Brazil · Attacker
Alfredo Kulembe Ribeiro
LİGSegunda División
BU SEZON6G · 3A
Gol50.31 / 90
Asist20.13 / 90
Şut322.00 / 90
Kilit pas402.50 / 90
Başarılı dripling644.01 / 90
Kazanılan ikili1288.01 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
- Gol 0.31 %62
- Şut 2.0 %69
- Asist 0.13 %57
- Kilit pas 2.50 %97
- Drible 4.01 %100
- İkili mücadele %52 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1438 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
PSL2023/2024 · South-Africa
🏆
African Football League2023 · Africa
🥈
League Cup2024 · South-Africa · 2nd Place
🥈
Cup2023/2024 · South-Africa · 2nd Place
🥈
8 Cup2023/2024 · South-Africa · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2022/2023 · Belgium · 2nd Place
2025/26
34
1.670
6
3
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%54 isabet
Kilit pas46
Drible73%60 başarı
İkili kazanılan147%53
Müdahale25
Faul1941 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111915 yedek
G+A / 900.49
Kart91
TOPLAM GOL2
İLK 1143 yedek girdi
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-12%40
- 4-2-3-11%20
- 4-3-31%20
- 4-4-21%20
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Real Sociedad IIA | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 24.05.2026 | BurgosH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | EibarH | 2-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.05.2026 | AlbaceteA | 2-1 | 34↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.05.2026 | CadizH | 2-2 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | MirandesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | CordobaH | 1-2 | 9↑ | 2 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | ValladolidH | 1-0 | 34 | – | 6.7 | ||
| 01.04.2026 | HuescaA | 1-1 | 63 | 1 | 7.5 | ||
| 29.03.2026 | FC AndorraH | 0-4 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 23.03.2026 | CastellónA | 1-1 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | Las PalmasH | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | LeganesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | ZaragozaH | 0-0 | 30↑ | 1 | 7.2 | ||
| 26.01.2026 | AD Ceuta FCA | 3-1 | 76 | 1 | 5.9 | ||
| 17.01.2026 | Sporting GijonH | 2-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.01.2026 | FC AndorraA | 1-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | Real Sociedad IIH | 1-1 | 28↑ | 1 | 3 | 8.2 | |
| 20.12.2025 | Las PalmasA | 4-0 | 80 | 2 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | EibarA | 1-2 | 67 | – | 7.5 | ||
| 29.11.2025 | Granada CFH | 0-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | CadizA | 1-2 | 61 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.11.2025 | MalagaH | 1-0 | 76 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 08.11.2025 | Deportivo La CorunaA | 3-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | MirandesH | 3-2 | 9↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.10.2025 | AD Ceuta FCH | 0-1 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | ZaragozaA | 0-5 | 28↑ | – | 7.3 | ||
| 13.10.2025 | CordobaA | 1-0 | 23↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.10.2025 | AlbaceteH | 0-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | ValladolidA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | CastellónH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | FluminenseH | 0-0 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 21.06.2025 | Borussia DortmundH | 3-4 | 70 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.06.2025 | Ulsan Hyundai FCA | 0-1 | 85 | 1 | – | 7.6 |
PİYASA DEĞERİ€1.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-12
Without Club
→
CyD Leonesa
-
Without Club
→
CyD Leonesa
-
2025-08-21
Sundowns
→
Without Club
-
Sundowns
→
Without Club
-
2023-07-06
SK Beveren
→
Sundowns
?
SK Beveren
→
Sundowns
?
2022-07-01
R Charleroi SC
→
SK Beveren
?
R Charleroi SC
→
SK Beveren
?
2022-06-30
Waasland-Beveren
→
R Charleroi SC
End of loan
Waasland-Beveren
→
R Charleroi SC
End of loan
2022-01-19
R Charleroi SC
→
Waasland-Beveren
loan transfer
R Charleroi SC
→
Waasland-Beveren
loan transfer
2022-01-18
Mouscron
→
R Charleroi SC
End of loan
Mouscron
→
R Charleroi SC
End of loan
2021-08-11
R Charleroi SC
→
Mouscron
loan transfer
R Charleroi SC
→
Mouscron
loan transfer
2021-06-30
RWDM
→
R Charleroi SC
End of loan
RWDM
→
R Charleroi SC
End of loan
2021-02-01
R Charleroi SC
→
RWDM
loan transfer
R Charleroi SC
→
RWDM
loan transfer
2020-07-30
RE Virton
→
R Charleroi SC
?
RE Virton
→
R Charleroi SC
?
2019-08-09
Valenciennes FC
→
RE Virton
free transfer
Valenciennes FC
→
RE Virton
free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 1438 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.9Segunda División 2025
PERFORMANS67.41438 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
82.3
Numara 10
82.0
Box-to-box orta saha
78.5
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%94
Dakika
%75
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%94
Dakika
%84
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.5
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
67.4
76
89
Ortalama rating
7.03
7.2
98
Gol / 90
0.31
0.22
100
Başarılı drible / 90
4.01
1.5
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franco MastantuonoRiver Plate · 18
%95
4gol
4asist
73scout
€45.00M
Liga Profesional Argentina
Rafik GuitaneEstoril · 26
%87
3gol
5asist
75scout
€75K
Primeira Liga
Yanis MassolinModena · 23
%78
3gol
3asist
76scout
€4.00M
Serie B
Carlos BaltazarPuebla · 28
%66
4gol
3asist
62scout
Liga MX
John YeboahVenezia · 25
%65
10gol
9asist
77scout
€2.80M
Serie B
Marino HinestrozaAtletico Nacional · 23
%65
1gol
3asist
63scout
CONMEBOL Libertadores
Azzedine OunahiGirona · 25
%61
5gol
2asist
68scout
La Liga
Hernán López MuñozArgentinos JRS · 25
%60
6gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
