LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut70.59 / 90
Kilit pas10.08 / 90
Başarılı dripling30.25 / 90
Kazanılan ikili433.65 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 1.44 %42
- Pas arası 1.19 %51
- Blok 0.42 %29
- İkili mücadele %61 %70
- Pas isabeti %89 %78
- Faul (az iyi) 1.61 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1060 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
Svenska CupenNone · Sweden
🏆
First LeagueNone · Russia
🏆
First League2016/2017 · Russia
🏆
UEFA U21 Championship2013/2015 · Europe
🏆
Svenska Cupen2013/2014 · Sweden
🏆
Allsvenskan2012 · Sweden
🥈
AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2023 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
16
1.060
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan43%61
Müdahale17
Faul1910 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11133 yedek
Kart4
Kaptan13maçta
2025/26
18
1.194
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan50%54
Müdahale16
Faul2011 kazanılan
İlk 11153 yedek
G+A / 900.08
Kart5
Kaptan13maçta
2024/25
31
2.596
2
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas8
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan139%61
Müdahale58
Faul3329 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1131
G+A / 900.1
Kart71
Kaptan20maçta
2023/24
29
2.610
1
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas7
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan122%58
Müdahale42
Faul3120 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129
G+A / 900.03
Kart5
Kaptan1maçta
2022/23
15
1.350
0
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
İkili kazanılan63%68
Müdahale20
Faul68 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1115
Kart4
Kaptan1maçta
2021/22
34
2.913
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan120%61
Müdahale46
Faul2817 kazanılan
İlk 11331 yedek
Kart8
2020/21
30
2.566
3
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas7
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan115%59
Müdahale28
Faul2715 kazanılan
İlk 11291 yedek
G+A / 900.14
Kart5
Kaptan15maçta
TOPLAM GOL4
İLK 11583 yedek girdi
KART16
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-335%58
- 4-2-3-112%20
- 4-3-34%7
- 4-4-24%7
- 3-4-2-13%5
- 5-3-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Vasteras SK FKHC | 3-0 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | Mjallby AIFAC | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | Malmo FFAC | 1-2 | 21 | – | 6.7 | ||
| 19.07.2026 | SiriusHC | 1-3 | 87 | – | 6.6 | ||
| 12.07.2026 | GaisAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.05.2026 | Orgryte ISA | 2-2 | 18↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.05.2026 | BK HackenHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.05.2026 | Mjallby AIFHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.05.2026 | HalmstadA | 1-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 08.05.2026 | IF BrommapojkarnaHC | 2-0 | 71 | 1 | 7.7 | ||
| 03.05.2026 | AIK StockholmHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | Kalmar FFAC | 2-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | Djurgardens IFHC | 2-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | Degerfors IFAC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Vasteras SK FKA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | IFK GoteborgHC | 2-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Malmo FFHC | 2-2 | 54 | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | IF BrommapojkarnaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | HalmstadH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | IFK NorrkopingA | 2-1 | 56 | 1 | 6.9 | ||
| 11.08.2025 | IFK VarnamoH | 2-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 03.08.2025 | BK HackenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2025 | IFK GoteborgHC | 4-3 | 59 | – | 6.2 | ||
| 19.07.2025 | Djurgardens IFAC | 1-0 | 82 | 1 | 7.7 | ||
| 29.06.2025 | IFK VarnamoAC | 0-0 | 64 | 2 | 7.2 | ||
| 31.05.2025 | Hammarby FFHC | 0-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | HalmstadAC | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2025 | Djurgardens IFHC | 4-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.05.2025 | IF BrommapojkarnaHC | 4-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Osters IFAC | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 19.04.2025 | Degerfors IFAC | 0-1 | 73 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | IFK NorrkopingHC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2025 | Malmo FFAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | Mjallby AIFHC | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | TottenhamAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.01.2025 | NiceHC | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.12.2024 | QarabagHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.11.2024 | Athletic ClubAC | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | SC BragaHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | AIK StockholmAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2024 | GalatasarayAC | 4-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | SiriusAC | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | Kalmar FFA | 1-3 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | AZ AlkmaarAC | 3-2 | 86 | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | Hammarby FFHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | IFK NorrkopingHC | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | HalmstadAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 25.08.2024 | IFK GoteborgHC | 3-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 18.08.2024 | Mjallby AIFAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | GaisHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | Djurgardens IFHC | 1-2 | 100 | – | 7.6 | ||
| 21.07.2024 | Mjallby AIFHC | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 14.07.2024 | BK HackenAC | 3-5 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.07.2024 | IF BrommapojkarnaHC | 3-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 01.06.2024 | IFK GoteborgA | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.05.2024 | Malmo FFA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2024 | HalmstadH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 19.05.2024 | GaisA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2024 | AIK StockholmH | 6-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | Djurgardens IFAC | 2-0 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT13
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%54
- Asist sonrası4%31
- Duran top2%15
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%62
- Kafa5%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %38
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 4 %31
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 173 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-24
Dinamo Moscow
→
Willem II
free transfer
Dinamo Moscow
→
Willem II
free transfer
2016-02-18
Elfsborg
→
Dinamo Moscow
€500k
Elfsborg
→
Dinamo Moscow
€500k
2012-01-01
IF Elfsborg U19
→
Elfsborg
-
IF Elfsborg U19
→
Elfsborg
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Allsvenskan2026 · IF Elfsborg
4sarı · 12 maç
🟨
Allsvenskan2024 · IF Elfsborg
7sarı · 24 maç
🟥
UEFA Europa League2024 · IF Elfsborg
1kırmızı · 15 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 686 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.4Allsvenskan 2026
PERFORMANS61.1686 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil-2.2
ROL UYUMU2026
Defansif bek
60.5
Agresif stoper
59.6
Ayağı iyi stoper
58.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%48
Dakika
%62
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%59
Dakika
%58
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61.1
74
83
Pas hacmi / 90
36.34
42
86
İkili mücadele kazanma
56.86
58
98
Müdahale / 90
1.71
3
57
Pas arası / 90
1.18
1.9
62
Dakika güvenliği
31.5
80
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.18. Dakika delta +18.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Victor GabrielInternacional · 21
%95
0gol
0asist
75scout
Serie A
MicaelInter Miami · 25
%79
1gol
0asist
76scout
Major League Soccer
Enea MihajAtlanta United FC · 27
%78
0gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Wyatt MeyerSporting Kansas City · 24
%77
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Santiago FernandezTalleres Cordoba · 20
%75
0gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Raul GustavoNew York City FC · 26
%70
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Matias ValentiEstudiantes de Rio Cuarto · 23
%64
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Ibrahim CisséAIK Stockholm · 26
%60
1gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Willem II