Miloš Pantović
Serbia · Attacker

Miloš Pantović

YAŞ23
BOY185 cm
DOĞUM YERİNovi Sad
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.27 / 90
Kilit pas10.27 / 90
Başarılı dripling20.54 / 90
Kazanılan ikili143.81 / 90
Rating6.31
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.17
Şut 0.272.74
Kilit pas 0.271.37
Başarılı dripling 0.541.54
Kazanılan ikili 3.815.66
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
15. UEFA Europa Conference League2024 · TSC Backa Topola · 8 maç 5gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2023 1 2024 6 2025 0
GolAsist
2025/26 10 331 0 0 6.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePanathinaikos 10 331 0 0 6.31
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan14%34
Müdahale2
Faul35 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137 yedek
2024/25 8 525 5 1 7.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueTSC Backa Topola 8 525 5 1 7.49
Şut16%50 isabet
Kilit pas8
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan33%49
Müdahale4
Faul613 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1162 yedek
G+A / 901.03
2023/24 6 69 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueTSC Backa Topola 6 69 1 0 6.65
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul1
Ofsayt1
G+A / 901.3
TOPLAM GOL7
İLK 111336 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 3-4-2-1 — 9 4-3-3 — 7 3-4-3 — 6 4-1-4-1 — 4 5-4-1 — 4 40 maç
  • 4-2-3-110%25
  • 3-4-2-19%22
  • 4-3-37%18
  • 3-4-36%15
  • 4-1-4-14%10
  • 5-4-14%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ24 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.03.2026 Real BetisA 4-0
12.03.2026 Real BetisH 1-0
26.02.2026 PlzenA 1-1
19.02.2026 PlzenH 2-2 64 5.7
29.01.2026 AS RomaH 1-1 93 6.3
22.01.2026 Ferencvarosi TCA 1-1 9 6.3
11.12.2025 PlzenH 0-0 75 1 6.5
27.11.2025 Sturm GrazH 2-1 24 6.9
06.11.2025 Malmo FFA 0-1 45 6.0
23.10.2025 FeyenoordA 3-1 21 6.5
20.02.2025 JagielloniaA 3-1 13 1 6.9
13.02.2025 JagielloniaH 1-3 11 6.2
19.12.2024 FC NoahH 4-3 89 1 1 2 8.2
12.12.2024 GentA 3-0 82 1 6.6
28.11.2024 FC ST. GallenA 2-2 90 2 2 8.0
07.11.2024 FC LuganoH 4-1 89 2 6 8.9
24.10.2024 Legia WarszawaH 0-3 61 1 6.9
03.10.2024 FC AstanaA 1-0 90 3 8.2
14.12.2023 Olympiakos PiraeusA 5-2
30.11.2023 West HamH 0-1 13 6.5
09.11.2023 SC FreiburgA 5-0 23 6.3
26.10.2023 SC FreiburgH 1-3 22 6.5
05.10.2023 Olympiakos PiraeusH 2-2 11 1 1 7.3
21.09.2023 West HamA 3-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 24 maç
Panathinaikos 10maç 2025
TSC Backa Topola 14maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-31 TSC Backa Topola Panathinaikos
2025-08-30 TSC Backa Topola Panathinaikos
2025-08-29 TSC Backa Topola Panathinaikos
2023-07-01 Vozdovac FK TSC €300k
2023-06-27 FK Vozdovac TSC Backa Topola
2021-07-07 Red Star U19 Vozdovac free transfer
2021-07-03 FK Crvena Zvezda FK Vozdovac
2021-07-01 FK Vozdovac FK Crvena Zvezda
2021-01-21 FK Crvena Zvezda FK Vozdovac
2021-01-01 FK Vozdovac FK Crvena Zvezda
2020-12-31 Vozdovac Red Star U19 End of loan
2020-07-16 FK Crvena Zvezda FK Vozdovac
2020-07-09 Red Star U19 Vozdovac loan transfer
2020-07-01 Grafičar FK Crvena Zvezda
2020-06-30 Graficar Red Star U19 End of loan
2020-01-15 FK Crvena Zvezda Grafičar
2020-01-14 Red Star U19 Graficar loan transfer
2019-10-06 Crvena Zvezda U19 FK Crvena Zvezda
2019-07-01 Red Star U17 Red Star U19 -
2018-07-01 Red Star U15 Red Star U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AEL Limassol %50 2026-09-03
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 331 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.0UEFA Europa League 2025
PERFORMANS18.7331 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %29
Dakika %60
Değer / getiri %23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %32
Dakika %56
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam