LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol11.27 / 90
Şut11.27 / 90
Kazanılan ikili22.54 / 90
Rating7.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
2.545.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Jupiler Pro League2020 · Genk · 35 maç
16gol7.
8asist6.
14.
Premier League2023 · Spartak Moscow · 25 maç
7gol14.
14.
Jupiler Pro League2021 · Genk · 34 maç
12gol14.
18.
Premier League2024 · Spartak Moscow · 27 maç
7gol18.
22.
Pro League2026 · Al-Faisaly FC · 1 maç
1gol22.
45.
Africa Cup of Nations2025 · Congo DR · 2 maç
1gol45.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2020/2021 · Belgium
🏆
Super Cup2019/2020 · Belgium
🥈
Super Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2013/2014 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
5
103
1
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%29
Faul12 kazanılan
İlk 1114 yedek
G+A / 900.87
2025/26
4
254
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan16%57
Müdahale4
Faul37 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
G+A / 900.35
2023/24
4
282
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan14%44
Müdahale2
Faul46 kazanılan
İlk 1131 yedek
Kart1
2022/23
36
1.951
4
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%43 isabet
Kilit pas20
Drible40%49 başarı
İkili kazanılan119%50
Müdahale28
Faul1537 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 112412 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2021/22
40
2.423
12
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut84%49 isabet
Kilit pas25
Drible31%44 başarı
İkili kazanılan121%50
Müdahale30
Faul1449 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 112713 yedek
G+A / 900.52
Kart3
Kaptan4maçta
2020/21
13
1.114
5
6
7.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%39 isabet
Kilit pas24
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan80%59
Müdahale23
Faul933 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1113
G+A / 900.89
Kart1
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL142 penaltı
İLK 115631 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 2 %14
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 5 %36
- 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-233%39
- 4-1-4-119%23
- 4-3-316%19
- 4-2-3-113%15
- 5-3-22%2
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Al-Hilal Saudi FCA | 4-2 | 71 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.07.2026 | EnglandA | 2-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 27.06.2026 | UzbekistanH | 3-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 24.06.2026 | ColombiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | PortugalA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | AlgeriaA | 1-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 30.12.2025 | BotswanaA | 0-3 | 33↑ | 4 | 6.6 | ||
| 27.12.2025 | SenegalA | 1-1 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 23.12.2025 | BeninH | 1-0 | 68 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 10.02.2024 | South AfricaA | 0-0 | 33 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2024 | Ivory CoastA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.02.2024 | GuineaH | 3-1 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | EgyptA | 1-1 | 120 | 3 | 6.9 | ||
| 04.06.2023 | ElcheA | 1-1 | 59 | – | 6.6 | ||
| 28.05.2023 | Celta VigoH | 1-0 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 24.05.2023 | VillarrealA | 2-0 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 19.05.2023 | ValladolidH | 2-0 | 88 | 2 | 6 | 8.2 | |
| 12.05.2023 | MallorcaA | 1-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2023 | Atletico MadridA | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.04.2023 | ValenciaH | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 25.04.2023 | OsasunaH | 0-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2023 | EspanyolA | 0-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 15.04.2023 | Real MadridH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.04.2023 | Real BetisA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 01.04.2023 | SevillaH | 0-2 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.03.2023 | AlmeriaA | 1-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 10.03.2023 | GetafeH | 2-2 | 67 | 2 | 7.0 | ||
| 03.03.2023 | Real SociedadA | 0-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2023 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2023 | BarcelonaA | 2-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2023 | GironaH | 2-0 | 88 | 2 | 1 | 7.7 | |
| 03.02.2023 | Athletic ClubA | 4-1 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 28.01.2023 | MallorcaH | 2-0 | 83 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 21.01.2023 | SevillaA | 1-0 | 70 | – | 6.5 | ||
| 16.01.2023 | ElcheH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2023 | ValenciaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2022 | AlmeriaH | 1-1 | 56 | 2 | 6.3 | ||
| 10.11.2022 | Real MadridA | 2-1 | 34↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.11.2022 | GetafeA | 0-0 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 29.10.2022 | Atletico MadridH | 3-2 | 74 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.10.2022 | Rayo VallecanoA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2022 | Real BetisH | 0-0 | 73 | 3 | 6.9 | ||
| 15.10.2022 | GironaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | EspanyolH | 2-2 | 57 | – | 6.3 | ||
| 01.10.2022 | VillarrealH | 0-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2022 | ValladolidA | 0-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 10.09.2022 | BarcelonaH | 0-4 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 02.09.2022 | Celta VigoA | 3-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 29.08.2022 | Athletic ClubH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2022 | GentH | 0-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2022 | CharleroiH | 3-2 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.05.2022 | CharleroiA | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2022 | KV MechelenH | 4-2 | 12↑ | 2 | 3 | 8.6 | |
| 24.04.2022 | GentA | 0-1 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 10.04.2022 | Seraing UnitedA | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 20.03.2022 | Club Brugge KVA | 3-1 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2022 | St. TruidenH | 0-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 05.03.2022 | Cercle BruggeA | 2-2 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 20.02.2022 | AnderlechtA | 2-0 | 68 | 3 | 6.6 | ||
| 16.02.2022 | KV MechelenH | 4-1 | 23↑ | 1 | 2 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2020 · Genk
1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 254 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.4Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS56.9254 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%79
Dakika
%80
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%74
Dakika
%52
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Abdoulie MannehMjallby AIF · 21
%95
7gol
3asist
73scout
Allsvenskan
Riccardo OrsoliniBologna · 28
%90
9gol
1asist
60scout
€18.00M
Serie A
Steffen TiggesSC Paderborn 07 · 27
%73
6gol
2asist
70scout
€700K
2. Bundesliga
Gabriel SilvaSanta Clara · 23
%72
6gol
0asist
63scout
Primeira Liga
RayanVasco DA Gama · 19
%65
14gol
1asist
76scout
Serie A
Alfio OviedoTigre · 30
%62
2gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Cristian ArangoSan Jose Earthquakes · 30
%62
13gol
3asist
70scout
Major League Soccer
Raúl García de HaroOsasuna · 25
%60
6gol
0asist
73scout
€3.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





