LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas32.16 / 90
Başarılı dripling10.72 / 90
Kazanılan ikili53.60 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.17
Kilit pas
2.161.33
Başarılı dripling
0.721.38
Kazanılan ikili
3.603.98
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
5
125
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%36
Müdahale1
Faul23 kazanılan
İlk 1114 yedek
2023/24
32
1.630
1
3
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas24
Drible25%64 başarı
İkili kazanılan72%50
Müdahale12
Faul1425 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111913 yedek
G+A / 900.22
TOPLAM GOL0
İLK 1114 yedek girdi
FORMA16
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Santa ClaraA | 2-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | AlvercaH | 1-3 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | FamalicaoH | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | SC BragaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | Casa PiaH | 0-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | EstorilH | 2-1 | 33↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | Casa PiaA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2024 | VizelaH | 1-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2024 | GIL VicenteH | 0-1 | 60 | 2 | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | BenficaA | 3-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | EstrelaH | 2-2 | 70 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 79 | 2 | 7.3 | ||
| 17.03.2024 | AroucaH | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | BoavistaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2024 | Rio AveH | 0-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 24.02.2024 | FarenseA | 0-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2024 | Sporting CPH | 0-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 10.02.2024 | ChavesH | 1-0 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 04.02.2024 | SC BragaA | 1-0 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | FamalicaoH | 1-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 20.01.2024 | FC PortoA | 5-0 | 65 | 2 | 6.6 | ||
| 13.01.2024 | EstorilA | 1-3 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 08.01.2024 | Casa PiaH | 1-4 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 23.12.2023 | VizelaA | 0-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | PortimonenseH | 5-2 | 25↑ | 1 | 2 | 2 | 9.3 |
| 11.12.2023 | GIL VicenteA | 1-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 03.12.2023 | BenficaH | 0-0 | 66 | 2 | 7.2 | ||
| 11.11.2023 | EstrelaA | 0-1 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | GuimaraesH | 1-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2023 | AroucaA | 0-1 | 69 | 1 | – | 7.3 | |
| 06.10.2023 | BoavistaH | 1-1 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 01.10.2023 | Rio AveA | 0-4 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 23.09.2023 | FarenseH | 1-0 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | Sporting CPA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | ChavesA | 1-2 | 73 | – | 6.5 | ||
| 21.08.2023 | FamalicaoA | 0-0 | 80 | – | 7.0 | ||
| 14.08.2023 | FC PortoH | 1-2 | 76 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2022 | EstorilA | 0-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 30.12.2021 | AroucaA | 0-6 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 125 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU22.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS4.0125 dk
KARARVeri yetersiz25/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
24.8
Çizgi kanadı
24.5
Baskıcı forvet
16.3
Role fit sinyali var ama confidence 36/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%2
Performans
%17
Dakika
%32
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%7
Performans
%22
Dakika
%41
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.7
7.2
93
Kilit pas / 90
2.16
1.6
100
Pas hacmi / 90
18
34
53
Başarılı drible / 90
0.72
1.1
66
Performans skoru
4
76
5
Asist / 90
0
0.32
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Justin KluivertBournemouth · 26
%95
2gol
0asist
43scout
€30.00M
Premier League
Carlos ÁlvarezLevante · 22
%94
3gol
1asist
59scout
La Liga
Álex BerenguerAthletic Club · 30
%92
2gol
3asist
54scout
€5.00M
La Liga
Rayane Messi TanfouriPAU · 18
%78
2gol
0asist
59scout
€700K
Ligue 2
Riccardo SottilLecce · 26
%69
1gol
2asist
51scout
Serie A
Christopher Antwi-AdjeiFC Schalke 04 · 31
%62
1gol
1asist
47scout
€500K
2. Bundesliga
David AtangaWolfsberger AC · 29
%61
1gol
0asist
45scout
€300K
Bundesliga
Moussa DjittéGrenoble · 26
%60
1gol
0asist
46scout
€400K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

