Wales · Midfielder
Kayne Ramsey
LİGLiga MX
BU SEZON1G · 0A
Gol10.37 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.22 / 90
Kilit pas51.85 / 90
Başarılı dripling10.37 / 90
Kazanılan ikili93.33 / 90
Rating6.63
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
2.221.13
Kilit pas
1.851.78
Başarılı dripling
0.370.49
Kazanılan ikili
3.334.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Scottish Cup2021/2022 · Scotland
🏆
Coppa Italia2020/2021 · Italy
🏆
Super Cup2020/2021 · Italy
🏆
Serie A2019/2020 · Italy
🏆
Community Shield2017/2018 · England
🏆
Emirates Cup2017 · World
🏆
FA Cup2016/2017 · England
🏆
Community Shield2015/2016 · England
🏆
Emirates Cup2015 · World
🏆
Premier League Asia Trophy2015 · World
🏆
Community Shield2014/2015 · England
🏆
FA Cup2014/2015 · England
🏆
FA Cup2013/2014 · England
🏆
Emirates Cup2010 · World
🏆
Emirates Cup2009 · World
🥈
UEFA Europa League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Premiership2021/2022 · Scotland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2021 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2014 · World · 2nd Place
🥈
FA Cup2007/2008 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
6
243
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale3
Faul25 kazanılan
İlk 1133 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2024/25
8
556
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas11
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan29%42
Müdahale16
Faul157 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1162 yedek
Kart1
Kaptan4maçta
2023/24
14
722
3
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas16
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale16
Faul138 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1177 yedek
G+A / 900.37
Kart2
Kaptan2maçta
2022/23
37
2.284
1
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%38 isabet
Kilit pas46
Drible20%65 başarı
İkili kazanılan114%47
Müdahale55
Faul3029 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112512 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2021/22
18
209
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%43
Müdahale2
Faul52 kazanılan
İlk 11216 yedek
Kart1
2020/21
38
1.462
2
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas37
Drible14%74 başarı
İkili kazanılan71%49
Müdahale26
Faul2418 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111820 yedek
G+A / 900.37
Kart3
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 113333 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %83
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-222%38
- 4-2-3-115%26
- 4-3-312%21
- 3-5-24%7
- 5-4-13%5
- 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Club AmericaA | 4-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | FC JuarezA | 3-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | Tigres UANLH | 1-1 | 62 | 2 | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | MazatlánA | 1-4 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | AtlasH | 1-0 | 16↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.08.2025 | PueblaH | 0-0 | 36↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.03.2025 | LutonHC | 1-2 | 50 | – | 6.7 | ||
| 04.03.2025 | BurnleyH | 1-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | PlymouthAC | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | MiddlesbroughHC | 0-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | SwanseaAC | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2024 | BurnleyA | 5-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.08.2024 | SunderlandH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.04.2024 | BirminghamA | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | Hull CityH | 1-3 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | CoventryA | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2024 | SunderlandH | 0-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | SwanseaA | 2-0 | 18↑ | 1 | 7.2 | ||
| 13.02.2024 | West BromA | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.02.2024 | PrestonH | 0-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.02.2024 | WatfordA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | SwanseaHC | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.09.2023 | IpswichA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 26.08.2023 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2023 | LeicesterA | 2-1 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.08.2023 | QPRHC | 1-2 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 06.08.2023 | LeedsA | 2-2 | 78 | – | 6.6 | ||
| 06.05.2023 | RennesH | 2-1 | 73 | – | 6.5 | ||
| 30.04.2023 | Estac TroyesA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2023 | Clermont FootH | 1-2 | 24↑ | – | 6.0 | ||
| 20.04.2023 | FC Basel 1893H | 1-2 | 120 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 13.04.2023 | FC Basel 1893A | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.04.2023 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 83 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2023 | AngersA | 1-1 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 19.03.2023 | LorientH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2023 | Sheriff TiraspolH | 3-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2023 | NantesA | 2-2 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 26.02.2023 | MonacoA | 0-3 | 35 | – | 6.5 | ||
| 18.02.2023 | ReimsH | 0-0 | 76 | – | 7.7 | ||
| 10.02.2023 | AjaccioH | 3-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 05.02.2023 | MarseilleA | 1-3 | 66 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2023 | LensA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.01.2023 | LilleH | 1-0 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 15.01.2023 | ReimsA | 0-0 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 11.01.2023 | MontpellierH | 6-1 | 67 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 25.11.2022 | IranH | 0-2 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 21.11.2022 | USAA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.11.2022 | LyonA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.11.2022 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.11.2022 | 1.FC KölnA | 2-2 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | LorientA | 1-2 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 27.10.2022 | FK PartizanH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | NantesH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.10.2022 | AuxerreA | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 06.10.2022 | SlováckoA | 0-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 01.10.2022 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 04.09.2022 | MonacoH | 0-1 | 55 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2022 | LilleA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.08.2022 | MarseilleH | 0-3 | 45↑ | – | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 121 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2023
SakatlıkKadroda yok
11 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
09.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 243 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.4Liga MX 2025
PERFORMANS42.6243 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%61
Dakika
%38
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%63
Dakika
%54
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Scott TwineBristol City · 26
%95
11gol
6asist
62scout
Championship
Enzo FernándezChelsea · 24
%79
10gol
4asist
66scout
Premier League
Marvin WanitzekKarlsruher SC · 32
%65
15gol
7asist
64scout
€1.20M
2. Bundesliga
Facundo TorresPalmeiras · 25
%64
6gol
3asist
65scout
Serie A
Ruslan MalinovskyiGenoa · 32
%64
6gol
3asist
58scout
€2.50M
Serie A
Isaac PriceWest Brom · 22
%64
7gol
2asist
63scout
Championship
Florian Loshajİstanbulspor · 29
%63
4gol
3asist
59scout
1. Lig
Patrick GreilSCR Altach · 29
%60
12gol
2asist
61scout
€800K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





