Jan Kliment
Czechia · Attacker

Jan Kliment

YAŞ32
BOY185
KİLO73
DOĞUM YERİJihlava
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut41.12 / 90
Kilit pas20.56 / 90
Başarılı dripling30.84 / 90
Kazanılan ikili195.34 / 90
Rating6.34
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 5.345.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 DBU PokalenNone · Denmark
🏆 CupNone · Czechia
🏆 Cup2024/2025 · Czechia
🏆 DBU Pokalen2017/2018 · Denmark
🥈 CupNone · Czechia · 2nd Place
🥈 FNLNone · Czechia · 2nd Place
🥈 SuperligaNone · Denmark · 2nd Place
🥈 DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Czechia · 2nd Place
🥈 Superliga2017/2018 · Denmark · 2nd Place
🥈 Superliga2016/2017 · Denmark · 2nd Place
🥈 DBU Pokalen2016/2017 · Denmark · 2nd Place
🥈 FNL2011/2012 · Czechia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
2022 2 2023 1 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 5 320 0 0 6.34
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc 5 320 0 0 6.34
Şut4
Kilit pas2
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan19%32
Müdahale4
Faul116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1141 yedek
Kart2
Kaptan4maçta
2024/25 2 17 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeCzech Republic 2 17 0 0 6.30
İkili kazanılan1%50
2023/24 10 202 0 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePlzen 10 202 0 1 6.63
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan21%41
Müdahale1
Faul9
Ofsayt2
İlk 1119 yedek
G+A / 900.45
Kart1
2022/23 4 93 2 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeaguePlzen 4 93 2 0 6.87
Şut2%100 isabet
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan10%43
Müdahale2
Faul61 kazanılan
Ofsayt2
G+A / 901.94
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 1158 yedek girdi
KART3
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 4 4-2-3-1 — 3 3-4-2-1 — 2 4-4-2 — 2 3-4-3 — 1 4-1-4-1 — 1 13 maç
  • 4-3-34%31
  • 4-2-3-13%23
  • 3-4-2-12%15
  • 4-4-22%15
  • 3-4-31%8
  • 4-1-4-11%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.03.2026 DenmarkH 1-1
26.03.2026 Rep. Of IrelandH 2-2 17 6.3
19.03.2026 FSV Mainz 05AC 2-0 62 5.9
12.03.2026 FSV Mainz 05HC 0-0 75 1 6.2
26.02.2026 LausanneAC 1-2 63 6.2
19.02.2026 LausanneHC 1-1 83 1 6.5
18.12.2025 Lech PoznanH 1-2 37 2 6.9
18.04.2024 FiorentinaA 2-0 64 6.3
11.04.2024 FiorentinaH 0-0 1
14.03.2024 Servette FCH 0-0
07.03.2024 Servette FCA 0-0 16 6.5
14.12.2023 FC AstanaH 3-0 24 1 1 7.5
30.11.2023 BallkaniA 0-1 61 3 6.6
09.11.2023 Dinamo ZagrebH 1-0 15 6.3
26.10.2023 Dinamo ZagrebA 0-1
05.10.2023 FC AstanaA 1-2
21.09.2023 BallkaniH 1-0 21 6.6
12.10.2022 Bayern MunichH 2-4 45 1 1 7.2
04.10.2022 Bayern MunichA 5-0
23.08.2022 QarabagH 2-1 29 1 1 7.2
17.08.2022 QarabagA 0-0 19 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 21 maç
Sigma Olomouc 5maç 2025
Czech Republic 2maç 2024
Plzen 14maç 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-21 Plzen Sigma Olomouc
2022-07-01 Wisla Krakow Plzen
2021-07-01 Slovácko Wisla Krakow
2020-01-06 VfB Stuttgart Slovácko
2018-07-01 Brondby VfB Stuttgart
2016-08-30 VfB Stuttgart Brondby
2015-07-01 Vysočina Jihlava VfB Stuttgart € 1M
2014-07-01 Vysočina Jihlava
2014-02-01 Vysočina Jihlava
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 320 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU19.9UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS11.6320 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru %6
Performans %36
Dakika %79
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %5
Performans %28
Dakika %56
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam