LİGLigue 1
BU SEZON2G · 1A
Gol20.08 / 90
Asist10.04 / 90
Şut190.75 / 90
Kilit pas100.40 / 90
Başarılı dripling311.23 / 90
Kazanılan ikili1465.78 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 2.93 %98
- Pas arası 1.11 %53
- Blok 0.51 %57
- İkili mücadele %58 %60
- Pas isabeti %86 %43
- Faul (az iyi) 1.27 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2275 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Ligue 22022/2023 · France · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
CAF U23 Cup of Nations2019 Egypt · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.275
2
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas10
Drible31%76 başarı
İkili kazanılan146%58
Müdahale74
Faul3233 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11275 yedek
G+A / 900.12
Kart10
2024/25
2
193
0
0
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan20%83
Müdahale15
Faul21 kazanılan
İlk 112
2023/24
31
947
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas6
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan50%57
Müdahale22
Faul175 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111120 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2021/22
26
1.901
2
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas18
Drible25%58 başarı
İkili kazanılan131%58
Müdahale57
Faul3533 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11215 yedek
G+A / 900.14
Kart101
TOPLAM GOL3
İLK 114226 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%48
- 4-3-313%21
- 3-4-2-16%10
- 4-5-16%10
- 4-1-4-14%6
- 4-4-23%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | NiceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | LorientH | 0-4 | 65 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Le HavreA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Paris FCH | 1-3 | 85 | – | 6.0 | ||
| 10.04.2026 | MarseilleA | 3-1 | 86 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | NantesH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 22.03.2026 | RennesA | 0-0 | 95 | 1 | 7.9 | ||
| 15.03.2026 | ToulouseH | 3-4 | 71 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.03.2026 | LensA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Stade Brestois 29H | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.02.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | AuxerreH | 1-3 | 63 | 2 | 6.6 | ||
| 06.02.2026 | LilleH | 0-0 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | AngersA | 1-0 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | LyonH | 2-5 | 92 | 1 | 1 | 2 | 7.7 |
| 04.01.2026 | LorientA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | AuxerreA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | RennesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Stade Brestois 29A | 3-2 | 68 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | NantesA | 0-2 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 29.10.2025 | LensH | 2-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | LilleA | 6-1 | 61 | – | 6.0 | ||
| 19.10.2025 | ToulouseA | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | MarseilleH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Le HavreH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | MonacoA | 5-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | AngersH | 1-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 31.08.2025 | Paris FCA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | LyonA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | StrasbourgH | 0-1 | 84 | 1 | 7.5 | ||
| 29.05.2025 | ReimsA | 1-3 | 103 | – | 8.2 | ||
| 21.05.2025 | ReimsH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.06.2024 | Saint EtienneH | 2-2 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 30.05.2024 | Saint EtienneA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Paris Saint GermainH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | StrasbourgA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | RennesH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | LilleH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | Le HavreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2024 | LensH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | Stade Brestois 29A | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | MonacoH | 2-5 | 90 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 17.03.2024 | ReimsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Clermont FootH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | NantesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2024 | LyonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2024 | ToulouseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | Paris Saint GermainA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | MontpellierH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | LilleA | 2-0 | 11 | – | 6.6 | ||
| 26.11.2023 | LorientA | 2-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 12.11.2023 | NantesH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | LyonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | Le HavreH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | MonacoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | NiceH | 0-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | ToulouseA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.09.2023 | StrasbourgH | 0-1 | 86 | – | 6.9 |
ŞUT24
GOL3
xG1.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%58
- Açık oyun5%21
- Korner4%17
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%50
- Sol ayak10%42
- Kafa2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 5 %21
- 16-30' 5 %21
- 31-45' 6 %25
- 46-60' 2 %8
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 2 %8
AKSİYON HARİTASI1718 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1718
- Pas1236%75
- Top kazanma88%5
- Top teması72%4
- Müdahale59%4
- Uzaklaştırma49%3
- Faul38%2
- Çalım32%2
- Top kaptırma28%2
- İkili mücadele26%2
- Korner kazandırma22%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12025 · Metz
2sarı · 4 maç
🟨
Primeira Liga2021 · Vizela
10sarı · 24 maç
🟥
Primeira Liga2021 · Vizela
1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2275 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.2Ligue 1 2025
PERFORMANS71.92275 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
90.4
Agresif stoper
86.9
Ayağı iyi stoper
83.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%90
Dakika
%88
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%90
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.93
3
98
Performans skoru
71.9
74
97
Pas hacmi / 90
42.25
42
100
İkili mücadele kazanma
57.71
58
100
Pas arası / 90
1.11
1.9
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
César IngaUniversitario · 23
%95
0gol
0asist
63scout
CONMEBOL Libertadores
Arif BoşlukKonyaspor · 22
%87
0gol
0asist
64scout
Süper Lig
Álvaro CarrerasReal Madrid · 22
%82
0gol
0asist
66scout
€15.00M
UEFA Champions League
Tomás Ariel SilvaPlatense · 22
%80
0gol
0asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Paulo VictorSanta Clara · 24
%71
1gol
0asist
71scout
Primeira Liga
Oumar SoletUdinese · 25
%70
3gol
1asist
72scout
€20.00M
Serie A
Braian AguirreInternacional · 25
%63
1gol
1asist
58scout
CONMEBOL Libertadores
Enric FranquesaLeganes · 28
%60
0gol
1asist
66scout
€1.80M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


