BU SEZON0G · 0A
Şut10.92 / 90
Kilit pas10.92 / 90
Kazanılan ikili43.67 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.920.42
Kilit pas
0.920.49
Kazanılan ikili
3.675.22
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
1. DivisionNone · Denmark
🏆
NM CupenNone · Norway
🏆
U19 LigaenNone · Denmark
🏆
NM Cupen2023 · Norway
🏆
1. Division2018/2019 · Denmark
🏆
U19 Ligaen2015/2016 · Denmark
🥈
NM CupenNone · Norway · 2nd Place
🥈
1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈
NM Cupen2024 · Norway · 2nd Place
🥈
1. Division2020/2021 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
1
98
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan4%57
Müdahale2
İlk 111
2024/25
30
1.575
1
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas8
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan95%62
Müdahale27
Faul217 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2023/24
40
2.300
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas13
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan110%55
Müdahale38
Faul2311 kazanılan
İlk 112416 yedek
Kart6
2022/23
10
900
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan41%67
Müdahale7
Faul77 kazanılan
İlk 1110
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 112313 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-218%50
- 3-1-4-210%28
- 5-3-24%11
- 4-4-22%6
- 4-3-31%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2025 | Leyton OrientA | 0-1 | 98 | 1 | 7.0 | ||
| 19.12.2024 | Mlada BoleslavH | 4-3 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | HJK helsinkiA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | StromsgodsetA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | Apoel NicosiaH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 23.11.2024 | BrannH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | JagielloniaA | 3-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | Bodo/GlimtH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | HaugesundA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | GentA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | LarneH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | RosenborgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Ham-KamH | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | LillestromA | 1-2 | 73↑ | – | 6.5 | ||
| 28.07.2024 | VikingA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2024 | KFUM OsloH | 2-3 | 89 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2024 | FredrikstadA | 0-0 | 66 | – | 7.2 | ||
| 28.06.2024 | TromsoA | 0-2 | 6 | – | – | ||
| 02.06.2024 | VikingH | 2-2 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | BrannA | 1-3 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 20.05.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-4 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 16.05.2024 | ODD BallklubbA | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 11.05.2024 | RosenborgH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | SandefjordA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | HaugesundH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2024 | Bodo/GlimtA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2024 | ODD BallklubbH | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.04.2024 | Kristiansund BKH | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.04.2024 | Ham-KamA | 0-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 01.04.2024 | StromsgodsetH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2024 | Club Brugge KVA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.03.2024 | Club Brugge KVH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2024 | Legia WarszawaA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.02.2024 | Legia WarszawaH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2023 | Bayer LeverkusenA | 5-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.12.2023 | Ham-KamH | 1-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 30.11.2023 | QarabagH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | Sarpsborg 08 FFA | 1-3 | 52↑ | – | 6.2 | ||
| 12.11.2023 | LillestromH | 4-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 09.11.2023 | BK HackenA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | RosenborgA | 3-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 30.10.2023 | TromsoH | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2023 | BK HackenH | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2023 | BrannA | 3-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.10.2023 | Bayer LeverkusenH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.10.2023 | VikingH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.09.2023 | StromsgodsetA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | QarabagA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | ODD BallklubbH | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | HaugesundA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.08.2023 | GalatasarayA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2023 | GalatasarayH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | ValerengaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.08.2023 | SandefjordA | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2023 | KI KlaksvikA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.07.2023 | StabaekA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.07.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.07.2023 | ValerengaA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.07.2023 | BrannH | 2-0 | 84 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2021 · Aalborg
7sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 98 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9League Cup 2025
PERFORMANS78.098 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 413 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%94
Dakika
%89
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%96
Dakika
%35
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Calvin VerdonkLille · 28
%95
0gol
0asist
57scout
Ligue 1
Timothy CastagneFulham · 30
%88
0gol
0asist
63scout
€10.00M
Premier League
Gonzalo PioviCruz Azul · 31
%76
0gol
2asist
65scout
Liga MX
Eric GarcíaBarcelona · 24
%75
1gol
1asist
68scout
€35.00M
La Liga
Gabriel PereiraFC Copenhagen · 25
%71
1gol
1asist
75scout
Superliga
Bjørn PaulsenOdense · 34
%70
1gol
0asist
55scout
Superliga
Lucas BuadesLe Mans · 28
%65
3gol
2asist
70scout
€1.50M
Ligue 2
Ivan SmolčićComo · 25
%60
0gol
1asist
75scout
€350K
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

