LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist10.35 / 90
Şut10.35 / 90
Kilit pas10.35 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili124.17 / 90
Rating6.49
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 22 defanslar
- Müdahale 1.04 %24
- Pas arası 1.74 %90
- Blok 0.35 %43
- İkili mücadele %57 %52
- Pas isabeti %88 %24
- Faul (az iyi) 0.69 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 259 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2024/2025 · Europe
🏆
J.League World Challenge2024 · World
🏆
Coppa Italia2020/2021 · Italy
🏆
Super Cup2020/2021 · Italy
🏆
Coppa Italia Serie C2019/2020 · Italy
🥈
Serie B2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2021 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
4
346
0
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
İkili kazanılan15%60
Müdahale4
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.52
2025/26
23
597
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan24%51
Müdahale5
Faul101 kazanılan
İlk 11617 yedek
2024/25
31
1.819
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan72%57
Müdahale15
Faul1212 kazanılan
İlk 112110 yedek
Kart31
2023/24
37
2.159
2
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%25 isabet
Kilit pas7
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan107%65
Müdahale21
Faul2018 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112314 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2021/22
38
1.116
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan40%52
Müdahale9
Faul99 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11929 yedek
Kart2
2020/21
26
22
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul3
TOPLAM GOL3
İLK 117380 yedek girdi
KART11
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-342%31
- 4-2-3-137%27
- 4-4-225%18
- 3-5-220%15
- 3-4-2-16%4
- 4-3-2-16%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TorinoH | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.08.2026 | FrosinoneH | 0-3 | 86 | 0 | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | AS RomaA | 4-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 14.08.2026 | BeneventoH | 4-1 | 87 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.05.2026 | EvertonH | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2026 | ChelseaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | LeedsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Aston VillaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | WolvesA | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | BrightonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | SunderlandA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.03.2026 | TürkiyeA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Nottingham ForestH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2026 | Atletico MadridA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FulhamA | 2-1 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | ArsenalH | 1-4 | 89 | – | 6.9 | ||
| 10.02.2026 | NewcastleH | 1-2 | 91 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 56↑ | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | Manchester CityH | 2-2 | 92 | – | 5.5 | ||
| 24.01.2026 | BurnleyA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | West HamH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | BournemouthA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | SunderlandH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | BrentfordA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | Crystal PalaceA | 0-1 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | LiverpoolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | IF ElfsborgH | 3-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | LeicesterH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.01.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | EvertonA | 3-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 15.01.2025 | ArsenalA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2025 | NewcastleH | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2024 | WolvesH | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.12.2024 | Nottingham ForestA | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | LiverpoolH | 3-6 | 90 | – | 5.6 | ||
| 15.12.2024 | SouthamptonA | 0-5 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.12.2024 | RangersA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | ChelseaH | 3-4 | 75↑ | – | 6.3 | ||
| 05.12.2024 | BournemouthA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | FulhamH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | AS RomaH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | Manchester CityA | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.11.2024 | IpswichH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.11.2024 | GalatasarayA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.11.2024 | Aston VillaH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | Crystal PalaceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | West HamH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | BrightonA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Manchester UnitedA | 0-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2024 | QarabagH | 3-0 | 7 | – | 3.0 | ||
| 21.09.2024 | BrentfordH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | ArsenalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | NewcastleA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | EvertonH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2024 | LeicesterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Sheffield UtdA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.05.2024 | Manchester CityH | 0-2 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%50
- Duran top3%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%67
- Sol ayak1%17
- Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
AKSİYON HARİTASI436 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR436
- Pas255%61
- Uzaklaştırma54%13
- Hava topu36%9
- Top kazanma15%4
- Top teması14%3
- Pas arası13%3
- Faul11%3
- Müdahale7%2
- Kurtarış6%1
- İkili mücadele6%1
PİYASA DEĞERİ€20.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ47
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-09-01
Juventus U19
→
Juventus U23
-
Juventus U19
→
Juventus U23
-
2019-07-01
Juventus U17
→
Juventus U19
-
Juventus U17
→
Juventus U19
-
2018-08-06
CP Rapid Buc.
→
Juventus U17
€260k
CP Rapid Buc.
→
Juventus U17
€260k
2013-07-01
S. Student. U19
→
Regal Sport
free transfer
S. Student. U19
→
Regal Sport
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
12.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
40 maç
09.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
2 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
2 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2024 · Tottenham
1kırmızı · 7 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 174 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.5Serie A 2026
PERFORMANS55.6174 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
65.3
Defansif bek
63.8
Ayağı iyi stoper
62.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 170 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%70
Dakika
%94
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 1582 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%52
Dakika
%48
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
69.8
74
94
Ortalama rating
6.53
7.1
92
Pas arası / 90
2.37
2.2
100
İkili mücadele kazanma
53.49
62
86
Blok / 90
1.19
1.2
99
Müdahale / 90
0.85
3
28
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Joaquín NovilloAldosivi · 27
%95
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Xander LambrixSandefjord · 25
%75
0gol
1asist
62scout
Eliteserien
Juan Felipe AguirreAtletico Paranaense · 29
%69
1gol
0asist
60scout
Serie A
Lukas EngelReal Salt Lake · 27
%67
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Leonard CostaIndepend. Rivadavia · 27
%64
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Carlos TeránAtletico Paranaense · 25
%62
0gol
0asist
58scout
Serie A
Christopher McVeySan Diego · 28
%60
1gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Erik GodoyArgentinos JRS · 32
%60
1gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Salernitana
Sampdoria