-0 69 1 6.9
12.04.2025 CagliariH 3-1 31 6.7
05.04.2025 ParmaA 2-2 25 6.9
30.03.2025 UdineseH 2-1 35 6.7
16.03.2025 AtalantaA 0-2 12 6.7
08.03.2025 MonzaH 3-2 17 7.0
01.03.2025 NapoliA 1-1 25 6.3
22.02.2025 GenoaH 1-0 45 6.6
16.02.2025 JuventusA 1-0 10 6.3
10.02.2025 FiorentinaH 2-1
06.02.2025 FiorentinaA 3-0
28.12.2024 CagliariA 0-3
23.12.2024 ComoH 2-0
16.12.2024 LazioA 0-6
06.12.2024 ParmaH 3-1 20 6.7
23.11.2024 VeronaA 0-5 90 1 2 3 9.5
10.11.2024 NapoliH 1-1
03.11.2024 VeneziaH 1-0
ŞUT8
GOL0
xG1.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.375 63' · xG 0.03 40' · xG 0.03 69' · xG 0.079 90' · xG 0.072 86' · xG 0.788 27' · xG 0.058 23' · xG 0.148
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%50) Kontra atak — 1 (%12) Korner — 1 (%12) Penaltı — 1 (%12) Duran top — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası4%50
  • Kontra atak1%12
  • Korner1%12
  • Penaltı1%12
  • Duran top1%12
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%38) Sağ ayak — 3 (%38) Sol ayak — 2 (%25) 8 şut
  • Kafa3%38
  • Sağ ayak3%38
  • Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %25
  • 76-90+' 3 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 220 maç
Botafogo 34maç 2025–2026
Estudiantes L.P. 3maç 2026
Inter 106maç 2021–2024
Marseille 35maç 2023
Argentina 2maç 2021
Lazio 40maç 2020
Sevilla 2016–2017
Sampdoria 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-06 Botafogo Estudiantes L.P.
2026-08-05 Botafogo Estudiantes L.P.
2024-07-01 Marseille Inter
2024-06-30 Marseille Inter End of loan
2023-08-25 Inter Marseille
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Kadro dışıKadroda yok 4 maç
02.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 4 maç
01.2025 SakatlıkKadroda yok 2 maç
01.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 7 maç
10.2023 SakatlıkŞüpheli 4 maç
06.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 15 maç
03.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
09.2021 ContusionKadroda yok 3 maç
04.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Coppa Italia2022 · Inter 1sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 917 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.0Serie A 2025
PERFORMANS43.0917 dk
KARARVeri yetersiz41/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 46.5
Çizgi kanadı 45.8
Baskıcı forvet 44.5
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %48
Dakika %63
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %58
Dakika %77
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90 0.51 0.32 100
Ortalama rating 6.63 7.2 92
Performans skoru 40.2 76 53
Pas hacmi / 90 34.89 34 100
Kilit pas / 90 1.01 1.6 63
Başarılı drible / 90 0.51 1.1 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam