Visar Bekaj
France · Midfielder

Visar Bekaj

YAŞ24
BOY178 cm
KİLO75 kg
DOĞUM YERİParis
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.60 / 90
Asist00.00 / 90
Şut74.20 / 90
Kilit pas31.80 / 90
Başarılı dripling74.20 / 90
Kazanılan ikili137.80 / 90
Rating6.88
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2021 0 2022 1 2023 0 2025 1
GolAsist
2025/26 17 150 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueRAAL La Louvière 17 150 1 0 6.88
Şut7%29 isabet
Kilit pas3
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan13%52
Müdahale5
Faul21 kazanılan
İlk 11215 yedek
G+A / 900.6
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 2 0 0 0
2022/23 43 719 1 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nice 33 554 0 0 6.65
UEFA Europa Conference LeagueNice 10 165 1 0 6.80
Şut8%62 isabet
Kilit pas4
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan48%47
Müdahale21
Faul159 kazanılan
İlk 11835 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2021/22 6 509 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLokomotiv Moscow 6 509 0 0 6.38
Kilit pas2
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan36%49
Müdahale13
Faul715 kazanılan
İlk 116
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11943 yedek girdi
KART2
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 14 3-4-1-2 — 7 3-4-3 — 5 5-3-2 — 5 3-5-2 — 4 4-2-3-1 — 4 39 maç
  • 4-3-314%36
  • 3-4-1-27%18
  • 3-4-35%13
  • 5-3-25%13
  • 3-5-24%10
  • 4-2-3-14%10
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Cercle BruggeH 4-1 1
03.05.2026 DenderA 2-1 45 6.3
26.04.2026 Zulte WaregemA 4-0 45 6.7
11.04.2026 Cercle BruggeA 3-0 6 1
15.03.2026 Cercle BruggeA 1-3
15.02.2026 AnderlechtA 0-0
16.01.2026 Club Brugge KVA 2-3
05.12.2025 DenderH 1-2 12 2 6.6
29.11.2025 CharleroiA 0-0
23.11.2025 AnderlechtH 0-1 28 3 6.9
08.11.2025 AntwerpA 3-1 13 1 1 7.9
02.11.2025 Cercle BruggeH 2-1
24.08.2025 Union St. GilloiseH 0-0
17.08.2025 St. TruidenA 2-1
10.08.2025 CharleroiH 1-0
02.08.2025 GentA 1-0
26.07.2025 Standard LiegeH 0-2
22.09.2023 MonacoA 0-1
20.08.2023 LorientA 1-1
03.06.2023 LyonH 3-1 89 3 7.3
27.05.2023 MontpellierA 2-3 11 1 6.9
21.05.2023 ToulouseH 0-0 58 2 6.7
13.05.2023 StrasbourgA 2-0
06.05.2023 RennesH 2-1
08.04.2023 Paris Saint GermainH 0-2
02.04.2023 AngersA 1-1 8 6.6
19.03.2023 LorientH 1-1 45 6.6
16.03.2023 Sheriff TiraspolH 3-1 23 6.9
12.03.2023 NantesA 2-2 64 6.5
09.03.2023 Sheriff TiraspolA 0-1 11 6.7
03.03.2023 AuxerreH 1-1
26.02.2023 MonacoA 0-3
18.02.2023 ReimsH 0-0
10.02.2023 AjaccioH 3-0
05.02.2023 MarseilleA 1-3
01.02.2023 LensA 0-1
29.01.2023 LilleH 1-0
15.01.2023 ReimsA 0-0
11.01.2023 MontpellierH 6-1
29.12.2022 LensH 0-0
11.11.2022 LyonA 1-1
03.11.2022 1.FC KölnA 2-2
30.10.2022 LorientA 1-2
27.10.2022 FK PartizanH 2-1 9 6.9
23.10.2022 NantesH 1-1
16.10.2022 AuxerreA 1-1 10 7.0
13.10.2022 SlováckoH 1-2
09.10.2022 Estac TroyesH 3-2
06.10.2022 SlováckoA 0-1
01.10.2022 Paris Saint GermainA 2-1 14 6.3
18.09.2022 AngersH 0-1 26 6.3
15.09.2022 FK PartizanA 1-1 9 6.2
11.09.2022 AjaccioA 0-1 71 6.2
08.09.2022 1.FC KölnH 1-1 90 6.7
04.09.2022 MonacoH 0-1 35 6.2
31.08.2022 LilleA 1-2 1
28.08.2022 MarseilleH 0-3 58 1 7.2
25.08.2022 Maccabi Tel AvivH 2-0 15 1 1 7.3
21.08.2022 Clermont FootA 1-0
18.08.2022 Maccabi Tel AvivA 1-0 8 6.9
ŞUT8
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.018 90' · xG 0.075 73' · xG 0.054 65' · xG 0.043 90' · xG 0.033 90' · xG 0.024 79' · xG 0.015 86' · xG 0.079 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%75) Açık oyun — 1 (%12) Serbest vuruş — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası6%75
  • Açık oyun1%12
  • Serbest vuruş1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %25
  • 76-90+' 6 %75
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 68 maç
RAAL La Louvière 17maç 2025
Nice 45maç 2022–2023
France U21 2023
Lokomotiv Moscow 6maç 2021
Caen 2020
France U19 2020
France U23 2020
Caen II 2018–2019
France U18 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Caen II RAAL La Louvière
2025-07-01 Tomori Berat RAAL La Louvière
2025-06-30 Caen II RAAL La Louvière
2025-02-21 Without Club SM Caen B -
2024-08-16 Nice Without Club -
2022-08-01 Loko Moscow Nice €12.00m
2021-08-23 Caen Lokomotiv € 6M
2021-08-23 SM Caen Loko Moscow €6.00m
2020-07-01 SM Caen B SM Caen -
2018-07-01 SM Caen U19 SM Caen B -
2017-07-01 SM Caen U17 SM Caen U19 -
2016-07-01 SM Caen Jugend SM Caen U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 Kişisel sebepKadroda yok 2 maç
02.2024 SakatlıkKadroda yok 6 maç
04.2023 Kalça sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Aarau %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 150 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.0Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS62.2150 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 60.6
İleri sekiz 57.9
Box-to-box orta saha 57.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %91
Dakika %36
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %90
Dakika %48
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3 3.2 94
Ortalama rating 6.88 7.1 97
Performans skoru 62.2 75 83
Pas arası / 90 1.8 2.3 78
İkili mücadele kazanma 52 58 90
Pas hacmi / 90 33 50 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam