LİGParanaense - 1
BU SEZON2G · 1A
Gol20.45 / 90
Asist10.22 / 90
Şut61.34 / 90
Kilit pas51.12 / 90
Başarılı dripling40.89 / 90
Kazanılan ikili184.02 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.450.32
Asist
0.220.22
Şut
1.341.62
Kilit pas
1.120.87
Başarılı dripling
0.890.22
Kazanılan ikili
4.024.44
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coupe de France2020 · Lyon · 3 maç
3asist1.
🥉
Coupe de France2022 · Stade Brestois 29 · 2 maç
2asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2019 Egypt · Africa
🏆
Super Cup2015/2016 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2014/2015 · Portugal
🥈
Primeira Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2017 · World · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2015/2016 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2013/2014 · Portugal · 2nd Place
🥈
Coupe Nationale2011/2012 · Algeria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2024/25
19
403
2
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas5
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan18%42
Müdahale3
Faul33 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11118 yedek
G+A / 900.67
Kart1
2023/24
28
1.712
6
6
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%51 isabet
Kilit pas18
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan99%49
Müdahale7
Faul2122 kazanılan
Ofsayt27
İlk 11199 yedek
G+A / 900.63
Kart72
2022/23
25
1.484
3
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas20
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan67%40
Müdahale5
Faul2821 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11169 yedek
G+A / 900.3
Kart7
2021/22
29
1.372
8
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%52 isabet
Kilit pas13
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan53%39
Müdahale8
Faul2110 kazanılan
Ofsayt21
İlk 111415 yedek
G+A / 900.66
Kart6
2020/21
19
602
3
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas12
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan34%40
Müdahale7
Faul136 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11415 yedek
G+A / 900.6
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 112239 yedek girdi
KART11
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %57
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%63
- 4-3-315%25
- 3-4-2-12%3
- 4-1-4-12%3
- 5-3-22%3
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2025 | Standard LiegeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2025 | CharleroiA | 4-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2025 | DenderH | 4-2 | 26↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 26.04.2025 | KV MechelenH | 2-2 | 29↑ | 1 | 4 | 7.2 | |
| 22.04.2025 | KV MechelenA | 2-3 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 11.04.2025 | CharleroiH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | OH LeuvenH | 2-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | DenderA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 48↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | CharleroiH | 1-3 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | Standard LiegeH | 4-2 | 10↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.02.2025 | KortrijkA | 1-2 | 76 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | GenkH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | AntwerpA | 3-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | KVC WesterloA | 0-2 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | St. TruidenA | 2-1 | 73 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.05.2024 | GentH | 2-4 | 74↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.04.2024 | OH LeuvenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2024 | Standard LiegeA | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | GentA | 3-1 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.04.2024 | KVC WesterloH | 3-2 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 30.03.2024 | OH LeuvenA | 2-3 | 80 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 17.03.2024 | OH LeuvenA | 1-0 | 68 | 2 | 6.9 | ||
| 08.03.2024 | KVC WesterloH | 3-1 | 72 | 1 | – | 7.3 | |
| 02.03.2024 | Cercle BruggeA | 2-3 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 24.02.2024 | KortrijkH | 3-0 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | AntwerpA | 0-1 | 70 | 1 | – | 6.6 | |
| 11.02.2024 | GenkH | 1-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 23.01.2024 | MauritaniaA | 1-0 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 20.01.2024 | Burkina FasoH | 2-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 15.01.2024 | AngolaH | 1-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.11.2023 | CruzeiroH | 1-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2023 | America MineiroA | 0-3 | 68 | 1 | – | 7.0 | |
| 01.11.2023 | GremioH | 1-2 | 40↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2023 | SantosA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2023 | PalmeirasH | 0-2 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 18.10.2023 | CuiabaH | 0-3 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 08.10.2023 | Atletico-MGA | 1-2 | 98 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.10.2023 | Atletico ParanaenseH | 2-0 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.09.2023 | Sao PauloA | 2-1 | 78 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.09.2023 | Vasco DA GamaA | 5-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2023 | BahiaH | 2-4 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 20.04.2023 | AZ AlkmaarA | 2-0 | 105 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2023 | AZ AlkmaarH | 2-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2023 | VillarrealA | 0-1 | 27↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.03.2023 | VillarrealH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.02.2023 | LudogoretsH | 2-1 | 83 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.02.2023 | KortrijkA | 2-2 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 16.02.2023 | LudogoretsA | 1-0 | 68 | 2 | 6.6 | ||
| 12.02.2023 | St. TruidenH | 3-1 | 13↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.02.2023 | OostendeA | 0-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 29.01.2023 | AngersH | 4-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 15.01.2023 | ToulouseA | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 11.01.2023 | LilleH | 0-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2023 | MonacoA | 1-0 | 70 | 1 | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2024 · 120 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
3 maç
10.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








