LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili11.05 / 90
Rating8.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
1.050.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
1
86
0
0
8.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
İlk 111
2025/26
35
3.131
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan24%100
Müdahale4
İlk 1135
Kaptan4maçta
2024/25
35
1.710
0
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%88
Müdahale1
İlk 111916 yedek
2023/24
31
2.790
0
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan12%63
Müdahale1
Faul24 kazanılan
İlk 1131
Kart4
2022/23
34
720
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%88
İlk 11826 yedek
2021/22
30
180
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11228 yedek
2020/21
34
270
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
İlk 11331 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 1110183 yedek girdi
KART4
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-193%56
- 3-5-237%22
- 4-3-1-214%8
- 4-2-3-110%6
- 3-4-1-27%4
- 5-3-25%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Schalke 04H | 3-0 | 86 | – | 8.0 | ||
| 16.05.2026 | Union BerlinA | 4-0 | 85 | – | 5.3 | ||
| 09.05.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | 86 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | Werder BremenA | 1-3 | 87 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 90 | – | 9.3 | ||
| 10.04.2026 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 83 | – | 6.0 | ||
| 04.04.2026 | Hamburger SVA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 22.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-5 | 89 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 93 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | RB LeipzigA | 2-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 27.02.2026 | 1.FC KölnH | 2-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | VfL WolfsburgA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 88 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2026 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | 84 | – | 7.5 | ||
| 24.01.2026 | Bayern MünchenA | 1-2 | 86 | – | 7.9 | ||
| 18.01.2026 | SC FreiburgH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | Union BerlinH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | Borussia MönchengladbachA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | Werder BremenH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | 1899 HoffenheimAC | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | Hamburger SVHC | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 17.11.2025 | SlovakiaH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.11.2025 | LuxembourgA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | VfB StuttgartAC | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 31.10.2025 | Borussia DortmundHC | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | RB LeipzigH | 0-6 | 90 | – | 3.9 | ||
| 18.10.2025 | 1.FC KölnA | 1-1 | 96 | – | 6.5 | ||
| 13.10.2025 | Northern IrelandA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | LuxembourgH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | VfL WolfsburgH | 3-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.09.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | FSV Mainz 05H | 1-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 14.09.2025 | FC St. PauliA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.09.2025 | Northern IrelandH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2025 | SlovakiaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Bayern MünchenH | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | SC FreiburgA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Hallescher FCA | 0-2 | 98 | – | 7.9 | ||
| 17.05.2025 | Union BerlinH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | VfB StuttgartA | 4-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | Holstein KielH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2025 | VfL BochumA | 1-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 04.04.2025 | Bayern MünchenH | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.03.2025 | Borussia DortmundA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | SC FreiburgH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.02.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.02.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.02.2025 | FSV Mainz 05A | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.02.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | Werder BremenA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.01.2025 | Union BerlinA | 0-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT1
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
AKSİYON HARİTASI2123 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %13
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2123
- Pas1539%74
- Kaleci topu aldı208%10
- Kurtarış121%6
- Top kazanma80%4
- Uzaklaştırma29%1
- Korner kazandırma24%1
- Keepersweeper24%1
- Yumruklama22%1
- Claim20%1
- Hava topu14%1
PİYASA DEĞERİ€12.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 200 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Mainz 05 U19
→
FSV Mainz 05 II
-
Mainz 05 U19
→
FSV Mainz 05 II
-
2015-07-01
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
2014-07-01
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
2008-07-01
Frankfurt Yth.
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
Frankfurt Yth.
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
2006-07-01
Bierstadt Jgd.
→
Frankfurt Yth.
free transfer
Bierstadt Jgd.
→
Frankfurt Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Omuz sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3033 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Bundesliga 2025
PERFORMANS53.23033 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
87.8
Kurtarıcı kaleci
77.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 65 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%61
Dakika
%88
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%60
Dakika
%96
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
40.77
38
100
Dakika güvenliği
100
80
100
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Performans skoru
53.2
76
70
Kurtarış / 90
2.94
3.2
92
Yenen gol / 90
1.72
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodolfo CotaClub America · 38
%95
0gol
0asist
53scout
Liga MX
Moritz NicolasBorussia Mönchengladbach · 28
%74
0gol
0asist
68scout
€8.00M
Bundesliga
Alan AguerreCentral Cordoba de Santiago · 35
%74
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
James PantemisPortland Timbers · 28
%68
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Dejan StojanovićSCR Altach · 32
%67
0gol
0asist
68scout
€500K
Bundesliga
Noah AtuboluSC Freiburg · 23
%60
0gol
0asist
64scout
€25.00M
Bundesliga
Unai SimónAthletic Club · 28
%60
0gol
0asist
56scout
€25.00M
La Liga
Noel TörnqvistMjallby AIF · 23
%60
0gol
0asist
77scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

