LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.62 / 90
Kilit pas40.62 / 90
Başarılı dripling20.31 / 90
Kazanılan ikili142.17 / 90
Rating6.48
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 57 orta sahalar
- Kilit pas 0.62 %27
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.31 %38
- Pas isabeti %77 %23
- Top kapma 1.24 %5
- İkili mücadele %61 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 580 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
The Atlantic Cup2024 · World
🏆
DBU Pokalen2023/2024 · Denmark
🏆
The Atlantic Cup2023 · World
🏆
I Liga2021/2022 · Poland
🏆
1. Division2013/2014 · Denmark
🥈
DBU Pokalen2018/2019 · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2017/2018 · Denmark · 2nd Place
🥈
1. Division2015/2016 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
7
580
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan14%61
Müdahale6
Faul41 kazanılan
Ofsayt2
İlk 117
2025/26
36
3.201
6
2
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%58 isabet
Kilit pas26
Drible7%33 başarı
İkili kazanılan71%51
Müdahale21
Faul815 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı11 kaçan
İlk 11351 yedek
G+A / 900.22
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
28
2.037
2
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%45 isabet
Kilit pas21
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan59%51
Müdahale21
Faul147 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11244 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2021/22
8
278
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan9%41
Müdahale3
Faul4
İlk 1135 yedek
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 115423 yedek girdi
KART3
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 4 %44
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-2-150%67
- 4-3-320%27
- 3-4-2-15%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AarhusA | 2-2 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 30.08.2026 | FC MidtjyllandH | 1-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2026 | BrondbyA | 3-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | FC NordsjaellandA | 1-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 10.08.2026 | OdenseH | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.08.2026 | FC CopenhagenH | 1-3 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 27.07.2026 | Randers FCA | 1-1 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | FC FredericiaA | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 5.3 | |
| 10.05.2026 | FC CopenhagenH | 0-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 03.05.2026 | OdenseA | 2-3 | 90 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 26.04.2026 | Randers FCH | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 22.04.2026 | VejleA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | FC FredericiaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | OdenseH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | FC CopenhagenA | 7-0 | 90 | – | 4.9 | ||
| 22.03.2026 | Randers FCA | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2026 | VejleH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | FC FredericiaAC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.02.2026 | FC MidtjyllandH | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 16.02.2026 | SonderjyskeA | 2-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 08.02.2026 | ViborgH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | FC NordsjaellandA | 5-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 30.11.2025 | Randers FCH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.11.2025 | AarhusH | 0-2 | 90 | 2 | 5.6 | ||
| 07.11.2025 | OdenseA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | BrondbyH | 0-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | VejleA | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 17.10.2025 | FC CopenhagenH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.10.2025 | AarhusA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 28.09.2025 | VejleH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | FC CopenhagenA | 3-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | OdenseH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | SonderjyskeH | 0-2 | 90 | 2 | 5.2 | ||
| 24.08.2025 | FC MidtjyllandA | 4-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | ViborgA | 2-3 | 97 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 14.08.2025 | JagielloniaA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.08.2025 | FC NordsjaellandH | 4-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 07.08.2025 | JagielloniaH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 03.08.2025 | Randers FCA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 31.07.2025 | KA AkureyriA | 2-3 | 120 | 1 | – | 6.9 | |
| 27.07.2025 | FC FredericiaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.07.2025 | KA AkureyriH | 1-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | BrondbyA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2023 | ValerengaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | StromsgodsetA | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2023 | VikingH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | ODD BallklubbA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 22.10.2023 | HaugesundH | 0-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 08.10.2023 | SandefjordA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2023 | StabaekA | 5-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 24.09.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 17.09.2023 | TromsoA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | Bodo/GlimtH | 4-4 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 20.08.2023 | RosenborgH | 3-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 13.08.2023 | AalesundA | 0-2 | 59 | – | 7.2 | ||
| 06.08.2023 | BrannH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.07.2023 | LillestromA | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.07.2023 | StabaekH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 16.07.2023 | Sarpsborg 08 FFA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.07.2023 | AalesundH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 |
ŞUT47
GOL5
xG6.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%10.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası25%53
- Korner7%15
- Kontra atak5%11
- Duran top4%9
- Açık oyun4%9
- Penaltı2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak32%68
- Sol ayak10%21
- Kafa5%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
- 1-15' 10 %21
- 16-30' 7 %15
- 31-45' 9 %19
- 46-60' 7 %15
- 61-75' 5 %11
- 76-90+' 9 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01
HamKam
→
Silkeborg IF
€100k
HamKam
→
Silkeborg IF
€100k
2023-03-08
Bröndby IF
→
HamKam
?
Bröndby IF
→
HamKam
?
2021-06-30
Lyngby BK
→
Bröndby IF
End of loan
Lyngby BK
→
Bröndby IF
End of loan
2020-10-05
Bröndby IF
→
Lyngby BK
loan transfer
Bröndby IF
→
Lyngby BK
loan transfer
2015-07-01
Silkeborg U19
→
Silkeborg IF
-
Silkeborg U19
→
Silkeborg IF
-
2012-07-01
Silkeborg Yth.
→
Silkeborg U19
-
Silkeborg Yth.
→
Silkeborg U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2887 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8Superliga 2025
PERFORMANS37.82887 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
68.7
Ayağı iyi stoper
67.0
Defansif bek
64.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%20
Performans
%13
Dakika
%99
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%26
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.36
7.2
88
Pas hacmi / 90
44.33
45
98
İkili mücadele kazanma
51.64
68
76
Pas arası / 90
0.37
1.8
21
Müdahale / 90
0.59
2.4
25
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Denzel DumfriesInter · 29
%95
3gol
0asist
46scout
€25.00M
Serie A
Bas KuipersArouca · 31
%86
1gol
2asist
54scout
€800K
Primeira Liga
Robin KnocheArminia Bielefeld · 33
%79
2gol
0asist
55scout
€500K
2. Bundesliga
Luca RanieriFiorentina · 26
%76
2gol
0asist
53scout
€7.00M
UEFA Europa Conference League
Léo PereiraFlamengo · 29
%69
4gol
0asist
58scout
Serie A
Riccardo MarchizzaFrosinone · 27
%69
1gol
1asist
48scout
€1.00M
Serie B
Jon GallagherAustin · 29
%61
2gol
0asist
52scout
Major League Soccer
David Møller WolfeWolves · 23
%60
0gol
1asist
54scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

