Bernardo Sousa
Portugal · Midfielder

Bernardo Sousa

YAŞ26
BOY174
KİLO64
DOĞUM YERİAveiro
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Rating6.50
KUPALAR
🏆 Ekstraklasa2024/2025 · Poland
🏆 Júniores U192018/2019 · Portugal
🏆 UEFA Youth League2018/2019 · Europe
🥈 Super Cup2022/2023 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2020 2 2021 3 2022 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 18 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigSamsunspor 1 18 0 0 6.50
2025/26 9 157 1 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor 1 0 0 0
Süper LigSamsunspor 8 157 1 0 7.03
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan9%60
Müdahale3
İlk 1118 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2022/23 11 324 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan 11 324 1 0 6.90
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan19%51
Müdahale5
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1147 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2021/22 30 2.287 1 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBelenenses 30 2.287 1 2 6.87
Şut32%34 isabet
Kilit pas27
Drible36%53 başarı
İkili kazanılan141%55
Müdahale39
Faul2859 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11282 yedek
G+A / 900.12
Kart9
2020/21 33 1.921 2 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBelenenses 33 1.921 2 0 6.81
Şut27%52 isabet
Kilit pas24
Drible32%64 başarı
İkili kazanılan119%51
Müdahale29
Faul2850 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112013 yedek
G+A / 900.09
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 1129 yedek girdi
KART1
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 7 4-1-4-1 — 3 3-1-4-2 — 1 11 maç
  • 4-2-3-17%64
  • 4-1-4-13%27
  • 3-1-4-21%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FenerbahçeH 0-2 18 6.5
16.05.2026 GoztepeH 3-0 3
09.05.2026 Istanbul BasaksehirA 3-0 3
19.04.2026 BesiktasH 2-1 6 1
13.04.2026 EyüpsporA 1-2 26 1 1 7.9
09.04.2026 RizesporA 4-1
23.10.2025 Dynamo KyivH 3-0
19.10.2025 KayserisporA 1-3 22 1 6.6
13.09.2025 AntalyasporH 1-2 72 1 6.7
31.08.2025 TrabzonsporA 1-1 25 6.9
20.04.2023 FiorentinaA 2-3 80 1 1 7.2
13.04.2023 FiorentinaH 1-4 15 6.7
16.03.2023 Djurgardens IFA 0-3 67 1 7.0
09.03.2023 Djurgardens IFH 2-0 72 6.9
23.02.2023 Bodo/GlimtH 1-0 89 6.7
16.02.2023 Bodo/GlimtA 0-0
03.11.2022 VillarrealH 3-0
27.10.2022 Austria ViennaA 1-1
06.10.2022 Hapoel Beer ShevaH 0-0
15.09.2022 Austria ViennaH 4-1
08.09.2022 VillarrealA 4-3 1
09.05.2022 FamalicaoH 2-3 90 6.7
30.04.2022 SC BragaH 0-1 77 2 7.3
24.04.2022 EstorilA 2-2 90 1 7.0
16.04.2022 VizelaH 1-0 69 1 7.7
09.04.2022 BenficaA 3-1 80 1 2 6.9
02.04.2022 PortimonenseH 2-0 61 1 6.9
19.03.2022 Santa ClaraA 0-0 89 6.7
12.03.2022 BoavistaH 0-0 89 2 6.7
07.03.2022 TondelaA 1-1 87 1 7.7
25.02.2022 Pacos FerreiraH 0-2 77 6.7
19.02.2022 GIL VicenteA 2-0 84 6.3
13.02.2022 GuimaraesH 1-0 89 2 7.9
07.02.2022 MoreirenseA 4-1 75 6.3
02.02.2022 Sporting CPH 1-4 90 1 7.0
23.01.2022 MaritimoA 1-1 65 3 6.3
16.01.2022 FC PortoH 1-4 84 6.3
09.01.2022 AroucaH 2-1 90 2 7.0
02.01.2022 VizelaA 2-0 89 5 7.3
19.12.2021 SC BragaA 1-0 64 1 6.5
12.12.2021 EstorilH 0-1 90 1 7.2
06.11.2021 PortimonenseA 2-0 64 1 6.2
31.10.2021 Santa ClaraH 2-1 64 2 6.5
25.10.2021 BoavistaA 0-0 90 6.7
03.10.2021 TondelaH 0-2 45 6.6
27.09.2021 Pacos FerreiraA 2-2 45 1 6.6
12.09.2021 GuimaraesA 0-0 86 1 7.5
27.08.2021 MoreirenseH 1-1 71 6.9
21.08.2021 Sporting CPA 2-0 80 1 6.5
16.08.2021 MaritimoH 1-2 82 1 1 6.9
08.08.2021 FC PortoA 2-0 31 1 7.3
19.05.2021 FC PortoA 4-0 59 6.9
16.05.2021 Santa ClaraH 0-2 84 1 6.2
11.05.2021 TondelaA 1-3 89 1 6.9
06.05.2021 PortimonenseH 1-0 88 2 6.9
30.04.2021 Pacos FerreiraA 1-0 82 1 6.9
26.04.2021 GIL VicenteH 2-1 78 1 1 7.2
21.04.2021 Sporting CPA 2-2 73 6.0
17.04.2021 MaritimoH 2-0 85 6.6
11.04.2021 SC BragaA 1-1 89 6.9
ŞUT7
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.253 90' · xG 0.026 · GOL 90' · xG 0.043 88' · xG 0.04 81' · xG 0.027 76' · xG 0.039 16' · xG 0.127
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 6 %86
AKSİYON HARİTASI358 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 15 15 15 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 6 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 15 15 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %74 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR358
Pas 265 Pas — 265 (%78) Çalım 17 Çalım — 17 (%5) Korner kazandırma — 12 (%4) İsabetsiz şut — 11 (%3) Teknik hareket — 10 (%3) Top teması — 7 (%2) Top kazanma — 6 (%2) Hata — 5 (%1) Müdahale — 4 (%1) Kurtarılan şut — 3 (%1)
  • Pas265%78
  • Çalım17%5
  • Korner kazandırma12%4
  • İsabetsiz şut11%3
  • Teknik hareket10%3
  • Top teması7%2
  • Top kazanma6%2
  • Hata5%1
  • Müdahale4%1
  • Kurtarılan şut3%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 84 maç
Samsunspor 10maç 2025–2026
Lech Poznan 11maç 2022
Belenenses 63maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-15 Lech Poznan Samsunspor
2025-08-14 Lech Poznan Samsunspor
2025-08-13 Lech Poznan Samsunspor
2022-07-01 B SAD Lech Poznan €1.20m
2022-06-17 Belenenses Lech Poznan
2020-09-09 FC Porto B B SAD free transfer
2019-07-01 FC Porto U19 FC Porto B -
2017-07-01 FC Porto U17 FC Porto U19 -
2015-07-01 FC Porto U15 FC Porto U17 -
2013-07-01 Gafanha Yth. FC Porto U15 ?
2012-07-01 Beira-Mar Yth. Gafanha Yth. ?
2010-07-01 FC Porto Youth Beira-Mar Yth. ?
2009-07-01 Beira-Mar Yth. FC Porto Youth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
05.2026 Kadro dışıKadroda yok 4 maç
04.2026 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 16 maç
10.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 18 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU28.3Süper Lig 2026
PERFORMANS7.718 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2026
İleri sekiz 55.9
Box-to-box orta saha 54.3
Derinden oyun kurucu 48.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 164 oyuncu
Scout skoru %19
Performans %20
Dakika %27
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 2078 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %26
Dakika %28
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.72 1.8 96
Performans skoru 59.1 76 78
Ortalama rating 7.03 7.2 98
Müdahale / 90 1.72 1.8 96
Gol / 90 0.57 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.72 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam