Serhiy Sydorchuk
Ukraine · Midfielder

Serhiy Sydorchuk

YAŞ35
BOY189
KİLO79
DOĞUM YERİZaporizhzhya
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Premier League2020/2021 · Ukraine
🏆 Super Cup2020/2021 · Ukraine
🏆 Cup2020/2021 · Ukraine
🏆 Super Cup2019/2020 · Ukraine
🏆 Cup2019/2020 · Ukraine
🏆 Super Cup2018/2019 · Ukraine
🏆 Super Cup2016/2017 · Ukraine
🏆 Premier League2015/2016 · Ukraine
🏆 Premier League2014/2015 · Ukraine
🏆 Cup2014/2015 · Ukraine
🏆 Cup2013/2014 · Ukraine
🥈 Super Cup2021/2022 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Premier League2019/2020 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Premier League2018/2019 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Cup2017/2018 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Premier League2017/2018 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Premier League2016/2017 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Cup2016/2017 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Super Cup2015/2016 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Super Cup2014/2015 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Persha Liga2011/2012 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 2 2024 3 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 2 0 0 0
2025/26 33 385 0 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 33 385 0 0 6.64
Kilit pas4
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan11%41
Müdahale8
Faul2
İlk 11330 yedek
2024/25 37 500 2 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 37 500 2 1 6.83
Şut7%29 isabet
Kilit pas8
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan25%42
Müdahale11
Faul103 kazanılan
İlk 11532 yedek
G+A / 900.54
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24 33 2.591 1 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 31 2.416 1 1 6.92
UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv 2 175 0 0 6.60
Şut20%20 isabet
Kilit pas23
Drible29%69 başarı
İkili kazanılan125%52
Müdahale62
Faul3321 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11303 yedek
G+A / 900.07
Kart7
Kaptan4maçta
2022/23 9 840 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv 6 540 0 0 6.75
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 3 300 0 0 7.03
Şut8%12 isabet
Kilit pas1
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan58%54
Müdahale28
Faul1514 kazanılan
İlk 119
Kart3
Kaptan7maçta
2021/22 6 536 0 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 6 536 0 0 6.98
Şut3%33 isabet
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan32%62
Müdahale21
Faul34 kazanılan
İlk 116
Kart1
Kaptan6maçta
2020/21 11 963 0 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 7 625 0 0 7.07
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv 4 338 0 0 6.90
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible9%100 başarı
İkili kazanılan48%59
Müdahale18
Faul1310 kazanılan
İlk 1111
Kart31
Kaptan11maçta
TOPLAM GOL2
İLK 11867 yedek girdi
KART3
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 59 3-4-1-2 — 5 4-1-4-1 — 4 4-3-3 — 2 3-4-2-1 — 1 5-3-2 — 1 72 maç
  • 4-2-3-159%82
  • 3-4-1-25%7
  • 4-1-4-14%6
  • 4-3-32%3
  • 3-4-2-11%1
  • 5-3-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 I. SlimaniI. Slimani 1 J. AlcócerJ. Alcócer Sydorchuk 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Zulte WaregemH 2-2
08.08.2026 Union St. GilloiseH 1-5
23.05.2026 AntwerpA 2-0
16.05.2026 CharleroiA 0-1
10.05.2026 GenkA 3-0
02.05.2026 OH LeuvenH 3-3
25.04.2026 AntwerpH 2-4 5
21.04.2026 OH LeuvenA 0-2 90 6.5
18.04.2026 GenkH 1-2 7
11.04.2026 Standard LiegeA 1-2
05.04.2026 CharleroiH 2-0 10 6.7
22.03.2026 Standard LiegeA 0-0
14.03.2026 Club Brugge KVH 1-2
07.03.2026 OH LeuvenA 0-1 5
01.03.2026 Union St. GilloiseH 0-0
22.02.2026 CharleroiH 2-1
15.02.2026 AntwerpA 0-2 94 6.6
06.02.2026 St. TruidenH 0-4 6
31.01.2026 Zulte WaregemA 0-1 45 6.7
25.01.2026 KV MechelenA 1-1 1
17.01.2026 Cercle BruggeH 0-2
27.12.2025 GentA 2-0
20.12.2025 RAAL La LouvièreH 2-1 4
14.12.2025 GenkA 1-1
07.12.2025 AnderlechtH 4-0 17 7.0
29.11.2025 DenderA 2-2 1
22.11.2025 GentH 0-0
08.11.2025 CharleroiA 2-0
02.11.2025 GenkH 0-1
25.10.2025 DenderH 1-1
18.10.2025 RAAL La LouvièreA 0-0
30.08.2025 AntwerpH 2-0
17.08.2025 Cercle BruggeA 4-1
02.08.2025 Zulte WaregemH 3-1 10 6.7
27.07.2025 AnderlechtA 5-2 90 6.3
24.05.2025 Standard LiegeH 0-0
16.05.2025 OH LeuvenA 0-2 28 1 6.7
09.05.2025 CharleroiA 4-3
02.05.2025 DenderH 4-2 3 1 1 7.6
26.04.2025 KV MechelenH 2-2 45 1 6.9
22.04.2025 KV MechelenA 2-3 65 6.9
19.04.2025 Standard LiegeA 1-1 28 1 1 7.5
11.04.2025 CharleroiH 2-2
05.04.2025 OH LeuvenH 2-2
30.03.2025 DenderA 1-0
16.03.2025 Beerschot WilrijkA 1-2 1
09.03.2025 AnderlechtH 2-0 9 6.6
02.03.2025 OH LeuvenA 0-0
22.02.2025 CharleroiH 1-3
16.02.2025 Cercle BruggeA 1-1
09.02.2025 Standard LiegeH 4-2 13 6.0
02.02.2025 KortrijkA 1-2
25.01.2025 GenkH 1-2 10 6.7
19.01.2025 AntwerpA 3-2 17 6.5
11.01.2025 St. TruidenH 1-2
26.12.2024 Club Brugge KVA 4-3
20.12.2024 KV MechelenH 1-1
15.12.2024 Union St. GilloiseA 3-1
08.12.2024 DenderAC 1-0 85 3 7.2
01.12.2024 GentH 2-2 73 7.2
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
28' · xG 0.014
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 131 maç
KVC Westerlo 103maç 2023–2026
Ukraine 2014–2024
Dynamo Kyiv 28maç 2020–2023
Metalurh Zaporizhya 2009–2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-06 Dynamo Kyiv KVC Westerlo € 700K
2023-09-05 Dynamo Kyiv KVC Westerlo €700k
2013-07-01 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv -
2013-01-01 Metalurg Z. Dynamo Kyiv II €400k
2009-09-01 Metalurg-2 Metalurg Z. -
2008-07-01 Metalurg Z. U17 Metalurg-2 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2022 · Dynamo Kyiv 8sarı · 27 maç
🟥 Premier League2020 · Dynamo Kyiv 1kırmızı · 21 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 385 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU32.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS36.4385 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 45.9
Derinden oyun kurucu 44.1
Box-to-box orta saha 38.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %23
Performans %46
Dakika %49
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %29
Performans %51
Dakika %60
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.64 7.1 94
Müdahale / 90 1.87 3.2 58
Performans skoru 36.4 75 48
İkili mücadele kazanma 40.74 58 70
Pas hacmi / 90 31.79 50 64
Pas arası / 90 0.7 2.3 30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam