Colombia · Defender
Jhon Emerson Córdoba Mosquera
LİGLeagues Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol11.10 / 90
Asist11.10 / 90
Şut22.20 / 90
Kilit pas11.10 / 90
Kazanılan ikili66.59 / 90
Rating7.23
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.100.04
Asist
1.100.07
Şut
2.200.54
Kilit pas
1.101.19
Kazanılan ikili
6.593.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa ColombiaNone · Colombia
🏆
Copa Colombia2020/2021 · Colombia
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
4
82
1
1
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan6%55
Müdahale3
Faul31 kazanılan
İlk 1113 yedek
G+A / 902.2
2025/26
33
2.506
1
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas33
Drible20%51 başarı
İkili kazanılan95%52
Müdahale34
Faul1328 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11294 yedek
G+A / 900.11
Kart21
2024/25
35
2.906
1
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%35 isabet
Kilit pas49
Drible26%49 başarı
İkili kazanılan151%54
Müdahale58
Faul2947 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135
G+A / 900.15
Kart2
2023/24
30
2.411
2
4
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas30
Drible34%59 başarı
İkili kazanılan121%51
Müdahale39
Faul1432 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11273 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2022/23
4
188
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale2
Faul23 kazanılan
İlk 1122 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11644 yedek girdi
KART3
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%75
- 4-4-25%8
- 3-4-34%6
- 3-4-2-13%5
- 3-5-22%3
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-3 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Inter MiamiA | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | CF MontrealA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | 45 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 10.11.2025 | San DiegoA | 4-0 | 35↑ | – | 6.0 | ||
| 02.11.2025 | San DiegoH | 2-2 | 68 | – | 6.0 | ||
| 27.10.2025 | San DiegoA | 2-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Real Salt LakeH | 3-1 | 38 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | San DiegoH | 0-4 | 42↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | FC DallasH | 2-2 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 31.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-1 | 83 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | San DiegoA | 0-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | FC DallasA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.07.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.07.2025 | Real Salt LakeH | 0-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.07.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.06.2025 | Toronto FCA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.06.2025 | St. Louis CityH | 2-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.05.2025 | Orlando City SCA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | Real Salt LakeA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Sporting Kansas CityH | 1-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 4-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 28.04.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-4 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Los Angeles FCH | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | AustinA | 0-0 | 83 | 2 | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 23.03.2025 | Colorado RapidsA | 0-3 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Vancouver WhitecapsA | 5-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | Seattle SoundersA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | FC DallasH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 03.10.2024 | AustinH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | Real Salt LakeA | 3-3 | 101 | – | 6.2 | ||
| 19.09.2024 | Los Angeles GalaxyH | 4-2 | 85 | – | 7.5 | ||
| 15.09.2024 | Colorado RapidsA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | Seattle SoundersH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.08.2024 | St. Louis CityH | 4-4 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 21.07.2024 | Los Angeles GalaxyA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.07.2024 | Real Salt LakeH | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 08.07.2024 | Nashville SCH | 4-1 | 62 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.07.2024 | FC DallasA | 3-2 | 59 | – | 6.2 | ||
| 30.06.2024 | Minnesota United FCH | 3-2 | 74 | – | 6.9 | ||
| 23.06.2024 | Vancouver WhitecapsH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.06.2024 | San Jose EarthquakesA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.06.2024 | St. Louis CityA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.06.2024 | Houston DynamoH | 2-2 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 30.05.2024 | AustinA | 0-2 | 59 | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 88 | 1 | 7.5 | ||
| 19.05.2024 | Minnesota United FCA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | San Jose EarthquakesH | 4-2 | 90 | 2 | 7.7 |
ŞUT2
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Korner1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 106 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-27
Indep. Medellín
→
Portland
€1.73m
Indep. Medellín
→
Portland
€1.73m
2020-01-01
Medellín U20
→
Indep. Medellín
-
Medellín U20
→
Indep. Medellín
-
2018-07-01
CCSL
→
Medellín U20
?
CCSL
→
Medellín U20
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 2506 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.0Major League Soccer 2025
PERFORMANS40.62506 dk
KARARVeri yetersiz51/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
44.9
Defansif bek
42.7
Agresif stoper
42.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%15
Dakika
%88
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%27
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.29
2.5
100
Asist / 90
1.1
0.22
100
Kilit pas / 90
1.1
1.4
79
Pas hacmi / 90
38.41
48
80
Performans skoru
51.8
74
70
Başarılı drible / 90
0
1.1
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
George BelloLask Linz · 23
%95
1gol
4asist
66scout
€3.00M
Bundesliga
Fabio Di Michele SanchezEintracht Braunschweig · 22
%89
0gol
1asist
70scout
€900K
2. Bundesliga
Thomas CarriqueFC Andorra · 26
%81
0gol
5asist
63scout
€800K
Segunda División
Raoul BellanovaAtalanta · 25
%80
0gol
1asist
56scout
€18.00M
Serie A
Abdu ContéCasa Pia · 27
%77
0gol
2asist
57scout
Primeira Liga
Dennis WidgrenSirius · 31
%68
1gol
1asist
43scout
Allsvenskan
Gabriel CompagnucciBelgrano Cordoba · 34
%64
1gol
2asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Kyriani SabbeClub Brugge KV · 20
%60
0gol
1asist
63scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

