LİGVeikkausliiga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.49 / 90
Kilit pas10.12 / 90
Başarılı dripling20.24 / 90
Kazanılan ikili668.06 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 61 defanslar
- Müdahale 0.49 %70
- Pas arası 1.22 %35
- Blok 0.49 %62
- İkili mücadele %48 %73
- Pas isabeti %84 %50
- Faul (az iyi) 1.83 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 737 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
25.
Veikkausliiga2025 · Mariehamn · 19 maç
2gol25.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
10
737
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan66%48
Müdahale4
Faul156 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1110
2025/26
10
900
2
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%88 isabet
Kilit pas2
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan74%50
Müdahale2
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.2
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 113118 yedek girdi
KART5
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-312%34
- 4-2-3-16%17
- 3-4-1-25%14
- 4-4-25%14
- 3-5-24%11
- 4-5-13%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | KuPSA | 3-1 | 86 | 0 | 6.5 | ||
| 10.07.2026 | SJKH | 1-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 04.07.2026 | MariehamnH | 4-0 | 4 | 0 | – | ||
| 27.06.2026 | GnistanA | 1-1 | 62 | 1 | 6.8 | ||
| 23.06.2026 | AC OuluH | 5-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.06.2026 | KuPSH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2026 | LahtiA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | GnistanH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | AC OuluA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Inter TurkuA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | AC OuluH | 2-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 28.09.2025 | FF JaroA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | HJK helsinkiA | 8-2 | 90 | 1 | 4.6 | ||
| 16.08.2025 | KooteepeeH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.08.2025 | GnistanH | 2-5 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 01.08.2025 | VPSA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.07.2025 | AC OuluH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.07.2025 | HakaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.07.2025 | FF JaroA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.06.2025 | VPSH | 1-5 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT14
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası7%50
- Korner4%29
- Açık oyun2%14
- Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%50
- Kafa7%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 3 %21
- 16-30' 2 %14
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 4 %29
SCOUT RAPORUAggregated only · 900 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.4Veikkausliiga 2025
PERFORMANS57.5900 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 97 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%85
Dakika
%88
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%56
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sauli VäisänenIlves · 31
%95
0gol
1asist
50scout
Veikkausliiga
Rachide GnanouGnistan · 21
%87
6gol
0asist
68scout
Veikkausliiga
Sebastian HolménIF Elfsborg · 33
%68
1gol
0asist
63scout
Allsvenskan
Matias RaleIlves · 24
%66
1gol
1asist
62scout
Veikkausliiga
Ibrahim CisséKuPS · 26
%63
2gol
0asist
60scout
Veikkausliiga
Oleksandr RomanchukUniversitatea Craiova · 26
%61
1gol
1asist
63scout
UEFA Europa Conference League
Tatu MiettunenIlves · 30
%61
2gol
0asist
54scout
Veikkausliiga
Moises MosqueraFC Juarez · 24
%60
0gol
0asist
70scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum