Jelle Vossen
Belgium · Attacker

Jelle Vossen

YAŞ36
BOY180 cm
KİLO70 kg
DOĞUM YERİBilzen
LİGJupiler Pro League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.38 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.92 / 90
Kilit pas50.96 / 90
Başarılı dripling20.38 / 90
Kazanılan ikili193.65 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.380.37
Asist 0.000.10
Şut 1.921.94
Kilit pas 0.960.89
Başarılı dripling 0.380.05
Kazanılan ikili 3.653.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Jupiler Pro League2021 · Zulte Waregem · 30 maç 17gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Challenger Pro League2024/2025 · Belgium
🏆 Super Cup2018/2019 · Belgium
🏆 First Division A2017/2018 · Belgium
🏆 Super Cup2016/2017 · Belgium
🏆 First Division A2015/2016 · Belgium
🏆 Cup2012/2013 · Belgium
🏆 Super Cup2011/2012 · Belgium
🏆 First Division A2010/2011 · Belgium
🏆 Cup2008/2009 · Belgium
🥈 First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2016/2017 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2013/2014 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2009/2010 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2009/2010 · Belgium · 2nd Place
🥈 Kirin Cup2009 · World · 2nd Place
🥈 First Division A2006/2007 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
2020 1 2021 17 2022 9 2025 2
GolAsist
2025/26 35 468 2 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 35 468 2 0 6.57
Şut10%70 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan19%44
Müdahale4
Faul65 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11431 yedek
G+A / 900.38
Kaptan4maçta
2022/23 24 1.716 7 2 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 24 1.716 7 2 6.90
Şut37%43 isabet
Kilit pas17
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan69%40
Müdahale14
Faul1819 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11204 yedek
G+A / 900.47
Kart3
Kaptan6maçta
2021/22 30 2.223 17 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 30 2.223 17 0 7.05
Şut53%55 isabet
Kilit pas22
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan98%45
Müdahale25
Faul2330 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 11273 yedek
G+A / 900.69
Kart31
2020/21 6 518 1 0 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 6 518 1 0 7.27
Şut16%44 isabet
Kilit pas8
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan27%54
Müdahale11
Faul77 kazanılan
Ofsayt5
İlk 116
G+A / 900.17
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11431 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 8 3-4-1-2 — 6 3-4-3 — 6 3-4-2-1 — 5 3-5-2 — 2 4-4-2 — 2 29 maç
  • 4-2-3-18%28
  • 3-4-1-26%21
  • 3-4-36%21
  • 3-4-2-15%17
  • 3-5-22%7
  • 4-4-22%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 DenderHC 2-1 66 1 6.6
01.05.2026 Cercle BruggeA 2-3
26.04.2026 RAAL La LouvièreHC 4-0 63 6.9
19.04.2026 RAAL La LouvièreA 0-2
12.04.2026 DenderA 1-2
04.04.2026 Cercle BruggeH 2-2
22.03.2026 CharleroiH 1-0
13.03.2026 GentA 2-0 12 6.3
08.03.2026 Standard LiegeH 0-1 6
28.02.2026 KV MechelenA 2-1
22.02.2026 AnderlechtH 2-4 1
15.02.2026 St. TruidenA 3-2
07.02.2026 DenderH 1-0
31.01.2026 KVC WesterloH 0-1 17 1 6.2
24.01.2026 Club Brugge KVA 4-3
17.01.2026 GenkH 2-1
27.12.2025 AntwerpA 2-1 16 6.3
20.12.2025 Union St. GilloiseA 2-0
13.12.2025 RAAL La LouvièreH 2-2 13 1 6.2
07.12.2025 OH LeuvenA 1-1
29.11.2025 Cercle BruggeH 1-1 13 6.3
21.11.2025 Standard LiegeA 0-0
07.11.2025 DenderA 2-2
