LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas23.16 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.28
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.12
Asist
0.000.37
Şut
0.000.68
Kilit pas
3.161.54
Başarılı dripling
0.000.92
Kazanılan ikili
0.004.92
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Serie A2025 · Como · 30 maç
6asist5.
6.
Coppa Italia2025 · Como · 5 maç
1asist6.
10.
Ligue 12022 · Lyon · 36 maç
7asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2019 · World
🥈
Emirates Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
3
57
0
0
6.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Faul1
İlk 1112 yedek
2025/26
39
1.489
2
6
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas26
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale35
Faul2723 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111722 yedek
G+A / 900.48
Kart3
2024/25
39
1.859
2
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas30
Drible23%48 başarı
İkili kazanılan113%46
Müdahale66
Faul2519 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112217 yedek
G+A / 900.24
Kart5
Kaptan3maçta
2023/24
34
3.025
1
4
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas58
Drible52%65 başarı
İkili kazanılan182%50
Müdahale91
Faul3430 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1134
G+A / 900.15
Kart1
Kaptan1maçta
2022/23
37
2.778
4
7
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%68 isabet
Kilit pas60
Drible41%52 başarı
İkili kazanılan175%45
Müdahale87
Faul4531 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11325 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2021/22
39
2.846
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas29
Drible44%63 başarı
İkili kazanılan184%49
Müdahale93
Faul5631 kazanılan
İlk 11327 yedek
G+A / 900.03
Kart6
2020/21
35
1.770
0
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas16
Drible33%75 başarı
İkili kazanılan140%48
Müdahale72
Faul3126 kazanılan
İlk 111916 yedek
G+A / 900.05
Kart41
TOPLAM GOL9
İLK 1114456 yedek girdi
KART23
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 3 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-195%51
- 4-3-351%27
- 3-4-2-113%7
- 3-4-1-211%6
- 4-1-4-110%5
- 3-5-26%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GenoaA | 1-4 | 24 | 0 | 6.3 | ||
| 30.08.2026 | NapoliA | 1-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | UdineseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | CremoneseA | 1-4 | 20↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 17.05.2026 | ParmaH | 1-0 | 53 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | VeronaA | 0-1 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | NapoliH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | GenoaA | 0-2 | 44↑ | 1 | 1 | 6.2 | |
| 17.04.2026 | SassuoloA | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | InterH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | UdineseA | 0-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | PisaH | 5-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | AS RomaH | 2-1 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | CagliariA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | LecceH | 3-1 | 81 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | JuventusA | 0-2 | 86 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.02.2026 | AC MilanA | 1-1 | 78 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | FiorentinaH | 1-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | AtalantaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | TorinoH | 6-0 | 23↑ | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 19.01.2026 | LazioA | 0-3 | 65 | 1 | – | 6.7 | |
| 15.01.2026 | AC MilanH | 1-3 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | BolognaH | 1-1 | 40↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.01.2026 | PisaA | 0-3 | 32↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 03.01.2026 | UdineseH | 1-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | LecceA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2025 | AS RomaA | 1-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | InterA | 4-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 28.11.2025 | SassuoloH | 2-0 | 59 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2025 | TorinoA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | CagliariH | 0-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | NapoliA | 0-0 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | VeronaH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.10.2025 | ParmaA | 0-0 | 45 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | JuventusH | 2-0 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | AtalantaA | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | CremoneseH | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | FiorentinaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | GenoaH | 1-1 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | BolognaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | LazioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | SudtirolH | 3-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 23.05.2025 | InterH | 0-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | VeronaA | 1-1 | 61 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 10.05.2025 | CagliariH | 3-1 | 62 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 03.05.2025 | ParmaA | 0-1 | 83 | – | 7.7 | ||
| 27.04.2025 | GenoaH | 1-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | LecceA | 0-3 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | TorinoH | 1-0 | 71 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | MonzaA | 1-3 | 60 | 1 | – | 7.2 | |
| 29.03.2025 | EmpoliH | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | AC MilanA | 2-1 | 63 | – | 8.0 | ||
| 08.03.2025 | VeneziaH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | AS RomaA | 2-1 | 56 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | NapoliH | 2-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | FiorentinaA | 0-2 | 78 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.02.2025 | JuventusH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | BolognaA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | AtalantaH | 1-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 20.01.2025 | UdineseH | 4-1 | 61 | 1 | 6.5 |
ŞUT18
GOL2
xG2.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%33
- Açık oyun5%28
- Asist sonrası4%22
- Duran top1%6
- Kontra atak1%6
- Serbest vuruş1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%83
- Sol ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 4 %22
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 3 %17
- 61-75' 6 %33
- 76-90+' 3 %17
AKSİYON HARİTASI1316 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1316
- Pas896%70
- Top teması78%6
- Top kazanma71%6
- Faul61%5
- Çalım40%3
- Top kaptırma38%3
- Müdahale33%3
- İkili mücadele20%2
- Hava topu19%1
- Pas arası16%1
PİYASA DEĞERİ€200K
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 226 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-08-21
Stoke City U23
→
Derry City
free transfer
Stoke City U23
→
Derry City
free transfer
2019-05-31
Curzon Ashton
→
Stoke City U23
End of loan
Curzon Ashton
→
Stoke City U23
End of loan
2018-08-04
Stoke City U23
→
Curzon Ashton
loan transfer
Stoke City U23
→
Curzon Ashton
loan transfer
2016-08-31
Luton U18
→
Stoke City U23
?
Luton U18
→
Stoke City U23
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
08.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1464 dk
Öne çıkıyor: Dengeli orta saha profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU81.9Serie A 2025
PERFORMANS76.51464 dk
KARARTransfer edilebilir82/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
89.7
Derinden oyun kurucu
88.4
İleri sekiz
88.4
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%98
Dakika
%72
Değer / getiri
%98
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%98
Dakika
%84
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
76.5
76
100
Pas hacmi / 90
53.79
60
90
Müdahale / 90
2.15
2.5
86
Kilit pas / 90
1.54
1.3
100
İkili mücadele kazanma
47.06
55
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jed WallaceWest Brom · 31
%95
2gol
2asist
56scout
Championship
Patrickson DelgadoFC Dallas · 22
%78
1gol
6asist
75scout
Major League Soccer
Marc DoménechFC Andorra · 23
%71
2gol
4asist
80scout
€500K
Segunda División
Warren Zaïre-EmeryParis Saint Germain · 19
%69
3gol
4asist
71scout
€60.00M
Ligue 1
Ruben MüllerSC Paderborn 07 · 20
%67
0gol
2asist
75scout
€600K
2. Bundesliga
Salvatore EliaEmpoli · 26
%65
2gol
9asist
70scout
Serie B
Abdelkahar KadriGent · 25
%65
2gol
4asist
68scout
Jupiler Pro League
Pedro Alemañ SernaGranada CF · 23
%60
6gol
4asist
72scout
€1.20M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
