LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut12.81 / 90
Kilit pas12.81 / 90
Başarılı dripling12.81 / 90
Kazanılan ikili25.62 / 90
Rating6.90
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Africa Cup of Nations2023 · Cameroon · 4 maç
3asist1.
6.
Pro League2023 · Damac · 31 maç
15gol6.
13.
Pro League2024 · Damac · 29 maç
13gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Super CupNone · Türkiye
🏆
CupNone · Türkiye
🏆
Super Cup2022 · Türkiye
🏆
Cup2020/2021 · Türkiye
🏆
Süper Lig2020/2021 · Türkiye
🥈
Coupe de FranceNone · France · 2nd Place
🥈
Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
Coupe de France2015/2016 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
3
32
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
2022/23
21
1.099
4
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas22
Drible24%49 başarı
İkili kazanılan69%45
Müdahale14
Faul1428 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11138 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2021/22
18
650
4
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas11
Drible15%44 başarı
İkili kazanılan44%48
Müdahale15
Faul1013 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11711 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2020/21
32
1.526
8
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%49 isabet
Kilit pas24
Drible45%55 başarı
İkili kazanılan114%47
Müdahale30
Faul1933 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 111517 yedek
G+A / 900.71
Kart1
TOPLAM GOL197 penaltı
İLK 11305 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 9 %47
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 6 %32
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%55
- 3-4-2-14%14
- 4-1-4-14%14
- 3-5-1-12%7
- 4-3-32%7
- 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2026 | MoroccoH | 0-2 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | South AfricaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | Ivory CoastA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2023 | TrabzonsporA | 0-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2023 | SivassporA | 1-0 | 64 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2023 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 27.01.2023 | AlanyasporH | 3-0 | 15↑ | 1 | 7.3 | ||
| 14.01.2023 | KonyasporA | 1-2 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 07.01.2023 | KasimpasaH | 2-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 29.12.2022 | Adana DemirsporH | 1-0 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 25.12.2022 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.12.2022 | BrazilH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2022 | GalatasarayA | 2-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | ÜmraniyesporH | 5-2 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 24.10.2022 | HataysporA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.10.2022 | TrabzonsporH | 2-2 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 08.10.2022 | GiresunsporA | 0-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 17.09.2022 | İstanbulsporA | 2-2 | 45 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.09.2022 | Istanbul BasaksehirH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 04.09.2022 | AnkaragucuA | 2-3 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.08.2022 | SivassporH | 3-1 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 21.08.2022 | Fatih KaragümrükH | 4-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 14.08.2022 | AlanyasporA | 3-3 | 45 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 06.08.2022 | KayserisporH | 1-0 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.05.2022 | KonyasporH | 1-1 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 15.05.2022 | GoztepeA | 0-2 | 22 | – | 6.7 | ||
| 08.05.2022 | FenerbahceH | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 01.05.2022 | KayserisporA | 2-3 | 19↑ | 2 | 3 | 8.6 | |
| 25.04.2022 | KasimpasaH | 0-3 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 17.04.2022 | GiresunsporA | 0-0 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 09.04.2022 | AlanyasporH | 4-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 03.04.2022 | TrabzonsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2022 | HataysporH | 1-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 03.12.2021 | KasimpasaA | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 27.11.2021 | GiresunsporH | 0-4 | 69 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2021 | AjaxH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.11.2021 | AlanyasporA | 2-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 06.11.2021 | TrabzonsporH | 1-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 11.09.2021 | Yeni MalatyasporH | 3-0 | 68 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.08.2021 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 21.08.2021 | Gazişehir GaziantepA | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 13.08.2021 | RizesporH | 3-0 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.05.2021 | GoztepeA | 1-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2021 | Fatih KaragümrükH | 1-2 | 86 | 3 | 7.3 | ||
| 01.05.2021 | HataysporH | 7-0 | 43 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 28.04.2021 | RizesporA | 2-3 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 24.04.2021 | KayserisporH | 3-1 | 90 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 20.04.2021 | SivassporA | 0-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 16.04.2021 | AnkaragucuH | 2-2 | 72 | 3 | 6.0 | ||
| 11.04.2021 | Erzurum BBA | 2-4 | 14↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 07.04.2021 | AlanyasporH | 3-0 | 19↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.04.2021 | KasimpasaA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 21.03.2021 | FenerbahceH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 12.03.2021 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 06.03.2021 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2021 | Yeni MalatyasporA | 0-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 26.02.2021 | DenizlisporH | 3-0 | 65 | 2 | 6.7 | ||
| 15.02.2021 | GenclerbirligiA | 0-3 | 28↑ | 3 | 6.9 | ||
| 07.02.2021 | KonyasporH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.02.2021 | AntalyasporA | 1-1 | 57 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022
SakatlıkKadroda yok
17 maç
11.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 32 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.0Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS70.132 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 370 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%98
Dakika
%43
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%95
Dakika
%28
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pavel PérezNecaxa · 27
%95
2gol
0asist
60scout
Liga MX
Elies MahmoudRanders FC · 24
%77
5gol
4asist
76scout
Superliga
Yeray CabanzonFC Andorra · 22
%76
2gol
4asist
83scout
€600K
Segunda División
Cristian CarracedoCordoba
%74
3gol
13asist
84scout
€800K
Segunda División
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%65
0gol
1asist
67scout
€60.00M
UEFA Europa League
Yanis MassolinModena · 23
%60
3gol
3asist
76scout
€4.00M
Serie B
Alexandre ZaouaiBastia
%60
2gol
2asist
72scout
€1.50M
Ligue 2
Bambasé ContéSV Elversberg · 22
%60
4gol
5asist
84scout
€3.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
