LİGSegunda División
BU SEZON0G · 5A
Asist50.14 / 90
Şut120.34 / 90
Kilit pas481.36 / 90
Başarılı dripling220.62 / 90
Kazanılan ikili1323.73 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 0.99 %11
- Pas arası 0.62 %4
- Blok 0.25 %15
- İkili mücadele %51 %20
- Pas isabeti %86 %73
- Faul (az iyi) 0.90 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3188 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Segunda División2026 · FC Andorra · 3 maç
1gol7.
1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
41
3.188
0
5
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas48
Drible22%44 başarı
İkili kazanılan132%51
Müdahale35
Faul3241 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11365 yedek
G+A / 900.14
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1114 yedek girdi
FORMA39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-3-21%50
- 4-2-3-11%50
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | BurgosA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | AD Ceuta FCH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | Deportivo La CorunaA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 10.05.2026 | Las PalmasH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | AlbaceteH | 0-1 | 73 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | LeganesA | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | ValladolidH | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | CadizA | 0-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Racing SantanderH | 6-2 | 90 | 2 | – | 7.3 | |
| 01.04.2026 | MalagaH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 29.03.2026 | Cultural LeonesaA | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | EibarH | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Granada CFA | 1-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | CordobaA | 1-4 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | AlmeriaA | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 6.2 | |
| 07.02.2026 | Real Sociedad IIH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | CastellónA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | HuescaH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2026 | MirandesA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | AD Ceuta FCA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.12.2025 | Deportivo La CorunaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 13.12.2025 | ValladolidA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | AlmeriaH | 1-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 28.11.2025 | Sporting GijonA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | CastellónH | 1-3 | 59 | – | 5.9 | ||
| 15.11.2025 | AlbaceteA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | HuescaA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | CadizH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.10.2025 | MalagaA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | Granada CFH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.10.2025 | Real Sociedad IIA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.10.2025 | LeganesH | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Racing SantanderA | 1-2 | 81 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | MirandesH | 1-1 | 84 | 1 | – | 6.6 | |
| 14.09.2025 | CordobaH | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.09.2025 | EibarA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | BurgosH | 2-1 | 30↑ | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | ZaragozaA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Las PalmasA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.01.2022 | Real BetisA | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT19
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%58
- Açık oyun4%21
- Korner3%16
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%74
- Sol ayak5%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 4 %21
- 31-45' 4 %21
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 5 %26
- 76-90+' 2 %11
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 42 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
Ponferradina
→
FC Andorra
free transfer
Ponferradina
→
FC Andorra
free transfer
2023-07-12
Celta Fortuna
→
Ponferradina
?
Celta Fortuna
→
Ponferradina
?
2021-08-04
G. Bordeaux
→
Celta Vigo B
free transfer
G. Bordeaux
→
Celta Vigo B
free transfer
2021-06-30
Calahorra
→
G. Bordeaux
End of loan
Calahorra
→
G. Bordeaux
End of loan
2020-08-27
G. Bordeaux
→
Calahorra
loan transfer
G. Bordeaux
→
Calahorra
loan transfer
2020-07-28
G. Bordeaux B
→
G. Bordeaux
-
G. Bordeaux B
→
G. Bordeaux
-
2020-07-27
UD Logroñés
→
G. Bordeaux B
End of loan
UD Logroñés
→
G. Bordeaux B
End of loan
2020-01-31
G. Bordeaux B
→
UD Logroñés
loan transfer
G. Bordeaux B
→
UD Logroñés
loan transfer
2017-07-01
Bordeaux U19
→
G. Bordeaux B
-
Bordeaux U19
→
G. Bordeaux B
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3188 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Segunda División 2025
PERFORMANS43.93188 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
75.1
Klasik stoper
72.2
Ayağı iyi stoper
70.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%13
Dakika
%91
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%30
Dakika
%99
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.36
1.4
97
Dakika güvenliği
100
78
100
Pas hacmi / 90
38.25
48
80
Asist / 90
0.14
0.22
64
Performans skoru
43.9
74
59
Başarılı drible / 90
0.62
1.1
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Raoul BellanovaAtalanta · 25
%95
0gol
1asist
56scout
€18.00M
Serie A
Kyriani SabbeClub Brugge KV · 20
%83
0gol
1asist
63scout
UEFA Champions League
Andrea CambiasoJuventus · 25
%72
0gol
1asist
44scout
€30.00M
UEFA Champions League
Juan MosqueraPortland Timbers · 23
%70
1gol
2asist
61scout
Major League Soccer
Caio HenriqueMonaco · 28
%65
0gol
2asist
56scout
€15.00M
Ligue 1
Braian CufréCentral Cordoba de Santiago · 29
%63
0gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Lorenzo BernasconiAtalanta · 22
%62
0gol
3asist
67scout
Serie A
Daniel SvenssonBorussia Dortmund · 23
%60
2gol
2asist
60scout
€22.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
