Spain · Midfielder
Alberto Reina Campos
LİGStars League
BU SEZON5G · 8A
Gol50.19 / 90
Asist70.27 / 90
Şut411.59 / 90
Kilit pas642.47 / 90
Başarılı dripling250.97 / 90
Kazanılan ikili933.60 / 90
Rating7.34
OYUNCU PROFİLİSerie A 2023 · 122 orta sahalar
- Kilit pas 2.47 %98
- Asist 0.27 %98
- Drible 0.97 %71
- Pas isabeti %84 %59
- Top kapma 1.62 %14
- İkili mücadele %46 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2328 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Coppa Italia2023 · Lazio · 2 maç
2asist4.
5.
Serie A2021 · Lazio · 34 maç
10asist5.
6.
Serie A2023 · Lazio · 33 maç
7asist6.
7.
Serie A2022 · Lazio · 35 maç
7asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
QSL Cup2024/2025 · Qatar
🏆
Super Cup2019/2020 · Italy
🏆
Coppa Italia2018/2019 · Italy
🏆
Super Cup2017/2018 · Italy
🏆
Copa del Rey2009/2010 · Spain
🥈
Stars League2024/2025 · Qatar · 2nd Place
🥈
Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Premier League2013/2014 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 16 G+A
GolAsist
2023/24
42
2.975
5
8
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%36 isabet
Kilit pas85
Drible29%58 başarı
İkili kazanılan106%44
Müdahale39
Faul1827 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11375 yedek
G+A / 900.39
Kart8
Kaptan10maçta
2022/23
47
2.947
7
8
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%54 isabet
Kilit pas82
Drible26%55 başarı
İkili kazanılan113%45
Müdahale55
Faul1919 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 113314 yedek
G+A / 900.46
Kart3
2021/22
43
2.850
5
11
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%42 isabet
Kilit pas80
Drible29%59 başarı
İkili kazanılan102%43
Müdahale37
Faul1826 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113310 yedek
G+A / 900.51
Kart7
2020/21
40
3.129
9
2
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%60 isabet
Kilit pas92
Drible61%55 başarı
İkili kazanılan172%46
Müdahale60
Faul2040 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11391 yedek
G+A / 900.32
Kart7
TOPLAM GOL251 penaltı
İLK 119724 yedek girdi
KART20
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 4 %16
- 31-45' 4 %16
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 6 %24
- 76-90+' 6 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-395%79
- 3-5-215%12
- 3-4-2-17%6
- 4-4-22%2
- 4-1-4-11%1
- 4-3-2-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları20verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2024 | SassuoloH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | InterA | 1-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | MonzaA | 2-2 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | VeronaH | 1-0 | 76 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 19.04.2024 | GenoaA | 0-1 | 86 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 12.04.2024 | SalernitanaHC | 4-1 | 80 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 06.04.2024 | AS RomaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | JuventusH | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | FrosinoneA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 11.03.2024 | UdineseH | 1-2 | 81 | 2 | 7.3 | ||
| 05.03.2024 | Bayern MunichA | 3-0 | 80 | – | 6.5 | ||
| 01.03.2024 | AC MilanHC | 0-1 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 26.02.2024 | FiorentinaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2024 | TorinoA | 0-2 | 80 | 2 | 1 | 7.6 | |
| 18.02.2024 | BolognaH | 1-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2024 | Bayern MunichH | 1-0 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 10.02.2024 | CagliariA | 1-3 | 62 | 3 | 7.5 | ||
| 04.02.2024 | AtalantaAC | 3-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 28.01.2024 | NapoliH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.01.2024 | LecceHC | 1-0 | 65 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.12.2023 | EmpoliA | 0-2 | 25 | – | 6.7 | ||
| 17.12.2023 | InterH | 0-2 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2023 | Atletico MadridA | 2-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | VeronaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | CagliariH | 1-0 | 56 | 1 | 7.3 | ||
| 28.11.2023 | CelticHC | 2-0 | 84 | 4 | 8.0 | ||
| 12.11.2023 | AS RomaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 07.11.2023 | FeyenoordH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2023 | BolognaAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.10.2023 | FiorentinaHC | 1-0 | 67 | 3 | 7.2 | ||
| 25.10.2023 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2023 | SassuoloAC | 0-2 | 79 | 1 | 5 | 8.7 | |
| 08.10.2023 | AtalantaHC | 3-2 | 56 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2023 | CelticA | 1-2 | 68 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2023 | AC MilanAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.09.2023 | TorinoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.09.2023 | MonzaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.09.2023 | Atletico MadridH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 16.09.2023 | JuventusA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 02.09.2023 | NapoliA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.08.2023 | GenoaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.08.2023 | LecceA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 03.06.2023 | EmpoliA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 9.5 |
| 28.05.2023 | CremoneseH | 3-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 21.05.2023 | UdineseA | 0-1 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 12.05.2023 | LecceH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 06.05.2023 | AC MilanA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2023 | SassuoloH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.04.2023 | InterA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.04.2023 | TorinoH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 14.04.2023 | SpeziaA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.04.2023 | JuventusH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.04.2023 | MonzaA | 0-2 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 19.03.2023 | AS RomaH | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 16.03.2023 | AZ AlkmaarA | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.03.2023 | BolognaA | 0-0 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2023 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 03.03.2023 | NapoliA | 0-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 27.02.2023 | SampdoriaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.02.2023 | CFR 1907 ClujA | 0-0 | 76 | 1 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 172 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





