LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.25 / 90
Rating6.46
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 19 kaleciler
- Kurtarış 2.70 %33
- Yenen gol (az iyi) 1.72 %11
- Pas isabeti %89 %100
- Pas hacmi 28.0 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 366 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa ColombiaNone · Colombia
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
MLS All-StarNone · World
🏆
SuperligaNone · Colombia
🏆
Primera ANone · Colombia
🏆
Concacaf Champions Cup2025 · N/C America
🏆
MLS All-Star2024 · World
🏆
Superliga2023 · Colombia
🏆
Copa Colombia2023 · Colombia
🏆
Primera A2022 · Colombia
🏆
Copa Colombia2021 · Colombia
🥈
Primera ANone · Colombia · 2nd Place
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
MLS All-StarNone · World · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2025 · World · 2nd Place
🥈
Liga MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈
Primera A2023 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
30
2.307
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%100
Müdahale3
İlk 11264 yedek
2024/25
41
3.716
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan28%85
Müdahale2
Faul115 kazanılan
İlk 1141
Kart1
2023/24
23
2.117
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%67
Müdahale2
Faul13 kazanılan
İlk 1123
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11716 yedek girdi
KART1
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-122%39
- 3-1-4-29%16
- 4-2-3-17%12
- 5-4-17%12
- 3-5-1-16%11
- 3-5-26%11
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | NecaxaA | 1-3 | 8 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | AtlasH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2026 | Club TijuanaA | 2-1 | 91 | – | 5.9 | ||
| 02.08.2026 | Atlante FCH | 2-3 | – | – | – | ||
| 22.07.2026 | PueblaH | 2-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2026 | Atletico San LuisA | 2-3 | 93 | – | 6.0 | ||
| 25.05.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 22.05.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | AtlasH | 1-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | AtlasA | 2-3 | 87 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | NecaxaH | 4-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | Club QueretaroA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Club TijuanaH | 1-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Club AmericaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | PachucaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | MazatlánA | 1-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-3 | 44 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | PueblaA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | MonterreyH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | NecaxaA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.10.2025 | Club AmericaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 102 | – | 7.3 | ||
| 29.09.2025 | Club TijuanaA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 25.09.2025 | Club QueretaroH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | FC JuarezH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | PachucaA | 0-1 | 90 | – | 9.3 | ||
| 31.08.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | TolucaH | 1-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Santos LagunaH | 3-2 | 97 | – | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.07.2025 | LeonH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | AtlasA | 3-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 13.07.2025 | MazatlánH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2025 | Club AmericaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.05.2025 | LeonH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.05.2025 | LeonA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | TolucaA | 2-2 | 97 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 16.03.2025 | Atletico San LuisH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | MonterreyH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | MazatlánA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.02.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.02.2025 | PachucaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Club TijuanaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | NecaxaA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.01.2025 | PueblaH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | FC JuarezA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 12.01.2025 | AtlasH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.12.2024 | Club AmericaH | 3-4 | 90 | – | 5.7 | ||
| 06.12.2024 | Club AmericaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.12.2024 | Club TijuanaH | 3-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | Club TijuanaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-12
Atl. Nacional
→
CD Cruz Azul
€5.00m
Atl. Nacional
→
CD Cruz Azul
€5.00m
2021-01-01
Real C.
→
Atl. Nacional
End of loan
Real C.
→
Atl. Nacional
End of loan
2020-01-01
Atl. Nacional
→
Real C.
loan transfer
Atl. Nacional
→
Real C.
loan transfer
2019-12-31
Indep. Santa Fe
→
Atl. Nacional
End of loan
Indep. Santa Fe
→
Atl. Nacional
End of loan
2019-07-02
Atl. Nacional
→
Indep. Santa Fe
loan transfer
Atl. Nacional
→
Indep. Santa Fe
loan transfer
2019-07-01
Nacional U20
→
Atl. Nacional
-
Nacional U20
→
Atl. Nacional
-
2016-01-18
Unknown
→
Nacional U20
?
Unknown
→
Nacional U20
?
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2307 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Liga MX 2025
PERFORMANS58.02307 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 57 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%66
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%69
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matías BorgognoSan Martin S.J. · 27
%95
0gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Dejan StojanovićSCR Altach · 32
%90
0gol
0asist
68scout
€500K
Bundesliga
Finn DahmenFC Augsburg · 27
%84
0gol
0asist
61scout
€12.00M
Bundesliga
Cihan TopaloğluÜmraniyespor · 33
%76
0gol
0asist
59scout
1. Lig
Alan AguerreCentral Cordoba de Santiago · 35
%75
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
James PantemisPortland Timbers · 28
%70
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Lucas AcostaSarmiento Junin · 30
%62
0gol
0asist
70scout
Liga Profesional Argentina
Karl DarlowLeeds · 35
%60
0gol
0asist
60scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum