LİGPrimera División - Clausura
BU SEZON1G · 0A
Gol10.63 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.90 / 90
Kilit pas21.27 / 90
Başarılı dripling21.27 / 90
Kazanılan ikili148.87 / 90
Rating6.77
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.901.27
Kilit pas
1.270.42
Başarılı dripling
1.271.70
Kazanılan ikili
8.876.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
CONMEBOL Libertadores2022 · Atletico Paranaense · 12 maç
3asist4.
4.
Serie A2021 · Atletico Paranaense · 29 maç
7asist4.
6.
Serie A2022 · Atletico Paranaense · 31 maç
12gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Recopa2024 · South-America
🏆
Paranaense 12023 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2021 · South-America
🥈
Super Copa2025 · Uruguay · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2022 · South-America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2022 · South-America · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Segunda División2012/2013 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
8
142
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan14%34
Müdahale3
Faul24 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1117 yedek
G+A / 900.63
Kart1
2024/25
21
212
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan16%47
Müdahale6
Faul55 kazanılan
İlk 11219 yedek
2023/24
26
950
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%37 isabet
Kilit pas23
Drible18%64 başarı
İkili kazanılan40%35
Müdahale7
Faul2015 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111313 yedek
Kart5
2022/23
32
2.043
12
4
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%45 isabet
Kilit pas40
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan78%40
Müdahale19
Faul2123 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı61 kaçan
İlk 11266 yedek
G+A / 900.7
Kart3
2021/22
30
1.778
6
7
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%39 isabet
Kilit pas52
Drible37%73 başarı
İkili kazanılan96%50
Müdahale10
Faul2140 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11219 yedek
G+A / 900.66
Kart6
TOPLAM GOL1
İLK 11334 yedek girdi
KART3
FORMA80
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%81
- 4-4-1-12%6
- 4-4-22%6
- 3-1-4-21%3
- 3-4-2-11%3
- 4-1-4-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2025 | Racing ClubA | 3-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 13.08.2025 | Racing ClubH | 1-0 | 69↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.05.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 14.05.2025 | OlimpiaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2025 | San Antonio Bulo BuloA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | OlimpiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | San Antonio Bulo BuloH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | Velez SarsfieldA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2024 | InternacionalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | VitoriaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2024 | FlamengoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | CruzeiroH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Atletico GoianienseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Atletico-MGA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | CorinthiansH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2024 | GremioA | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 27.06.2024 | VitoriaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.06.2024 | FlamengoH | 0-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 20.06.2024 | CruzeiroA | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.06.2024 | Atletico GoianienseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.06.2024 | BotafogoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2024 | JuventudeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2024 | Sao PauloA | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | Atletico-MGH | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | Vasco DA GamaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2024 | BahiaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | RB BragantinoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | Club TijuanaA | 2-3 | 55 | 1 | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | MonterreyH | 0-2 | 59 | 5 | 7.5 | ||
| 02.11.2023 | AtlasA | 0-2 | 70 | 4 | 7.5 | ||
| 29.10.2023 | PueblaH | 1-1 | 58 | 2 | 6.7 | ||
| 21.10.2023 | FC JuarezA | 0-1 | 61 | 1 | 7.2 | ||
| 08.10.2023 | Tigres UANLH | 1-1 | 26↑ | 2 | 7.0 | ||
| 04.10.2023 | Club AmericaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | NecaxaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 36↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.09.2023 | Santos LagunaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | TolucaA | 5-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 29.08.2023 | Atletico San LuisH | 0-2 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 24.08.2023 | Cruz AzulH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2023 | Club QueretaroA | 1-1 | 63 | 2 | 6.7 | ||
| 17.07.2023 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 02.07.2023 | PalmeirasH | 2-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 24.06.2023 | CorinthiansH | 1-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 21.06.2023 | Sao PauloA | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.06.2023 | America MineiroA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.06.2023 | BotafogoH | 1-0 | 79 | – | 6.7 | ||
| 27.05.2023 | GremioH | 1-2 | 30↑ | 2 | 6.9 | ||
| 20.05.2023 | RB BragantinoA | 2-0 | 63 | – | 6.2 | ||
| 14.05.2023 | CoritibaH | 3-2 | 64 | 2 | 7.3 | ||
| 07.05.2023 | FlamengoH | 2-1 | 62 | 2 | 7.0 | ||
| 30.04.2023 | Atletico-MGA | 2-1 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 22.04.2023 | FluminenseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | BotafogoH | 3-0 | 87 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 10.11.2022 | Atletico GoianienseA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 06.11.2022 | InternacionalA | 2-0 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 02.11.2022 | GoiasH | 3-2 | 64 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 22.10.2022 | RB BragantinoA | 4-2 | 45 | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-17
Fluminense
→
Peñarol
loan transfer
Fluminense
→
Peñarol
loan transfer
2024-01-24
Pachuca
→
Fluminense
€2.60m
Pachuca
→
Fluminense
€2.60m
2021-05-20
Peñarol
→
Atlético-MG
End of loan
Peñarol
→
Atlético-MG
End of loan
2020-01-15
Atlético-MG
→
Peñarol
loan transfer
Atlético-MG
→
Peñarol
loan transfer
2018-07-01
Rentistas
→
Atlético-MG
€1.50m
Rentistas
→
Atlético-MG
€1.50m
2018-06-30
Danubio FC
→
Rentistas
End of loan
Danubio FC
→
Rentistas
End of loan
2017-07-26
Rentistas
→
Danubio FC
loan transfer
Rentistas
→
Danubio FC
loan transfer
2017-06-30
Wanderers
→
Rentistas
End of loan
Wanderers
→
Rentistas
End of loan
2016-07-01
Rentistas
→
Wanderers
loan transfer
Rentistas
→
Wanderers
loan transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 142 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.2CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS44.2142 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 373 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%64
Dakika
%46
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%66
Dakika
%47
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Raul FloruczUnion St. Gilloise · 24
%95
7gol
3asist
64scout
Jupiler Pro League
Edson CariocaMirassol · 28
%86
4gol
2asist
60scout
Serie A
Jaden Philogene-BidaceIpswich · 23
%72
12gol
2asist
62scout
€18.00M
Championship
Emil KornvigBrann · 25
%66
3gol
0asist
49scout
UEFA Europa League
Víctor MorenoCultural Leonesa
%66
2gol
0asist
53scout
€300K
Segunda División
Griffin YowKVC Westerlo · 23
%65
3gol
0asist
54scout
Jupiler Pro League
Simon SeidlFC BW Linz
%64
8gol
4asist
67scout
€1.00M
Bundesliga
Hannes WolfNew York City FC · 26
%60
11gol
6asist
65scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





