Mamadou Sylla Diallo
Senegal · Attacker

Mamadou Sylla Diallo

YAŞ21
BOY182
KİLO67
KULÜPNorwich
DOĞUM YERİSaint-Louis
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.91 / 90
Kilit pas10.96 / 90
Başarılı dripling21.91 / 90
Kazanılan ikili87.66 / 90
Rating6.69
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.16
Şut 1.911.15
Kilit pas 0.961.48
Başarılı dripling 1.910.82
Kazanılan ikili 7.664.12
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 League Cup2025 · Norwich · 2 maç 2asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Africa U20 Cup of Nations2023 Egypt · Africa
🏆 CAF African Nations Championship2022 Algeria · Africa
🥈 Ligue 22022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2023 3 2024 1 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 5 94 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 5 94 0 0 6.69
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan8%80
Müdahale2
İlk 1132 yedek
2025/26 11 608 0 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipNorwich 10 546 0 1 6.79
League CupNorwich 1 62 0 2 7.30
Şut9%22 isabet
Kilit pas11
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan28%53
Müdahale9
Faul45 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1174 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2024/25 2 72 0 1 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 2 72 0 1 7.10
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan8%67
Müdahale4
Faul11 kazanılan
Ofsayt2
G+A / 901.25
2023/24 26 968 2 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 26 968 2 1 6.61
Şut11%55 isabet
Kilit pas12
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan86%46
Müdahale21
Faul1114 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111115 yedek
G+A / 900.28
Kart11
TOPLAM GOL2
İLK 111926 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 4-3-3 — 9 4-5-1 — 6 3-4-2-1 — 4 4-4-2 — 2 3-4-3 — 1 42 maç
  • 4-2-3-120%48
  • 4-3-39%21
  • 4-5-16%14
  • 3-4-2-14%10
  • 4-4-22%5
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Sheffield UtdA 1-3 20 0 6.8
01.09.2026 Stoke CityA 1-0 19 0 6.3
29.08.2026 BurnleyH 4-1 28 1 6.6
22.08.2026 MillwallA 3-0 11 1 6.9
15.08.2026 West BromH 1-2 16 6.9
31.01.2026 MiddlesbroughA 1-0 59 1 6.6
26.01.2026 CoventryH 2-1 45 1 1 7.0
20.01.2026 West BromA 0-5 24 1 6.3
17.01.2026 WrexhamA 1-2 25 6.9
20.09.2025 WrexhamH 2-3 76 6.6
13.09.2025 CoventryA 1-1 84 6.9
30.08.2025 BlackburnA 0-2 77 1 6.9
23.08.2025 MiddlesbroughH 1-2 80 3 6.6
16.08.2025 PortsmouthA 1-2 76 7.3
12.08.2025 WatfordA 1-2 62 2 2 7.3
09.08.2025 MillwallH 1-2
29.05.2025 ReimsA 1-3 57 1 2 7.3
21.05.2025 ReimsH 1-1 15 1 6.9
02.06.2024 Saint EtienneH 2-2 6 3.0
30.05.2024 Saint EtienneA 2-1 73 7.3
19.05.2024 Paris Saint GermainH 0-2 90 2 6.3
12.05.2024 StrasbourgA 2-1 89 1 2 7.5
04.05.2024 RennesH 2-3 87 1 2 6.9
28.04.2024 LilleH 1-2 70 6.2
21.04.2024 Le HavreA 0-1 81 1 7.2
12.04.2024 LensH 2-1 90 1 7.6
07.04.2024 Stade Brestois 29A 4-3 45 1 6.9
30.03.2024 MonacoH 2-5 66 1 1 7.6
17.03.2024 ReimsA 2-1
10.03.2024 Clermont FootH 1-0 4
03.03.2024 NantesA 0-2
14.01.2024 ToulouseH 0-1 13 6.7
17.12.2023 MontpellierH 0-1 55 6.7
10.12.2023 Stade Brestois 29H 0-1 25 6.3
03.12.2023 LilleA 2-0 16 1 6.7
26.11.2023 LorientA 2-3
12.11.2023 NantesH 3-1 84 6.3
22.10.2023 MonacoA 2-1
07.10.2023 NiceH 0-1 64 6.7
01.10.2023 ToulouseA 3-0
24.09.2023 StrasbourgH 0-1
16.09.2023 LensA 0-1
03.09.2023 ReimsH 2-2 10 6.5
27.08.2023 Clermont FootA 0-1
ŞUT11
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.055 32' · xG 0.008 79' · xG 0.029 16' · xG 0.116 70' · xG 0.02 54' · xG 0.108 35' · xG 0.162 33' · xG 0.04 90' · xG 0.064 90' · xG 0.059 85' · xG 0.066
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%36) Açık oyun — 2 (%18) Duran top — 2 (%18) Kontra atak — 2 (%18) Taç sonrası — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası4%36
  • Açık oyun2%18
  • Duran top2%18
  • Kontra atak2%18
  • Taç sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%73) Sol ayak — 2 (%18) Kafa — 1 (%9) 11 şut
  • Sağ ayak8%73
  • Sol ayak2%18
  • Kafa1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 5 %45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 44 maç
Norwich 16maç 2025–2026
Metz 28maç 2023–2024
Metz II 2022–2024
Senegal 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 FC Metz B FC Metz -
2023-02-10 Génération Foot FC Metz B ?
2020-07-01 Galaxy Sport Génération Foot ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 546 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.3Championship 2025
PERFORMANS51.4546 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 51.5
Box-to-box orta saha 49.4
İleri sekiz 49.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %77
Dakika %44
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %78
Dakika %66
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.48 1.4 100
Performans skoru 51.4 76 68
Ortalama rating 6.79 7.2 94
Pas hacmi / 90 24.89 72 35
Asist / 90 0.16 0.2 80
Müdahale / 90 1.32 2 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam