LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.87 / 90
Kilit pas10.43 / 90
Başarılı dripling10.43 / 90
Kazanılan ikili114.76 / 90
Rating6.36
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 33 orta sahalar
- Kilit pas 0.43 %16
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.43 %22
- Pas isabeti %77 %9
- Top kapma 4.33 %81
- İkili mücadele %55 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 208 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🏆
Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆
Trophée des Champions2020/2021 · France
🏆
Coupe de France2020/2021 · France
🏆
Coupe de la Ligue2019/2020 · France
🏆
Coupe de France2019/2020 · France
🥈
Premier League 22023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
208
0
0
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan11%55
Müdahale8
Faul61 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
2025/26
16
382
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan24%56
Müdahale10
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11214 yedek
Kart1
2024/25
30
1.121
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas3
Drible15%58 başarı
İkili kazanılan66%55
Müdahale30
Faul911 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111218 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2023/24
22
287
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan12%32
Müdahale5
Faul5
Ofsayt1
İlk 11319 yedek
2022/23
15
271
0
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan13%65
Müdahale5
İlk 11411 yedek
G+A / 900.33
2021/22
28
1.425
1
1
6.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas14
Drible41%51 başarı
İkili kazanılan88%44
Müdahale20
Faul1917 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111711 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2020/21
34
390
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan25%44
Müdahale8
Faul84 kazanılan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 113958 yedek girdi
KART9
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%36
- 3-4-2-111%18
- 3-4-1-28%13
- 3-5-28%13
- 4-1-3-26%10
- 4-4-26%10
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Stade Brestois 29H | 1-2 | 62 | 2 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | LyonA | 1-1 | 76 | 0 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | MonacoH | 0-1 | 70 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | LorientA | 0-2 | 42↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | MarseilleH | 0-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | LilleA | 1-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | MetzH | 4-4 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | AngersA | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | NiceA | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | AuxerreH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Paris FCA | 3-2 | 48↑ | 3 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | LyonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | NantesA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | ToulouseH | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | StrasbourgH | 2-1 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.01.2026 | LensA | 1-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | MonacoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | RennesA | 1-1 | 37↑ | – | 7.3 | ||
| 17.05.2025 | StrasbourgA | 2-3 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | MarseilleH | 1-3 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | AuxerreA | 1-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | MonacoH | 1-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | RennesH | 1-5 | 45 | – | 6.0 | ||
| 06.04.2025 | MontpellierA | 0-2 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 30.03.2025 | NantesH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.03.2025 | LyonA | 4-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Saint EtienneH | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 01.03.2025 | LensA | 3-4 | 1↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | ToulouseH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | NiceH | 1-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | LilleA | 1-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | AngersA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | Stade Brestois 29H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | ReimsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | LensH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | MarseilleA | 5-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 15.12.2024 | StrasbourgH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | NiceA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | AngersH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | NantesA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | ReimsH | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | MontpellierH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | RennesA | 1-0 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | LyonH | 0-4 | 66 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | Stade Brestois 29A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | MonacoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | ToulouseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Sheffield WednesdayH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | WatfordA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | MillwallH | 0-1 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2024 | West BromA | 0-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 09.04.2024 | LeedsA | 0-0 | 69 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2024 | Bristol CityH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2024 | BlackburnH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2024 | CardiffA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | QPRH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | SouthamptonA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2024 | LeicesterH | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT4
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%75
- Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Kafa1%25
- Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
AKSİYON HARİTASI390 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %24
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR390
- Pas198%54
- Uzaklaştırma39%11
- Hava topu22%6
- Top teması21%6
- Müdahale17%5
- Top kazanma16%4
- Top kaptırma16%4
- Faul15%4
- İkili mücadele14%4
- Korner kazandırma8%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 148 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-09-10
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
2017-09-10
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
05.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
37 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 146 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.1Ligue 1 2026
PERFORMANS56.7146 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
48.8
Defansif bek
48.3
Klasik stoper
46.8
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 120 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%61
Dakika
%62
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 1738 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%56
Dakika
%43
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.58
7.1
93
Müdahale / 90
2.36
3
79
Performans skoru
53.6
74
72
İkili mücadele kazanma
55.81
62
90
Pas arası / 90
0.47
2.2
21
Blok / 90
0.24
1.2
20
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
VitinhoBotafogo · 26
%95
0gol
2asist
67scout
Serie A
César IbáñezHuracan · 26
%79
0gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Ezequiel CannavoRacing Club · 23
%75
0gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
VieryGremio · 20
%70
1gol
0asist
73scout
Serie A
Olwethu MakhanyaPhiladelphia Union · 21
%67
0gol
0asist
77scout
Major League Soccer
Nicolás DemartiniBarracas Central · 26
%66
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Hakon SjatilValerenga · 23
%61
0gol
0asist
63scout
Eliteserien
Enzo DíazSao Paulo · 30
%60
0gol
1asist
58scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Sunderland
G. Bordeaux