Petar Stojanović
Slovenia · Midfielder

Petar Stojanović

YAŞ30
BOY178 cm
KİLO72 kg
DOĞUM YERİLjubljana
LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut41.01 / 90
Kilit pas10.25 / 90
Başarılı dripling41.01 / 90
Kazanılan ikili153.80 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.010.51
Kilit pas 0.251.02
Kazanılan ikili 3.802.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 HNL2020/2021 · Croatia
🏆 Cup2020/2021 · Croatia
🏆 HNL2019/2020 · Croatia
🏆 Super Cup2019/2020 · Croatia
🏆 HNL2018/2019 · Croatia
🏆 HNL2017/2018 · Croatia
🏆 Cup2017/2018 · Croatia
🏆 Cup2016/2017 · Croatia
🏆 HNL2015/2016 · Croatia
🏆 Cup2015/2016 · Croatia
🏆 1. SNL2014/2015 · Slovenia
🏆 Super Cup2014/2015 · Slovenia
🏆 1. SNL2013/2014 · Slovenia
🏆 Cup2012/2013 · Slovenia
🏆 1. SNL2012/2013 · Slovenia
🏆 Super Cup2012/2013 · Slovenia
🏆 1. SNL2011/2012 · Slovenia
🏆 Cup2011/2012 · Slovenia
🥈 Cup2018/2019 · Croatia · 2nd Place
🥈 HNL2016/2017 · Croatia · 2nd Place
🥈 Super Cup2015/2016 · Slovenia · 2nd Place
🥈 Cup2013/2014 · Slovenia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2020 0 2021 2 2022 1 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 8 355 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 8 355 0 0 6.79
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan15%39
Müdahale3
Faul45 kazanılan
İlk 1144 yedek
2024/25 5 185 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeSlovenia 3 176 0 0 6.50
Serie AEmpoli 2 9 0 0 6.50
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan4%25
Faul53 kazanılan
İlk 1123 yedek
2023/24 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AEmpoli 1 0 0 0
2022/23 37 1.539 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AEmpoli 37 1.539 0 1 6.67
Şut4%50 isabet
Kilit pas19
Drible13%42 başarı
İkili kazanılan74%53
Müdahale42
Faul1215 kazanılan
İlk 111621 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2021/22 34 2.739 1 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AEmpoli 34 2.739 1 1 6.80
Şut7%57 isabet
Kilit pas35
Drible52%56 başarı
İkili kazanılan184%49
Müdahale96
Faul4522 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11322 yedek
G+A / 900.07
Kart111
2020/21 11 238 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb 11 238 0 0 6.72
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan11%42
Müdahale2
Faul53 kazanılan
İlk 1129 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 116837 yedek girdi
KART20
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 59 4-3-3 — 13 4-4-2 — 13 4-2-3-1 — 6 4-3-2-1 — 5 3-1-4-2 — 2 98 maç
  • 4-3-1-259%60
  • 4-3-313%13
  • 4-4-213%13
  • 4-2-3-16%6
  • 4-3-2-15%5
  • 3-1-4-22%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 F. BandinelliF. Bandinelli 1 A. PinamontiA. Pinamonti Stojanovi 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.12.2025 Lincoln Red Imps FCH 4-1 90 7.3
11.12.2025 FC NoahA 2-1
27.11.2025 Sparta PrahaH 0-1 60 1 6.3
06.11.2025 CeljeA 2-1 69 6.7
23.10.2025 Shakhtar DonetskA 1-2 23 6.6
13.10.2025 SwitzerlandH 0-0 33 6.7
02.10.2025 SamsunsporH 0-1 64 1 6.9
08.09.2025 SwitzerlandA 3-0 61 1 6.5
05.09.2025 SwedenH 2-2 82 6.3
28.08.2025 HibernianH 3-3 41 1 7.0
21.08.2025 HibernianA 1-2 8 1 6.7
25.08.2024 AS RomaA 1-2 9 6.5
17.08.2024 MonzaH 0-0
19.08.2023 VeronaH 0-1
03.06.2023 LazioH 0-2 90 6.7
28.05.2023 VeronaA 1-1 14 1 7.7
22.05.2023 JuventusH 4-1 8 6.3
08.05.2023 SalernitanaH 2-1 11 6.3
04.05.2023 BolognaH 3-1 12 6.3
30.04.2023 SassuoloA 2-1
23.04.2023 InterH 0-3
14.04.2023 CremoneseA 1-0 28 7.2
07.04.2023 AC MilanA 0-0
03.04.2023 LecceH 1-0
17.03.2023 AtalantaA 2-1
11.03.2023 UdineseH 0-1 89 1 6.0
04.03.2023 MonzaA 2-1 90 6.9
25.02.2023 NapoliH 0-2 22 6.9
19.02.2023 FiorentinaA 1-1
11.02.2023 SpeziaH 2-2 30 7.3
04.02.2023 AS RomaA 2-0 8 6.5
28.01.2023 TorinoH 2-2 18 5.9
23.01.2023 InterA 0-1
16.01.2023 SampdoriaH 1-0 13 6.7
08.01.2023 LazioA 2-2 68 6.3
04.01.2023 UdineseA 1-1 89 6.9
11.11.2022 CremoneseH 2-0
08.11.2022 NapoliA 2-0 90 6.2
05.11.2022 SassuoloH 1-0
30.10.2022 AtalantaH 0-2
21.10.2022 JuventusA 4-0 90 6.3
15.10.2022 MonzaH 1-0 62 6.9
09.10.2022 TorinoA 1-1 12 6.2
01.10.2022 AC MilanH 1-3 90 1 6.9
17.09.2022 BolognaA 0-1 90 6.9
12.09.2022 AS RomaH 1-2 90 1 7.3
05.09.2022 SalernitanaA 2-2 90 6.2
31.08.2022 VeronaH 1-1 90 7.3
28.08.2022 LecceA 1-1 65 1 6.5
21.08.2022 FiorentinaH 0-0 90 6.3
14.08.2022 SpeziaA 1-0 90 7.2
21.05.2022 AtalantaA 0-1 90 7.9
14.05.2022 SalernitanaH 1-1 90 6.7
01.05.2022 TorinoH 1-3 85 5.5
24.04.2022 NapoliH 3-2 90 1 7.2
16.04.2022 UdineseA 4-1 71 6.3
09.04.2022 SpeziaH 0-0 90 6.9
03.04.2022 FiorentinaA 1-0 90 6.5
12.03.2022 AC MilanA 1-0 27 1 6.5
06.03.2022 GenoaA 0-0 90 6.6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 96 maç
Legia Warszawa 8maç 2025
Empoli 74maç 2021–2024
Slovenia 3maç 2024
Dinamo Zagreb 11maç 2020
Slovenia U21 2015–2019
Maribor 2011–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Salernitana Empoli
2025-07-01 Empoli Legia Warszawa
2024-08-30 Empoli Salernitana
2024-07-01 Sampdoria Empoli
2023-08-22 Empoli Sampdoria
2022-07-01 Dinamo Zagreb Empoli
2021-07-20 Dinamo Zagreb Empoli
2016-02-10 Maribor Dinamo Zagreb
2013-11-13 Veržej Maribor
2013-07-22 Maribor Veržej
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2021 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Nations League2022 · Slovenia 4sarı · 5 maç
🟨 Serie A2021 · Empoli 10sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 355 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.8UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS45.8355 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %29
Performans %37
Dakika %74
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %32
Dakika %52
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam