Leonardo da Silva Lopes
Gibraltar · Defender

Leonardo da Silva Lopes

YAŞ32
BOY187
KİLO84
DOĞUM YERİCascais
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 1A
Gol10.17 / 90
Asist10.17 / 90
Şut20.33 / 90
Kilit pas10.17 / 90
Başarılı dripling30.50 / 90
Kazanılan ikili223.67 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 153 defanslar
Müdahale — %18 (1.00) Pas arası — %99 (2.84) Blok — %95 (1.34) İkili mücadele — %66 (%59) Pas isabeti — %31 (%81) Faul (az iyi) — %95 (0.33) 67 ORT. % 18 99 95 66 31 95
  • Müdahale 1.00 %18
  • Pas arası 2.84 %99
  • Blok 1.34 %95
  • İkili mücadele %59 %66
  • Pas isabeti %81 %31
  • Faul (az iyi) 0.33 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 539 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Premier Division2024/2025 · Gibraltar
🏆 Premier Division2023/2024 · Gibraltar
🏆 Rock Cup2023/2024 · Gibraltar
🏆 Super Cup2022/2023 · Gibraltar
🏆 Premier Division2022/2023 · Gibraltar
🏆 Rock Cup2021/2022 · Gibraltar
🏆 Premier Division2021/2022 · Gibraltar
🏆 Premier Division2020/2021 · Gibraltar
🏆 Rock Cup2020/2021 · Gibraltar
🏆 Premier Division2018/2019 · Gibraltar
🏆 Premier Division2017/2018 · Gibraltar
🏆 Rock Cup2015/2016 · Gibraltar
🏆 Premier Division2015/2016 · Gibraltar
🥈 Super Cup2024/2025 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Rock Cup2022/2023 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Super Cup2018/2019 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Rock Cup2017 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Premier Division2016/2017 · Gibraltar · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2021 0 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 6 539 1 1 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC 6 539 1 1 7.23
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan22%59
Müdahale6
Faul24 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.33
Kaptan6maçta
2024/25 3 275 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeGibraltar 3 275 0 0 6.53
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%68
Müdahale3
Faul34 kazanılan
İlk 113
2021/22 6 450 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC 6 450 0 0 6.80
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%43
Müdahale2
Faul34 kazanılan
İlk 1151 yedek
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 11380 yedek girdi
KART5
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %67
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 12 4-1-4-1 — 5 4-4-2 — 5 4-4-1-1 — 4 3-5-2 — 3 5-4-1 — 3 32 maç
  • 4-3-312%38
  • 4-1-4-15%16
  • 4-4-25%16
  • 4-4-1-14%12
  • 3-5-23%9
  • 5-4-13%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ15 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.12.2025 Legia WarszawaAC 4-1 90 8.5
11.12.2025 Sigma OlomoucHC 2-1 90 1 6.9
27.11.2025 Hamrun SpartansAC 3-1 89 1 1 7.3
17.11.2025 Czech RepublicA 6-0 90 6.3
06.11.2025 HNK RijekaHC 1-1 90 7.0
23.10.2025 Lech PoznanHC 2-1 90 1 7.7
12.10.2025 CroatiaA 3-0 90 6.3
02.10.2025 ZrinjskiAC 5-0 90 6.0
06.06.2025 CroatiaH 0-7 95 7.0
09.12.2021 PAOKA 2-0 90 6.3
25.11.2021 FC CopenhagenH 0-4 90 6.6
04.11.2021 Slovan BratislavaH 1-4
21.10.2021 Slovan BratislavaA 2-0 90 1 7.2
30.09.2021 FC CopenhagenA 3-1 90 1 7.2
16.09.2021 PAOKH 0-2 90 6.7
SCOUT RAPORUAggregated only · 539 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.3UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS74.8539 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %92
Dakika %84
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %93
Dakika %60
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam