Brazil · Attacker
Luís Carlos Rocha Rodrigues
LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 2A
Gol10.17 / 90
Asist20.35 / 90
Şut61.04 / 90
Kilit pas50.87 / 90
Başarılı dripling20.35 / 90
Kazanılan ikili315.40 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.350.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Paranaense 1None · Brazil
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
Serie BNone · Brazil
🏆
Paulista A1None · Brazil
🏆
Paulista A12024 · Brazil
🏆
Serie B2022 · Brazil
🏆
Paulista A12021 · Brazil
🏆
Paranaense 12019 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2018 · South America
🥈
Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2024 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
17
522
1
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas5
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan31%47
Müdahale7
Faul913 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11413 yedek
G+A / 900.52
2025/26
18
347
2
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan10%24
Faul49 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11414 yedek
G+A / 900.52
2023/24
35
2.890
8
4
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%48 isabet
Kilit pas46
Drible57%52 başarı
İkili kazanılan183%50
Müdahale39
Faul2559 kazanılan
Ofsayt27
Penaltı22 kaçan
İlk 11305 yedek
G+A / 900.37
Kart4
2021/22
35
1.923
5
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas26
Drible53%49 başarı
İkili kazanılan171%50
Müdahale33
Faul2466 kazanılan
Ofsayt20
İlk 112114 yedek
G+A / 900.42
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11723 yedek girdi
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%52
- 4-4-24%14
- 3-4-2-13%10
- 4-1-3-23%10
- 3-1-4-22%7
- 3-4-32%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | CorinthiansA | 1-2 | 70 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 09.08.2026 | MirassolH | 3-1 | 93 | 1 | – | 7.0 | |
| 31.07.2026 | CoritibaA | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | BotafogoH | 0-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | InternacionalA | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.2 | ||
| 31.05.2026 | FluminenseH | 1-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | Atletico-MGH | 1-3 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | RemoA | 0-1 | 75 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 18.04.2026 | GremioH | 2-0 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 01.04.2026 | VitoriaH | 3-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | SantosH | 0-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2026 | InternacionalA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2026 | VitoriaH | 5-1 | 5↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | CearaA | 1-3 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.12.2025 | Atletico-MGA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | GremioA | 3-2 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | FluminenseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.11.2025 | VitoriaH | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 16.11.2025 | SantosA | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | MirassolA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2025 | SantosH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | JuventudeA | 0-2 | 82 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.10.2025 | CruzeiroH | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | FlamengoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2025 | RB BragantinoH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | JuventudeH | 4-1 | 65 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.10.2025 | Sao PauloA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Vasco DA GamaH | 3-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | BahiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Fortaleza ECH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | InternacionalH | 4-1 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2023 | PalmeirasH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.12.2023 | BotafogoA | 0-0 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2023 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 83 | 4 | 6.7 | ||
| 28.11.2023 | GoiasA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 22.11.2023 | Vasco DA GamaH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.11.2023 | Fortaleza ECA | 0-1 | 86 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 11.11.2023 | CoritibaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | InternacionalH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.11.2023 | Sao PauloA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.10.2023 | BahiaH | 3-0 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 22.10.2023 | Atletico-MGA | 0-1 | 99 | 1 | 7.5 | ||
| 19.10.2023 | FlamengoH | 0-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | America MineiroH | 1-1 | 39↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2023 | FluminenseA | 1-0 | 52↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2023 | SantosA | 0-3 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.09.2023 | RB BragantinoH | 0-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 27.08.2023 | GremioA | 3-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 20.08.2023 | CorinthiansH | 1-1 | 82 | 1 | – | 7.5 | |
| 14.08.2023 | PalmeirasA | 1-0 | 23↑ | 2 | 6.9 | ||
| 23.07.2023 | GoiasH | 0-1 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 16.07.2023 | CoritibaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.07.2023 | Vasco DA GamaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.07.2023 | InternacionalA | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 25.06.2023 | Sao PauloH | 1-0 | 99 | 1 | 6.6 | ||
| 21.06.2023 | Fortaleza ECH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 |
ŞUT9
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%33
- Açık oyun3%33
- Korner2%22
- Serbest vuruş1%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%89
- Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 2 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 105 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01
Tombense
→
Palmeiras
€4.65m
Tombense
→
Palmeiras
€4.65m
2023-12-31
Cruzeiro
→
Tombense
End of loan
Cruzeiro
→
Tombense
End of loan
2022-07-08
Tombense
→
Cruzeiro
loan transfer
Tombense
→
Cruzeiro
loan transfer
2021-07-09
São Paulo
→
Tombense
End of loan
São Paulo
→
Tombense
End of loan
2021-02-22
Tombense
→
São Paulo
loan transfer
Tombense
→
São Paulo
loan transfer
2020-01-01
Athletico-PR B
→
Tombense
?
Athletico-PR B
→
Tombense
?
2019-11-30
Paraná
→
Athletico-PR B
End of loan
Paraná
→
Athletico-PR B
End of loan
2019-04-22
Athletico-PR B
→
Paraná
loan transfer
Athletico-PR B
→
Paraná
loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 223 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.5Serie A 2026
PERFORMANS39.2223 dk
KARARVeri yetersiz42/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
45.0
Baskıcı forvet
43.9
Çizgi kanadı
41.9
Bağlantı kuran forvet
5.1
Çizgi kanadı
2.1
İçe kat eden kanat
0
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%44
Dakika
%32
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%45
Dakika
%34
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90
0.4
0.32
100
Ortalama rating
6.64
7.2
92
Performans skoru
39.2
76
52
Pas hacmi / 90
39.96
34
100
Kilit pas / 90
0.81
1.6
51
Başarılı drible / 90
0.4
1.1
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%95
0gol
1asist
30scout
Allsvenskan
Bruno DamianiPhiladelphia Union · 23
%88
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Mads BomholtRosenborg · 20
%80
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Tiago SouzaOrlando City SC · 20
%79
1gol
1asist
52scout
Major League Soccer
Sondre SörliSarpsborg 08 FF · 30
%63
2gol
2asist
52scout
Eliteserien
VitinhoInternacional · 26
%63
0gol
3asist
57scout
Serie A
Kevin O'TooleNew York City FC · 27
%60
0gol
0asist
38scout
Major League Soccer
Dante SealyColorado Rapids · 22
%60
0gol
2asist
51scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