01.11.2025 Union St. GilloiseH 1-4 12 6.2
26.10.2025 Cercle BruggeA 1-1 1 1
19.10.2025 GentH 4-1
04.10.2025 RAAL La LouvièreA 0-0 12 6.3
27.09.2025 AntwerpH 2-0
20.09.2025 CharleroiA 1-2 45 1 1 7.5
13.09.2025 OH LeuvenH 2-0
23.08.2025 St. TruidenH 0-2
16.08.2025 Club Brugge KVH 0-1 10 6.5
10.08.2025 AnderlechtA 2-3 1
02.08.2025 KVC WesterloAC 3-1 90 6.9
26.07.2025 KV MechelenHC 1-1 90 1 5 7.2
24.02.2023 KortrijkH 3-3 76 3 6.5
18.02.2023 Seraing UnitedA 1-1 74 1 4 7.2
12.02.2023 OostendeH 1-1 90 1 7.5
05.02.2023 Union St. GilloiseA 4-0 31 1 6.7
29.01.2023 Club Brugge KVH 1-2 75 2 6.9
21.01.2023 KVC WesterloH 1-1 45 1 4 7.3
18.01.2023 AnderlechtA 2-3 24 6.7
12.11.2022 AS EupenHC 5-5 79 2 6.5
05.11.2022 KV MechelenAC 2-2 82 1 3 7.2
29.10.2022 Standard LiegeHC 0-3 90 6.7
23.10.2022 OostendeAC 2-1 90 1 1 6.7
20.10.2022 AnderlechtHC 3-2 90 1 2 7.9
15.10.2022 KortrijkAC 1-3 78 3 7.3
08.10.2022 OH LeuvenH 2-5 90 1 3 7.3
01.10.2022 KVC WesterloA 2-0 90 2 7.2
17.09.2022 St. TruidenH 0-3 25 6.7
11.09.2022 GentA 2-0 66 6.7
04.09.2022 Union St. GilloiseH 1-3 86 6.2
27.08.2022 Cercle BruggeA 1-1 89 6.3
21.08.2022 CharleroiH 1-3 67 6.3
14.08.2022 GenkH 1-4 45 1 1 7.0
05.08.2022 Club Brugge KVA 1-1 67 6.3
31.07.2022 AntwerpA 1-0 79 3 6.9
23.07.2022 Seraing UnitedH 2-0 88 1 3 7.5
10.04.2022 CharleroiA 3-0 90 6.3
ŞUT18
GOL2
xG2.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
52' · xG 0.051 46' · xG 0.223 41' · xG 0.312 15' · xG 0.018 41' · xG 0.075 90' · xG 0.13 90' · xG 0.056 79' · xG 0.156 74' · xG 0.112 90' · xG 0.07 90' · xG 0.022 90' · xG 0.096 · GOL 90' · xG 0.788 · GOL 71' · xG 0.043 45' · xG 0.083 45' · xG 0.137 23' · xG 0.168 17' · xG 0.056
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%56) Açık oyun — 4 (%22) Korner — 2 (%11) Duran top — 1 (%6) Penaltı — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası10%56
  • Açık oyun4%22
  • Korner2%11
  • Duran top1%6
  • Penaltı1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%61) Kafa — 4 (%22) Sol ayak — 3 (%17) 18 şut
  • Sağ ayak11%61
  • Kafa4%22
  • Sol ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 4 %22
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 7 %39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2025 · 95 maç
Zulte Waregem 95maç 2020–2025
Club Brugge KV 2015–2018
Belgium 2009–2014
Genk 2007–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Zulte Waregem Beerschot VA
2020-01-30 Club Brugge KV Zulte Waregem
2015-08-31 Burnley Club Brugge €3.30m
2015-07-07 Genk Burnley €3.15m
2015-06-30 Middlesbrough Genk End of loan
2015-06-01 Middlesbrough Genk
2014-09-01 Genk Middlesbrough Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
2010-06-30 Cercle Brugge Genk End of loan
2009-09-01 Genk Cercle Brugge loan transfer
2009-08-31 Genk Cercle Brugge
2007-01-01 KRC Genk U19 Genk -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 468 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.0Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS53.1468 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 64.5
Pivot forvet 60.4
İçe kat eden kanat 57.3
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %67
Dakika %52
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %69
Dakika %63
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.499 0.48 100
Performans skoru 53.1 78 68
Şut isabeti 70 48 100
Gol / 90 0.38 0.65 58
Ortalama rating 6.57 7.15 92
İsabetli şut / 90 1.35 1.8 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam